Gorąca sprzedaż Czujnik podczerwieni z wykrywaniem fotokomórki na podczerwień na sprzedaż

Gorąca sprzedaż Czujnik podczerwieni z wykrywaniem fotokomórki na podczerwień na sprzedaż
Gorąca sprzedaż Czujnik podczerwieni z wykrywaniem fotokomórki na podczerwień na sprzedaż

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: PS-20
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:19 USD
  • Minimalne zamówienie: 10 sztuk
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:1 zestaw / 2 szt
  • Możliwość dostawy:3000 miesięcznie
Contact Us

Gorąca sprzedaż czujnika podczerwieni  

Gorąca sprzedaż czujnika podczerwieni.   Używany w bramach, zabezpieczony przed manipulacją, zapobiega zaciskom, drzwiom i oknom itp. Czujnik podczerwieni do sprzedaży na gorąco, wodoodporny i odporny na wilgoć, kompaktowy rozmiar, duża odległość wykrywania, normalnie zamknięty normalnie otwarty regulowany. W przeszłości udowodniono, że automatyczne drzwi i bramy drzwi przesuwne były wynikiem błędu, ponieważ niektóre systemy indukcyjne nie miały sensu w samochodzie lub w samochodzie. Po zainstalowaniu wiązki podczerwieni. Może znacznie ograniczyć występowanie przypadkowych obrażeń. Mały rozmiar i duża odległość wykrywania. Wysokość montażu przekracza 20 metrów, odległość montażowa nie jest mniejsza niż 2 metry, a urządzenie chroniące przed promieniowaniem podczerwonym należy ustawić pionowo i zamontować na tej samej poziomej linii.   Zainstalowany jest czujnik wykrywania podczerwieni, a podczas pracy bramy, jeśli ktoś lub pojazd przejedzie, czujnik wykrywania podczerwieni poinstruuje maszynę do otwierania drzwi, aby automatycznie przestała działać. W ten sposób osiąga się cel ochrony pieszych, pojazdów i samych drzwi.

gorąca sprzedaż czujnik podczerwieni

 

Najpierw zainstaluj część odbierającą, a następnie część uruchamiającą. Następnie zainstalowana część wysyłająca.   kiedy na tych samych liniach. W tej samej linii zgaszona lampka w odbiorniku jest wyłączona, a następnie świeci, linia jest podłączona i instalacja jest zakończona. Utrzymywanie nielegalnych intruzów przed drzwiami, aby złodzieje nie mieli szans. Uszczelniony wodoodporny i pyłoszczelny, nie martw się już o wiatr i deszcz. Między dwiema parami strzałów tworzą się niewidoczne linie ochronne. Gdy nielegalny intruz przejdzie lub zablokuje wszystkie promienie podczerwone, natychmiast generowany jest sygnał alarmowy. Wiązkowy czujnik podczerwieni, detekcja podczerwieni, detekcja podczerwieni fotokomórki.  

gorąca sprzedaż czujnik podczerwieni

 

Cechy systemu czujnika podczerwieni gorącej sprzedaży  

1. Niski wskaźnik fałszywych alarmów: Obwodowy czujnik alarmowy składa się z aktywnej sondy promieniowania podczerwonego, która nie tylko ma dokładność celowania na duże odległości, ale także charakteryzuje się stabilnością i niskim współczynnikiem fałszywych alarmów. Wykazuje silną zdolność adaptacji do pracy w środowisku zewnętrznym.


2. Stabilne odbieranie i wysyłanie sygnału: Zaawansowana sieć transmisji danych służy do bezpośredniego przesyłania sygnałów do komputera w centrum bezpieczeństwa. Dlatego czujnik fotokomórki na podczerwień ma zalety dużej odległości transmisji i dużej przestrzeni na rozbudowę systemu.

3. Integracja monitoringu komputerowego: technologia przetwarzania cyfrowego, może szybko reagować na rzeczywistą sytuację za pomocą map elektronicznych, zapisów z baz danych i innych środków. I może być łączony z innymi systemami bezpieczeństwa. Osiągnięcie niezawodnego celu.  

4. szybka reakcja: czas alarmu jest bardzo krótki. Po wykryciu przez detektor alarmu sygnału alarmowego, informacja o alarmie może zostać przesłana do centrum sterowania w ciągu 0,5 s.

5. Gorąca sprzedaż czujnika podczerwieni Instalacja i obsługa systemu, niskie koszty utrzymania i długa żywotność.  

6. Fotokomórka na podczerwień z mikroprocesorem o niższej mocy, bardzo niskim zużyciu energii, długiej żywotności baterii. Wbudowane miliony kodowań, bezprzewodowa transmisja danych.  

7. czujnik fotokomórki na podczerwień z funkcją alarmu napięcia uziemienia, wszechstronna automatyczna kompensacja temperatury, wykrywanie podczerwieni z inteligentną analizą logiczną, aby zapobiec fałszywym alarmom.  

8. Gorąca sprzedaż czujnika fotokomórki na podczerwień z anty-białym światłem i przeciwdziałaniem zakłóceniom wysokiej częstotliwości.  

gorąca sprzedaż czujnik podczerwieni


 

 

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us