Dwukanałowe wykrywanie ruchu z wyborem NO / NC.

Dwukanałowe wykrywanie ruchu z wyborem NO / NC.
Dwukanałowe wykrywanie ruchu z wyborem NO / NC.

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LD-200
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:55 USD
  • Minimalne zamówienie: 1 kawałek
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:25set / karton
  • Możliwość dostawy:3000 miesięcznie
Contact Us

Wykrywanie ruchu dwukanałowego

Wykrywanie ruchu dwukanałowego. Kiedy organizujemy produkcję dla naszego klienta. Musisz potwierdzić, czy potrzebujesz NO lub NC.   Dwukanałowe wykrywanie ruchu z możliwością tłumienia przepięć o dużej mocy, izolacją transformatora wejściowego cewki i ochroną diody Zenera przed zakłóceniami zewnętrznymi. Wysoka stabilność dzięki automatycznej zmianie temperatury i dostosowaniu częstotliwości. Użytkownicy mogą wybrać różne częstotliwości, aby uniknąć spowodowania awarii maszyny. Konstrukcja wewnętrzna wykorzystuje wysokowydajny mikroprocesor i obwód oscylatora o wysokiej stabilności oraz wykorzystuje technologię sekwencyjnego skanowania kanałów, aby wyeliminować przesłuchy między cewkami. Posiada adaptacyjną częstotliwość i pełną funkcję śledzenia środowiska, izolację transformatora wejściowego cewki, lampę TVS. I ochrona rury wyładowczej, aby zapobiec zakłóceniom zewnętrznym. Nadaje się do parkingów, punktów poboru opłat drogowych i systemów sterowania sygnalizacją świetlną. Detektor jest detektorem jednokanałowym, który może monitorować tylko jedną cewkę w tym samym czasie. Posiada dwa przekaźniki do dostarczania sygnałów wyjściowych. Użytkownicy mogą wybierać różne sygnały wyjściowe do sterowania napędami mechanicznymi, urządzeniami kart lub pojazdami obliczeniowymi.  

dwukanałowe wykrywanie ruchu

Dwukanałowe wykrywanie ruchu jest używane zawsze, gdy trzeba wykryć pojazdy. Na przykład. Monitorowanie i zabezpieczanie dróg dostępu lub liczenie pojazdów. Sygnał wyjściowy może służyć do sterowania mechanizmami napędowymi bram i bram, obsługi szlabanów, sterowania systemami sygnalizacji świetlnej na parkingu   lub aktywacja dystrybutorów kart   na parkingach. Funkcja wykrywania kierunku może być wykorzystana do statystyki lotu pojazdu.   Zasada opiera się na zmianie indukcyjności w pętli, która jest spowodowana metalowymi elementami przejeżdżających pojazdów. Zmiany są wychwytywane i oceniane przez mikroprocesor. Łatwość obsługi dzięki automatycznej kalibracji po przyłożeniu napięcia roboczego. jeśli chcesz korzystać z naszego dwukanałowego wykrywania ruchu współpracującego z Twoją szlabanem. To ' jest ok. nie potrzebuje systemu kontrolera.   wystarczy podłączyć przewód z detektorem pętli i barierą. Jeśli nie ' wiem, jak okablować. możesz przesłać nam schemat okablowania bariery. nasz inżynier nauczy Cię okablowania. Dwukanałowy detektor ruchu, dwukanałowy detektor pętli, dwukanałowy detektor natężenia ruchu.  

dwukanałowe wykrywanie ruchu

Dwukanałowe wykrywanie ruchu   służy przede wszystkim do wykrywania obecności pojazdów. Nadaje się do parkingów, opłat drogowych i kontroli sygnalizacji świetlnej. Detektor jest detektorem jednokanałowym, który może monitorować tylko jedną cewkę indukcyjną na raz. Posiada dwa przekaźniki zapewniające sygnał wyjściowy. Klient może wybrać różne sygnały wyjściowe do sterowania napędem mechanicznym, urządzeniem karty lub pojazdem obliczeniowym. 2. Zainstaluj detektor: Detektor pojazdu musi być zainstalowany w suchym, wodoodpornym i odpornym na wilgoć środowisku, jak najbliżej cewki wykrywającej. To, czy czujka działa dobrze, zależy w dużej mierze od cewki wykrywającej, do której jest podłączona. Kilka ważnych parametrów cewki obejmuje kształt cewki, rozmiar, liczbę zwojów i metodę osadzania. (Zobacz " Instrukcja instalacji cewki detekcyjnej " później.) 4. Użycie: Po włączeniu zasilania dwukanałowa detekcja ruchu przeprowadzi autotest. Program autotestu trwa około 3 sekund, a zielona lampka kontrolna przestaje migać i gaśnie po pomyślnym zakończeniu autotestu. Podczas autotestu cewka wykrywająca jest sprawna (żaden samochód nie powinien się zatrzymywać).

dwukanałowe wykrywanie ruchu


 

 


 

 

 

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us