Bezprzewodowy czujnik kamery z wykrywaniem pojazdów o wysokiej czułości na sprzedaż

Bezprzewodowy czujnik kamery z wykrywaniem pojazdów o wysokiej czułości na sprzedaż
Bezprzewodowy czujnik kamery z wykrywaniem pojazdów o wysokiej czułości na sprzedaż

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: TCD-8
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:620,9 USD
  • Minimalne zamówienie: 1 kawałek
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:1 karton / 1 zestaw
  • Możliwość dostawy:3000 sztuk / miesiąc
Contact Us

Czujnik kamery bezprzewodowej  

Bezprzewodowy czujnik aparatu.   Bezprzewodowy czujnik aparatu   składa się głównie z zewnętrznej kamery polowej, urządzenia do transmisji danych i procesora wideo. Kamera zewnętrzna rejestruje obraz ruchu na odcinku autostrady i przesyła go do procesora wideo za pośrednictwem urządzenia do transmisji danych. Sprzęt przetwarzający obraz procesora wideo wyświetla obraz na monitorze komputera, a następnie wykorzystuje interaktywne oprogramowanie sterujące do ustawienia wirtualnej cewki i grubej linii na obrazie ruchu za pomocą myszy jako detektora prędkości i licznika. Rozmiar i liczbę wirtualnych cewek i grubych linii można dostosować w dowolnym momencie do sytuacji w obrazie ruchu. Kiedy pojazd przejeżdża przez wirtualną cewkę i grubą linię, generowany jest sygnał wykrywania. Po analizie i przetworzeniu przez oprogramowanie do przetwarzania wideo można uzyskać takie parametry, jak prędkość pojazdu i natężenie ruchu.

czujnik kamery bezprzewodowej

W przypadku czujnika aparatu bezprzewodowego największym problemem jest źródło obrazu. W przypadku detekcji za pomocą kamery bezprzewodowej, która może spełnić wymagania dotyczące wykrywania kamery bezprzewodowej źródła obrazu, może wystąpić poważny spadek indeksu dla innego źródła obrazu. Bardziej oczywistymi przykładami są dzień i noc, z cieniami i bez cieni. Dlatego źródłem obrazu powinien być zbiór typowych obrazów. Test wskaźnika należy wykonać na wszystkich obiektach typowego zbioru obrazów. Zdolność testowanego produktu do dostosowania się do praktyki inżynierskiej zależy od naukowej i typowości zestawu źródeł obrazu. I reprezentatywny. W przypadku typowego zestawu źródeł obrazu należy określić kluczowe parametry, takie jak najniższy stosunek sygnału do szumu na wyjściu, rozdzielczość i zakres dynamiki. Detekcja parametrów przepływu ruchu to podstawowa funkcja detektora wideo pojazdu. Jego istotą jest wykrycie obecności pojazdu w określonym obszarze detekcji, a tym samym pomiar innych parametrów przepływu ruchu. Te parametry mogą być chwilowe lub chwilowe. Wartość oblicza wartość statystyczną. Charakterystyka czasowa odnosi się do czasu reakcji detektora z kamerą bezprzewodową, a jej dokładne znaczenie odnosi się do przedziału czasowego od momentu dotarcia pojazdu do obszaru detekcji wyznaczonego przez detektor do momentu potwierdzenia przez detektor, że pojazd istnieje. Odzwierciedla opóźnienie czasowe czujnika kamery bezprzewodowej.   Do przewodowego i bezprzewodowego detektora kamery. Inny klient ma inny wybór.  

czujnik kamery bezprzewodowej

 

Dokładność pomiaru prędkości i dokładność natężenia ruchu są zasadniczo utrzymywane na wysokim poziomie. Obecnie dokładność pomiaru prędkości powszechnie stosowanych wykrywaczy wideo pojazdów w Chinach wynosi ponad 95%, a dokładność zliczania natężenia ruchu na ogół wynosi około 98%. Po wielu inspekcjach na miejscu stwierdzono, że po zastosowaniu kamery o wysokiej czułości z silnym tłumieniem światła można osiągnąć taką samą dokładność wykrywania jak w dzień bez oświetlenia drogi w nocy. Więcej szczegółowych informacji. Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.    

czujnik kamery bezprzewodowej

 

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us