Jednokanałowe detektory pętli z detektorem pętli pojazdu na sprzedaż

Jednokanałowe detektory pętli z detektorem pętli pojazdu na sprzedaż
Jednokanałowe detektory pętli z detektorem pętli pojazdu na sprzedaż
Jednokanałowe detektory pętli z detektorem pętli pojazdu na sprzedaż
Jednokanałowe detektory pętli z detektorem pętli pojazdu na sprzedaż
Jednokanałowe detektory pętli z detektorem pętli pojazdu na sprzedaż

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LD-102
  • Kraj pochodzenia:Chiny
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:39,16 $
  • Minimalne zamówienie: 5-10 sztuk
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, western union
  • Szczegóły paczki:50 sztuk / karton (46 cm * 29 cm * 28 cm) G / W: 10,5 kg
  • Możliwość dostawy:5000 sztuk / miesiąc
Contact Us

Jednokanałowe detektory pętli  

Dlaczego   ludzie wybierają detektor pętli Noble.  
Ceny jednokanałowych czujników pętli Nortech są wyższe. a jednokanałowe detektory pętli Noble są bardzo konkurencyjne. i spełnij wymagania rynku. Ze względu na to, że większość klientów jest sprzedawcą. Dlatego korzyści korzystne dla wszystkich są bardzo ważne. Detektory pojedynczej pętli Noble są takie same jak detektory pętli Nortech, ale ceny to tylko połowa Nortech. Szlachetne jednokanałowe elementy detektora pętli pochodzą z USA i Japonii. Jak wiemy, USA i Japonia słyną z akcesoriów elektronicznych. Dodatkowo. ich produkt z jakimś Certyfikatem. Takich jak CE, UL, FCC. nasz produkt to najlepszy wybór dla Was wszystkich. Szlachetna brama   detektor pętli może pracować w zakresie samoobracania 20-2000uh. inne elementy detektora pętli nie mogą tego zrobić. Detektor pętli Noble może pracować na 240VAC. Don ' martwić się o spadek i wzrost mocy miasta. Zgodnie z opiniami naszych klientów. nasze jednokanałowe detektory pętli mogą dostosować się do zasilania w danym kraju i działać doskonale.   OEM dla klienta. stwórz swoją markę. takie jak etykieta detektora pętli. możemy dla ciebie OEM. i dotyczące koloru detektora pętli. możemy zapewnić biały, czarny, niebieski. Jeśli chcesz czerwony, żółty, brązowy, fioletowy. możemy również zaakceptować dla ciebie OEM. I karton OEM dla ciebie. Jeśli chcesz wydrukować na zewnątrz nazwę firmy i logo w kartonach. możemy to również zrobić. Jeśli chcesz język instrukcji OEM. Możemy zaoferować instrukcję w języku angielskim, instrukcję znaków tradycyjnych, instrukcję w języku chińskim.

jednokanałowe detektory pętli

Noble oferuje dobre usługi sprzedaży jednokanałowego detektora pętli. W okresie gwarancyjnym. Jeśli produkt pojawia się jakiś problem. Takich jak niedziałający i uszkodzony. Zgodnie z filmem, który oferuje klient. Inżynier obsługi posprzedażnej doradzi, jak to naprawić. a także możemy zdalnie sterować i nauczyć ich radzenia sobie z problemem. Jeśli   usterka nie rozwiązała. wyślemy Ci ponownie nowy detektor pętli. Będziemy stać na koszt wysyłki. i możesz ponownie wysłać nam wykrywacz pętli problemu. wykryjemy to i poszukamy przyczyny.   Jak tylko pojawi się problem, natychmiast go rozwiążemy. Dobre usługi sprzedażowe to klucz do sukcesu.   Podwójna kontrola jakości produktu. przed wysłaniem do naszego klienta. Najpierw. nasza QC przetestuje to i sprawdzi, czy może odnieść sukces.   Druga. nasz inżynier kontroli jakości przetestuje to.   Wreszcie. nasz kierownik fabryki sprawdzi, czy opakowanie towarów jest dobrze i czy wszystkie akcesoria są kompletne.  

jednokanałowe detektory pętli

 

dlaczego coraz więcej klientów korzysta z naszego jednokierunkowego detektora pętli zamiast czerwonego?
Tak. czerwona jedna kostka jest tania. Ale nie może wykryć rodzaju pojazdu. łatwo popełnić błąd. trudność w zainstalowaniu cewki pętli. Wiele opinii klientów, że czerwona czułość nie jest dobra. kiedy samochód przejeżdża. nie wykrywa. Ale czułość naszych jednokanałowych detektorów pętli jest bardzo dobra. i żadna z naszych skarg klientów, że jej wrażliwość.  

jednokanałowe detektory pętli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us