Detektor pętli uziemienia z indukcyjnym detektorem pętli pojazdu w sprzedaży

Detektor pętli uziemienia z indukcyjnym detektorem pętli pojazdu w sprzedaży
Detektor pętli uziemienia z indukcyjnym detektorem pętli pojazdu w sprzedaży

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LD206
  • Kraj pochodzenia:Guangdong China
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:USD59
  • Minimalne zamówienie: 5 szt
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, W gotówce
  • Szczegóły paczki:1 karton / 25 szt
  • Możliwość dostawy:3000 sztuk / miesiąc
Contact Us

Detektor pętli uziemienia  

Detektor pętli uziemienia. W branży inteligentnych parkingów detektory pojazdów są znane wszystkim. Ze względu na różne technologie aplikacji można je podzielić na detektory pojazdów typu cewki toroidalnej, detektory pojazdów z czujnikami ultradźwiękowymi, detektory pojazdów wykrywających radar oraz detektory pojazdów do wykrywania wideo. Wśród nich najczęściej używany jest detektor pojazdu z cewką toroidalną. Osadza cewkę wykrywającą podłoże pod linią, co powoduje zmianę pola magnetycznego cewki, gdy pojazd mija. Detektor pojazdu może obliczać parametry, takie jak przepływ pojazdu, prędkość i długość pojazdu, w zależności od zmiany pola magnetycznego. W inteligentnym systemie parkingowym detektor pojazdu wyczuwający ziemię odgrywa głównie rolę wyzwalającą, aby wykryć, czy na pasie znajduje się pojazd. Ponieważ technologia wykrywająca detektory pojazdu jest dojrzała, łatwa w instalacji i niska w kosztach, jest powszechnie stosowana w przemyśle parkingowym.  

detektor pętli masy

Jako tradycyjny detektor pętli naziemnej informacji o ruchu   urządzenie, toroidalny detektor cewki pojazdu ma bardzo wysoką niezawodność. Wysoka wydajność będzie powszechnie stosowana w przyszłości. Cewka zakopana w ziemi jest połączona z pętlą strojenia wspieraną przez źródło prądu stałego przez transformator. I pole elektromagnetyczne jest generowane w przestrzeni wokół cewki. Gdy ciało pojazdu wchodzi w zakres pola magnetycznego cewki, w elemencie żelaznym pojazdu generowany jest prąd wirowy z zamkniętej pętli. Ten prąd wirowy jest ponownie generowany przez nowe pole magnetyczne w przeciwnym kierunku niż oryginalne pole magnetyczne. Powoduje, że całkowita indukcyjność cewki staje się mniejsza. Częstotliwość strojenia odbiega od pierwotnej wartości, a wyższa częstotliwość jest przesyłana do fazy. Wartość odchylenia jest potwierdzana w porównaniu z napięciem oscylatora sterowanego napięciem. Tym samym sygnalizując przejście lub obecność pojazdu.   Sygnał wyjściowy komparatora fazy steruje oscylatorem sterowanym napięciem tak, że częstotliwość oscylatora śledzi zmianę częstotliwości rezonansowej cewki tak, że sygnał wyjściowy jest sygnałem impulsowym, a wzmacniacz wyjściowy wzmacnia sygnał impulsowy. Cyfrowe, analogowe i częstotliwościowe wyjście można wykorzystać do pomiaru prędkości, cyfrowego sygnału do liczenia pojazdów.

detektor pętli masy

Dokładny pomiar prędkości i dokładność zliczania natężenia ruchu. Obecnie dokładność dokładności pomiaru prędkości krajowego detektora pojazdu cewki toroidalnej jest bardzo wysoka. W pełni spełnia standardy produktów branży transportowej. Detektor pętli uziemienia z   Kompilacja CE, detektor pętli pojazdu z konstrukcją klasy przemysłowej, wskaźnik LED detekcji pętli hurtownika. Niski koszt i łatwa instalacja. Automatyczny wybór częstotliwości. Dlatego zapewniona jest jakość detektora pętli naziemnej. Jako producent detektora pętli uziemienia. Eksportujemy towary do domu i na pokład. W poprzednich latach. Otrzymaliśmy dobre opinie od naszego klienta. Dla nas. Dobra jakość i klient są równie ważne. Ponieważ dobra jakość przyniesie dużo porządku. I będziemy dążyć do jakości przez cały czas.  

detektor pętli masy

 

 

 

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park Przemysłu Mingjinhai, Tangtou Road, Shiyan Town, Bao

Send Us an Email

contact us