Detektor czterech pętli na sprzedaż Detektor pętli pojazdu na sprzedaż Nowe produkty

Detektor czterech pętli na sprzedaż Detektor pętli pojazdu na sprzedaż Nowe produkty
Detektor czterech pętli na sprzedaż Detektor pętli pojazdu na sprzedaż Nowe produkty

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LD-402
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:175 USD
  • Minimalne zamówienie: 1 kawałek
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:50 sztuk jeden karton
  • Możliwość dostawy:3000 miesięcznie
Contact Us

Detektor czterech pętli na sprzedaż

Detektor czterech pętli na sprzedaż nowych produktów,   Detektor z czterema pętlami do sprzedaży, instalacja na skrzyżowaniu, jak działa detektor pętli indukcyjnej, detektor ruchu w pętli indukcyjnej, koszt detektora ruchu w pętli indukcyjnej.

Detektor czterech pętli do sprzedaży wskazań panelu i sposobu przełączania powyższych informacji.
Dioda LED zasilania jest wyświetlana na panelu przednim: dioda LED nad czerwonym zasilaczem wskazuje " PD1, PD2 "
Funkcje CH, CH2, CH3 i CH4 mają na celu wykrycie diody LED: jeśli dioda świeci światłem ciągłym: wskazuje, że pojazd wykrywa.

Detektor czterech pętli na sprzedaż


Jeśli dioda LED na panelu wyświetlacza miga powoli: oznacza to, że w bieżącym cyklu występuje zwarcie lub liczba zniekształceń po cyklu jest niewystarczająca. Jeśli dioda LED na panelu wyświetlacza szybko miga: oznacza to, że pętla prądowa jest otwarta lub zapętlona i zbyt mocno skręcona. SW1 wyświetlany na wykrywaczu czterech pętli na sprzedaż   Panel odpowiada kanałom CH1 i CH2, a SW2 wyświetlany na panelu czteropętlowego detektora do sprzedaży odpowiada kanałom CH3 i CH4. Ustawienia używane dla Detektora czterech pętli na sprzedaż, nasza obecność i puls. Pierwszą rzeczą, którą musimy wiedzieć, jest DIP NO. TRYB DIP i funkcja w trzech częściach. Używając SW1 DIP 6 do CH1, DIP MODE wybiera ON, funkcja to Wyjście impulsowe, a następnie DIP 1   na CH2, DIP MODE wybiera OFF, odpowiednią funkcją jest wyjście obecności, po ustawieniu Sw2, DIP NO. DIP 6 do CH3, DIP MODE wybiera ON, odpowiednią funkcją jest wyjście impulsowe, następnie DIP 1 do CH4, DIP MODE wybiera OFF, odpowiednią funkcją jest wyjście obecności.

Detektor czterech pętli na sprzedaż

Jeśli chodzi o ustawienie czułości sprzedawanego detektora czteropętlowego, pozycja przekładni każdego projektu fabrycznego jest inna, a także ustawienie jest inne. Czułość czujnika uziemienia jest bardzo ważna dla produktu sprzedawanego detektora z czterema pętlami. Im wyższa czułość produktu, tym lepsza jakość produktu i lepsza czułość. Poczucie terenu, zaletą jest to, że pojazd jest zamontowany przy wjeździe i wyjeździe, balustrady się nie rozbijają, na sprzedaż detektor czterech pętli   firmy produkowanej przez naszą firmę, standardem ustawienia czułości jest, najpierw zobacz przycisk ustawień czułości SW1 DIP7 DIP8 i ustawienie czułości 4 pozycje, użyj CH, wybór DIP7 jest ustawiony na ON, DIP8 wybiera to samo ustawienie, co czułość ON jest ustawiona na Wysoki. Jeśli wybór DIP7 jest ustawiony na ON, DIP8 wybiera to samo ustawienie, co czułość ON jest ustawiona na High. Jeśli wybór DIP jest ustawiony na ON, wybór DIP8 jest ustawiony na OFF, a czułość jest ustawiona na Medium-High. Jeśli wybór DIP7 jest ustawiony na OFF, wybór DIP8 jest ustawiony na ON, czułość jest ustawiona na Medium-Low. Jeśli wybór DIP7 jest ustawiony na OFF, wybór DIP8 jest ustawiony na OFF, a czułość ustawiona na Low.

Detektor czterech pętli na sprzedaż

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us