Pojedynczy detektor pętli pojazdu na sprzedaż Detektor pętli pojazdu na sprzedaż Nowe produkty

Pojedynczy detektor pętli pojazdu na sprzedaż Detektor pętli pojazdu na sprzedaż Nowe produkty
Pojedynczy detektor pętli pojazdu na sprzedaż Detektor pętli pojazdu na sprzedaż Nowe produkty

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LD-106
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:39 USD
  • Minimalne zamówienie: 5 szt
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:Karton 50szt
  • Możliwość dostawy:3000 miesięcznie
Contact Us

Pojedynczy detektor pętli pojazdu na sprzedaż

Detektor pętli pojedynczego pojazdu na sprzedaż z Chin,   Pojedynczy detektor pętli pojazdu na sprzedaż   Zastosowania, układ detektora pętli pojazdu, schemat okablowania detektora pętli, instalacja detektora pętli drogowej.

Pojedynczy detektor pętli pojazdu na sprzedaż

Pojedynczy detektor pętli pojazdu na sprzedaż LD-106     zakres obrotu produkowany przez naszą firmę: 20-2000uh.   W zależności od potrzeb klientów można dobrać napięcie: 12-24VDC lub 85-240VAC.   Pojedynczy detektor pętli pojazdu na sprzedaż Wyjście przekaźnikowe LD-106 jest podzielone na dwa typy: przekaźnik online / przekaźnik błędu.   Temperatura pracy geodetekcji: -40 ° C - + 70 ° C.   Pojedynczy detektor pętli pojazdu na sprzedaż Częstotliwość LD-106 można ustawić za pomocą 4 przełączników, 20-80 KHz.   Czas reakcji ziemi: włącz 10-90MS, wyłącz 10-90NS. Jeśli chcesz zresetować, możesz go zresetować za pomocą przycisku z przodu obudowy.   Wymagania dotyczące wilgotności dla normalnego środowiska pracy: do 95% wilgotności względnej bez uwzględnienia. Ustawienie czułości produktu: do wyboru jest 16 sposobów, najwyższa do wyboru: 0,010% DL / L, najniższa do wyboru: 2,56% DL / L   Przewód pierścieniowy do instalacji: do instalacji powyżej 10 metrów wymagany jest dwużyłowy kabel ekranowany, a odległość między skrzynką sterującą a pętlą nie może przekraczać 30 metrów.

Pojedynczy detektor pętli pojazdu na sprzedaż

Wymagania dotyczące instalacji i szczegóły instalacji sprzedawanego detektora pojedynczego pojazdu LD-106 należy sprawdzić przed instalacją. Należy sprawdzić poziom wodoszczelności zewnętrznej skrzynki kontrolnej używanej do instalacji Pojedynczego detektora pętli pojazdu na sprzedaż LD-106. Ponieważ ten produkt jest zwykle instalowany na zewnątrz, zewnętrzna skrzynka do sterowania instalacją wymaga wodoodporności IP65; Instalacja powinna znajdować się jak najbliżej obwodu czujnikowego, odległość instalacji jest zbyt duża, wpłynie to na normalne użytkowanie produktu; Pojedynczy detektor pętli pojazdu na sprzedaż LD-106 powinien być zainstalowany z dala od silnego pola magnetycznego, informacja o silnym polu magnetycznym będzie zakłócać pojedynczy detektor pętli pojazdu na sprzedaż LD-106; instalacja pojedynczego detektora pętli na sprzedaż LD-106 wymaga uniknięcia pętli. W pobliżu detektora przebiega linia wysokiego napięcia; Pojedynczy detektor pętli pojazdu na sprzedaż LD-106 nie może być zainstalowany na wibrującym obiekcie, ponieważ wibrujący obiekt nie ma możliwości, aby pojedynczy pojazdowy detektor pętli na sprzedaż LD-106 działał normalnie. Gdy zewnętrzna skrzynka sterująca jest zainstalowana w odległości do 10 metrów od pętli, skrzynka zewnętrzna może być sterowana zwykłymi przewodami. Do pętli. Na długości ponad 10 metrów wymagany jest dwużyłowy kabel ekranowany. Odległość między pudełkiem zewnętrznym a pętlą nie może przekraczać 30 metrów. Podczas instalacji trzymaj wtyczkę i gniazdo produktu w kierunku pionowym.   Nie może się kołysać w lewo i w prawo, skutkiem kołysania się w lewo i w prawo i wyciągania z ziemi jest to, że uszkodzi to spód detektora pojedynczego pojazdu na sprzedaż LD-106 oraz szwy。

Pojedynczy detektor pętli pojazdu na sprzedaż

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us