Detekcja fotokomórki na podczerwień do czujnika podczerwieni wiązki na sprzedaż

Detekcja fotokomórki na podczerwień do czujnika podczerwieni wiązki na sprzedaż
Detekcja fotokomórki na podczerwień do czujnika podczerwieni wiązki na sprzedaż

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: PS-20
  • Kraj pochodzenia:Guangdong, Chiny
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:19 USD
  • Minimalne zamówienie: 5 szt
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:25 zestawów / CTN
  • Możliwość dostawy:3000 miesięcznie
Contact Us

Wykrywanie fotokomórek na podczerwień

Wykrywanie fotokomórek na podczerwień. W codziennej pracy czujka jest nieuchronnie narażona na kurz, mikroorganizmy, śnieg, mróz i mgłę w atmosferze. Na zewnętrznej ściance czujki często przez długi czas gromadzi się warstwa twardej warstwy pyłu. Z muszli w stosunkowo wilgotnym miejscu wyrośnie również gruba warstwa rzepaku, a czasem ptak będzie też ściągał odchody na detektor, co utrudni emisję i przyjęcie promieniowania podczerwonego, powodując fałszywe alarmy. Użytkownicy w Japonii zazwyczaj powierzają firmom inżynieryjnym konserwację, zwykle w ciągu miesiąca, czyszczenie zewnętrznej obudowy każdego detektora, a następnie jej osuszanie. Każdy ma dobrą relację kredytową i dołoży wszelkich starań, aby wykonać tę pracę. Oprócz czyszczenia obudowy czujki co drugi miesiąc przeprowadzany jest test odpalania w celu sprawdzenia działania alarmu systemu przeciwkradzieżowego. Podczas korzystania z naszego wykrywania fotokomórek na podczerwień. Proszę zadbać o to schemat połączeń. jeśli twój diagram jest nieprawidłowy. Wtedy będzie to miało wpływ na normalną pracę.   I nasze napięcie robocze wykrywania fotokomórki na podczerwień: 12-24VDC.   Czujnik podczerwieni / Detekcja podczerwieni / Detektor fotokomórki podczerwieni / Czujnik podczerwieni fotokomórki.    

Wykrywanie fotokomórek na podczerwień

 

 

Regulowana oś optyczna odbiornika:

Krok 1: Wykonaj wstępną regulację osi optycznej odbiornika w taki sam sposób jak " lżejsza regulacja optyczna   oś " . W tym czasie czerwona lampka ostrzegawcza odbiornika jest wyłączona, zielona lampka sygnalizacyjna świeci się i nie ma migotania, co wskazuje, że oś optyczna ferruli jest zbieżna, a nadajnik i odbiornik działają normalnie.  

Krok 2: Są dwie małe dziurki   na odbiorniku, które są oznaczone " + " i " - " odpowiednio. Służą do badania intensywności światła podczerwonego odbieranego przez odbiornik. Wartość jest wyrażona napięciem, które nazywa się napięciem światła. Włożyć kartę testową (czerwoną " + ", czarną " - ") multimetru do napięcia odbiornika pomiarowego. Wielokrotnie reguluj system soczewek, aby zmaksymalizować wartość światła. W ten sposób stan pracy sondy jest najlepszy.

Wykrywanie fotokomórek na podczerwień

Uwaga: detektor czterowiązkowy ma dwa   zestawy układów optycznych. Konieczne jest przykrycie górnej i dolnej soczewki   odbiornik osobno i wyreguluj, aż górny i dolny światłoczuły   wartości napięcia są takie same. Dwa zestawy układów optycznych starszych czujek czterowiązkowych są regulowane oddzielnie. Ze względu na odpowiedni związek pomiędzy czterema układami optycznymi nadajnika i odbiornika regulacja jest dość trudna i wymaga specjalnej regulacji. Jeśli nie będzie obsługiwany prawidłowo, będzie obsługiwany nieprawidłowo. Wystąpił fałszywie pozytywny wynik lub martwa strefa została zabezpieczona. Czterowiązkowy detektor ABF zintegrował dwie części w jedną całość, znacznie ułatwiając konstrukcje inżynieryjne. Funkcja wykrywania fotokomórek na podczerwień jest bardzo kompletna.  

Wykrywanie fotokomórek na podczerwień

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us