Detektor pętli Cena Łatwy w obsłudze Detektor pętli na sprzedaż Nowe produkty

Detektor pętli Cena Łatwy w obsłudze Detektor pętli na sprzedaż Nowe produkty
Detektor pętli Cena Łatwy w obsłudze Detektor pętli na sprzedaż Nowe produkty

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LD-402
  • Kraj pochodzenia:Guangdong, Chiny

Zapłata:

  • Cena oferty:175 USD
  • Minimalne zamówienie: 5 szt
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:25 zestawów / CTN
  • Możliwość dostawy:3000 miesięcznie
Contact Us

Cena detektora pętli Łatwa obsługa

Cena detektora pętli Łatwa obsługa na sprzedaż,   Detektor pętli Price Easy Operate Price,   Cena detektora pętli Łatwa obsługa Nowe produkty, układ detektora pętli w pojeździe, instalacja w pętli, detektor pętli Cena detektora pętli Łatwa obsługa LD-402 Czterokanałowy detektor ruchu LD-402 Napięcie robocze: 12-24 VDC Wskaźniki i przełącznik, dioda zasilania: czerwona dioda zasilania wskazuje PD1, PD2, CH, CH2, CH3, CH4 Wykrywanie, dioda: świeci światłem ciągłym, sygnalizuje wykrycie pojazdu, Miga powoli, wskazuje   pętla to zwarcie lub liczba skrętów po pętli jest niewystarczająca. Szybkie miganie oznacza, że ​​pętla jest otwartym obwodem lub zbyt wiele skrętów po pętli.

Cena detektora pętli Łatwa obsługa

Cena detektora pętli Łatwa obsługa, LD-402, Pozycja i instalacja detektora, Zainstaluj detektor w obudowie odpornej na warunki atmosferyczne.
Detektor powinien znajdować się jak najbliżej pętli czujnikowej. Detektor powinien być zawsze instalowany z dala od silnych pól magnetycznych. Unikaj prowadzenia przewodów wysokiego napięcia w pobliżu detektorów pętli. Nie instaluj czujki na wibrujących przedmiotach.
Gdy skrzynka sterownicza jest zainstalowana w odległości do 10 metrów od pętli, do   można użyć zwykłych przewodów podłącz   skrzynka sterownicza do pętli. Więcej niż 10 metrów wymaga użycia dwużyłowego kabla ekranowanego. Nie przekraczaj   Odległość 30 metrów między skrzynką sterującą a pętlą. Podczas instalacji należy trzymać wtyczkę i gniazdo produktu w kierunku pionowym.

Cena detektora pętli Łatwa obsługa

Detektor pętli Cena Łatwa obsługa LD-402, Instalacja pętli, pętle są uszczelnione za pomocą " szybki zestaw " czarna masa epoksydowa lub gorąca masa bitumiczna do połączenia z powierzchnią jezdni. jeśli obwód pętli to 3-4 m, liczba cylindrów 6, jeśli obwód pętli to 4-6 m, cylindry 5, jeśli obwód pętli to 6-10 m, cylinder numer 4, jeśli obwód pętli 10-20 m, cylinder numer 3, jeśli obwód pętli 20 m w górę, numer cylindra to 2, itd. Detektor pętli Cena Łatwa obsługa LD-402, It   Może być instalowany na skrzyżowaniu, trójniku, skrzyżowaniu jednowyrazowym, zaleca się montaż w każdym kierunku według potrzeb.   Ogólna instalacja skrzyżowania detektora pętli pojazdu, nie może   zainstaluj minutnik, ponieważ odliczanie może odliczać tylko ostatnie 3 sekundy.

Cena detektora pętli Łatwa obsługa LD-402, rozwiązywanie problemów, problemy i sposoby ich rozwiązywania, na przykład, jeśli detektor nie działa, naciśnij reset; Jeśli czerwona dioda LED nie świeci się w pełni, sprawdź zasilanie; Jeśli zielona dioda LED, pierwsza miga powoli, może to być spowodowane zwarciem w pętli lub liczbą: zwojów   to za mało, druga miga szybciej, może to być spowodowane tym, że pętla jest otwarta lub liczba zakrętów jest zbyt duża. Jeśli nie: zwojów to za mało, zmniejsz częstotliwość, jeśli nadal jest za wysoka, należy dodać więcej zwojów. jeśli nie: zwojów jest za dużo, wyższa częstotliwość, jeśli częstotliwość jest nadal za niska, należy usunąć kilka zwojów.

Cena detektora pętli Łatwa obsługa

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us