Wykrywanie fotokomórek na podczerwień do otwierania bram, czujnik podczerwieni.

Wykrywanie fotokomórek na podczerwień do otwierania bram, czujnik podczerwieni.
Wykrywanie fotokomórek na podczerwień do otwierania bram, czujnik podczerwieni.

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: PS-20
  • Kraj pochodzenia:Guangdong, Chiny
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:19 USD
  • Minimalne zamówienie: 10 sztuk
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:50 zestawów / CTN
  • Możliwość dostawy:10000 miesięcznie
Contact Us

Wykrywanie fotokomórek na podczerwień

Wykrywanie fotokomórki w podczerwieni powszechnie stosowane na rynku polega na zasadzie odbicia wiązki bliskiej podczerwieni przez obiekt, a światło odbite przez pętlę synchroniczną jest wykrywane, a obecność lub brak obiektu jest wykrywana zgodnie z jego siłą, oraz najpierw wydawany jest czujnik fotoelektryczny. Wiązka podczerwieni dociera do obiektu docelowego lub przechodzi przez niego, a obiekt lub lustro odbija wiązkę podczerwieni, a czujnik fotoelektryczny odbiera odbitą wiązkę i ocenia istnienie obiektu na podstawie siły wiązki. Istnieje wiele typów przełączników fotoelektrycznych na podczerwień, takich jak odbicie lustrzane, odbicie rozproszone, koryto, wiązka przelotowa i światłowód. Typowe wykrywanie fotokomórek na podczerwień   Przełącznik fotoelektryczny ma dwa typy typu przeciwodblaskowego i typu odblaskowego. Odblaskowy przełącznik fotoelektryczny odbija światło podczerwone emitowane z przełącznika fotoelektrycznego przez obiekt i jest odbierane przez przełącznik fotoelektryczny w celu określenia, czy obiekt istnieje. Jeśli obiekt istnieje, przełącznik fotoelektryczny odbiera promienie podczerwone, a jego styki działają, w przeciwnym razie jego styki są resetowane. Przełącznik fotoelektryczny typu bariera składa się z oddzielnego nadajnika i odbiornika. Gdy nie ma przeszkody, odbiornik odbiera światło podczerwone emitowane przez nadajnik i jego działanie kontaktowe; kiedy obiekt jest zablokowany, odbiornik nie otrzymuje promieni podczerwonych i jego kontakt jest resetowany.

Wykrywanie fotokomórek na podczerwień

 

Użycie przełączników fotoelektrycznych i przełączników zbliżeniowych wykracza teraz daleko poza ogólne sterowanie skokiem i zabezpieczenie przed ograniczeniami i może być stosowane w wielu sytuacjach, takich jak szybkie liczenie, pomiar prędkości, kontrola poziomu cieczy, wykrywanie obecności obiektów i wykrywanie rozmiarów części . Różne aplikacje używają różnych   przełączniki fotoelektryczne na podczerwień, takie jak światłowodowe przełączniki fotoelektryczne powszechnie stosowane w podajnikach drgań elektromagnetycznych. W dostawie przerywanej folii do pakowania maszyn pakujących, dyfuzyjne przełączniki fotoelektryczne są stosowane w ciągłym pakowaniu z dużą prędkością. W maszynie powszechnie stosowany jest przełącznik fotoelektryczny typu szczelinowego.

Wykrywanie fotokomórek na podczerwień


 

Musimy nie tylko zrozumieć prawidłowy dobór typu i modelu przełącznika fotoelektrycznego, ale także czynniki producenta. Obecnie w Chinach jest wielu producentów przełączników fotoelektrycznych, a skala przedsiębiorstw jest różna, a jakość jest również bardzo różna.   Nie oznacza to jednak, że jakość produktów dużych przedsiębiorstw musi być relatywnie dobra. Ogólnie rzecz biorąc, bezpośrednie zakupy od przedsiębiorstw mają większą kontrolę jakości. W dzisiejszych czasach, aby zwiększyć udział w rynku, niektóre firmy mają różne ceny nawet dla tego samego modelu. To jakość jego wewnętrznych komponentów. Dlatego potrzebujemy producentów, aby w momencie zakupu mieli wyraźną gwarancję jakości użytkowania. mamy wiele rodzajów czujników fotokomórek na podczerwień / dobrej jakości wykrywanie fotokomórek na podczerwień / hurtowy czujnik fotokomórek na podczerwień.   Dotyczy pakietu detekcji fotokomórek na podczerwień. użyjemy naszych standardowych kartonów. a opinie naszych klientów są dobre. a nasze kartony bardzo mocne. Zapraszamy do kontaktu w sprawie wykrywania fotokomórek na podczerwień. zawsze tam będziemy i będziemy oferować wszystkim dobre usługi.    

 

 

czujnik fotokomórki na podczerwień

 

 

 


 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us