Detektor pętli uziemienia z indukcyjnym detektorem pętli pojazdu w sprzedaży

Detektor pętli uziemienia z indukcyjnym detektorem pętli pojazdu w sprzedaży
Detektor pętli uziemienia z indukcyjnym detektorem pętli pojazdu w sprzedaży

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LD206
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:59
  • Minimalne zamówienie: 5 szt
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:1 karton / 25 szt
  • Możliwość dostawy:3000 sztuk / miesiąc
Contact Us

Detektor pętli uziemienia  

Detektor pętli uziemienia. W branży inteligentnych parkingów uważa się, że detektory pojazdów są znane każdemu. Ze względu na różne technologie aplikacyjne można je podzielić na detektory pojazdów z cewką toroidalną, czujniki ultradźwiękowe do wykrywania pojazdów, radarowe wykrywacze pojazdów oraz wizyjne detektory pojazdów. Wśród nich najpowszechniej stosowany powinien być detektor pojazdów z cewką toroidalną. Pod pasem znajduje się cewka wykrywająca uziemienie, która powoduje zmianę pola magnetycznego cewki, gdy pojazd przejeżdża. Detektor pojazdu może obliczać parametry, takie jak przepływ pojazdu, prędkość i długość pojazdu w zależności od zmiany pola magnetycznego. W inteligentnym systemie parkowania wykrywacz pojazdów wykrywający podłoże odgrywa głównie rolę wyzwalającą, aby wykryć, czy pojazd znajduje się na pasie ruchu. Ponieważ technologia wykrywania pojazdów wykrywająca ziemię jest dojrzała, łatwa w instalacji i tania, jest szeroko stosowana w branży parkingowej.  

detektor pętli uziemienia

Jako tradycyjny detektor pętli uziemienia informacji o ruchu drogowym   urządzenie, detektor pojazdów z cewką toroidalną ma bardzo wysoką niezawodność. Wysoka wydajność będzie szeroko stosowana w przyszłości. Cewka zakopana w ziemi jest połączona z pętlą strojenia, podtrzymywaną przez źródło prądu stałego poprzez transformator. W przestrzeni wokół cewki generowane jest pole elektromagnetyczne. Kiedy nadwozie pojazdu wchodzi w zakres pola magnetycznego cewki, w żelaznym elemencie pojazdu wytwarzany jest prąd wirowy z zamkniętej pętli. Ten prąd wirowy jest ponownie generowany przez nowe pole magnetyczne w kierunku przeciwnym do pierwotnego pola magnetycznego. Powoduje zmniejszenie całkowitej indukcyjności cewki. Częstotliwość dostrojenia odbiegała od pierwotnej wartości i do fazy przesyłana jest wyższa częstotliwość. Wartość odchylenia jest potwierdzana w porównaniu z napięciem oscylatora sterowanego napięciem. W ten sposób sygnalizuje przejazd lub obecność pojazdu.   Sygnał wyjściowy komparatora fazy steruje oscylatorem sterowanym napięciem tak, że częstotliwość oscylatora śledzi zmianę częstotliwości rezonansowej cewki tak, że na wyjściu jest sygnał pulsacyjny, a wzmacniacz wyjściowy wzmacnia sygnał pulsacyjny. Do pomiaru prędkości można wykorzystać wyjście cyfrowe, analogowe i częstotliwościowe, sygnał cyfrowy do liczenia pojazdów.

detektor pętli uziemienia

Dokładny pomiar prędkości i dokładność liczenia dużego natężenia ruchu. Obecnie dokładność pomiaru prędkości detektora pojazdów domowych z cewką toroidalną jest bardzo wysoka. W pełni spełniające standardy produktów w branży transportowej. Detektor pętli masy z   Kompilacja CE, detektor pętli pojazdu z konstrukcją klasy przemysłowej, wskaźnik LED detekcji pętli hurtowej. Niski koszt i łatwa instalacja.Automatyczny wybór częstotliwości. Dzięki temu można zagwarantować jakość naszego detektora pętli uziemienia. Jako producent detektora pętli masy. Eksportujemy towary do domu i na pokład. W poprzednich latach. Otrzymaliśmy dobre opinie od naszego klienta. Dla nas. Dobra jakość i klient są równie ważne. Ponieważ dobra jakość przyniesie dużo porządku. I zawsze będziemy dążyć do jakości.  

detektor pętli uziemienia

 

 

 

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us