Detektory pętli jednokanałowej z detektorem pętli pojazdu na sprzedaż

Detektory pętli jednokanałowej z detektorem pętli pojazdu na sprzedaż
Detektory pętli jednokanałowej z detektorem pętli pojazdu na sprzedaż
Detektory pętli jednokanałowej z detektorem pętli pojazdu na sprzedaż
Detektory pętli jednokanałowej z detektorem pętli pojazdu na sprzedaż
Detektory pętli jednokanałowej z detektorem pętli pojazdu na sprzedaż

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LD-102
  • Kraj pochodzenia:Chiny
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:39,16 $
  • Minimalne zamówienie: 5-10 sztuk
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, western union
  • Szczegóły paczki:50 sztuk / karton (46 cm * 29 cm * 28 cm) G / W: 10,5 kg
  • Możliwość dostawy:5000 sztuk / miesiąc
Contact Us

Detektory pętli jednokanałowej  

Dlaczego   ludzie wybierają detektor pętli Noble.  
Ceny pojedynczych czujników pętli Nortech są wyższe. a jednokanałowe detektory pętli Noble są bardzo konkurencyjne. i spełnić wymagania rynku. Ze względu na większość klientów reseller. Tak więc korzyści dla obu stron są bardzo ważne. Szlachetne detektory z pojedynczą pętlą są takie same jak detektory pętli Nortech, ale ceny są tylko o połowę niższe niż w Nortech. Główne elementy szlachetnego detektora pętli jednokanałowej pochodzą z USA, Japonii. Wiemy, że USA i Japonia słyną z akcesoriów elektronicznych. Dodatkowo. ich produkt z pewnym certyfikatem. Takich jak CE, UL, FCC. nasz produkt jest najlepszym wyborem dla wszystkich. Szlachetna brama   detektor pętli może pracować w zakresie samoczynnego obrotu 20-2000uh. inne detektory pętli przedmiotów nie mogą tego zrobić. Szlachetny detektor pętli może pracować na 240VAC. Nie martw się o wyłączanie i podnoszenie miasta. Zgodnie z naszymi opiniami klientów. nasze jednokanałowe detektory pętli mogą dostosować się do zasilania w kraju i działać idealnie.   OEM dla klienta. stwórz swoją markę. takie jak etykieta detektora pętli. możemy dla Ciebie OEM. i dotyczące koloru detektora pętli. możemy zapewnić biały, czarny, niebieski. Jeśli chcesz Czerwony, Żółty, Brązowy, Fioletowy. możemy również przyjąć OEM dla Ciebie. I karton OEM dla Ciebie. Jeśli chcesz, wydrukuj nazwę firmy i logo w kartonach. możemy to zrobić również. Jeśli chcesz OEM Język podręcznika. możemy zaoferować podręcznik w języku angielskim, podręcznik znaków tradycyjnych, podręcznik języka chińskiego.

jednokanałowe detektory pętli

Noble oferuje dobre usługi sprzedaży dla jednokanałowego detektora pętli. W okresie gwarancji. Jeśli produkt wydaje się mieć jakiś problem. Takie jak nie działa i zepsute. Zgodnie z wideo, które oferuje klient. Inżynier obsługi posprzedażnej wskaże, jak to naprawić. a także możemy wykonać zdalne sterowanie i nauczyć ich radzenia sobie z tym problemem. Jeśli   awaria nie dotyczyła. wyślemy Ci nowy detektor pętli. będziemy stać na koszty wysyłki. i możesz ponownie wysłać do nas problem z detektorem pętli. wykryjemy go i szukamy przyczyny.   Gdy pojawi się problem, natychmiast go obsłużymy. Dobre usługi sprzedaży są kluczem do sukcesu.   Podwójna kontrola jakości produktu. przed wysłaniem do naszego klienta. Najpierw. nasz QC przetestuje go i zobaczy, czy może on działać z powodzeniem.   Druga. nasz inżynier kontroli jakości przetestuje go.   Wreszcie. nasz kierownik fabryki sprawdzi pakiet towarów, czy dobrze i wszystkie akcesoria, czy kompletne.  

jednokanałowe detektory pętli

 

dlaczego coraz więcej klientów używa naszego jednokierunkowego detektora pętli zamiast czerwonego?
Tak. czerwona jednoczęściowa jest tania. ale nie może wykryć rodzaju pojazdu. łatwo popełnić błąd. trudność w instalacji cewki pętli. Wiele opinii klientów, że czerwona czułość nie jest dobra. kiedy samochód mija. to nie wykrywa. Ale czułość naszych detektorów pętli jednokanałowych jest bardzo dobra. i żaden z naszych klientów nie skarży się, że jego wrażliwość.  

jednokanałowe detektory pętli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park Przemysłu Mingjinhai, Tangtou Road, Shiyan Town, Bao

Send Us an Email

contact us