Instalacja pętli detektora pojazdu z czterema pętlami

Instalacja pętli detektora pojazdu z czterema pętlami
Instalacja pętli detektora pojazdu z czterema pętlami

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LD-402
  • Kraj pochodzenia:Guangdong, Chiny
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:175 USD
  • Minimalne zamówienie: 5 szt
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:1 zestaw / CTN
  • Możliwość dostawy:3000 miesięcznie
Contact Us

Wykrywacz pojazdów z czterema pętlami

Wykrywacz pojazdów z czterema pętlami na sprzedaż,   Wykrywacz pojazdów z czterema pętlami Cena,   Instalacja czteropętlowego detektora pojazdów na skrzyżowaniu. Detektory ruchu w pętli indukcyjnej, schemat połączeń detektora pętli, detektor pętli pojazdu na sprzedaż. Detektor pojazdów z czterema pętlami LD-402   jest zwykle instalowany na skrzyżowaniach, skrzyżowaniach w kształcie litery T, dużych parkingach itp.

Wykrywacz pojazdów z czterema pętlami

Lokalizacja i instalacja detektora pojazdów z czterema pętlami:
1. Zainstaluj pętlowy detektor pojazdów   w obudowie odpornej na warunki atmosferyczne, aby zapobiec przedostawaniu się deszczu do gruntu podczas deszczowej pogody, w wyniku czego powstał Loop Vehicle Detector   nie działa.
2. Czteropętlowy detektor pojazdu powinien znajdować się jak najbliżej obwodu czujnikowego, ponieważ im mniejsza odległość instalacji, tym silniejszy jest odbierany sygnał, tym wyżej działa produkt.
3. Detektor powinien być zawsze instalowany z dala od silnych pól magnetycznych. Jeśli produkt zostanie zainstalowany w pobliżu silnego pola magnetycznego, będzie podlegał różnym stopniom zakłóceń podczas pracy.
4. Miejsce instalacji powinno unikać przewodów wysokiego napięcia biegnących w pobliżu pętli detektora pojazdu i starać się trzymać z daleka.
5. Nie instaluj czteropętlowego detektora pojazdów   na wibrującym przedmiocie. Ponieważ nie ma możliwości, aby wibrujący obiekt działał prawidłowo.
6. Gdy skrzynka sterownicza jest zainstalowana w promieniu 10 metrów od pętlowego detektora pojazdu, można użyć zwykłych przewodów. Zaleca się użycie   wielożyłowy drut miedziany. Po zainstalowaniu detektora pętli, poprawna instalacja, odłącz podstawę, wyciągnij i włóż pionowo, żadne wyciąganie i wkładanie lewa-prawa, lewa-prawa nie są nieprawidłowe, co spowoduje łatwe uszkodzenie produktu.

Wykrywacz pojazdów z czterema pętlami

W przypadku materiałów drutowych używanych do instalacji, należy zakupić zwykłą krajową normę czteropętlową cewkę detektora pojazdów, przewód wysokotemperaturowy, odporność na wysoką temperaturę i różne kolory. (W procesie zakupu zwróć uwagę na materiał drutu, ponieważ niektórzy dostawcy używają zwykłego drutu ocynkowanego, aby udawać, że sprzedają drut wysokotemperaturowy, który jest drutem o niskiej cenie, ale długotrwałe stosowanie ukrytego niebezpieczeństwa, proszę zwrócić uwagę na kupującego.)
Wśród nich znajduje się 19 ocynowanych drutów miedzianych, różne specyfikacje, różne średnice drutu mosiężnego, teflonowa powłoka zewnętrzna, odporna na wysokie temperatury i antykorozyjne oraz detektor pętli dedykowany do cewek. (Ten rodzaj drutu jest często używany w środowiskach o wysokiej temperaturze, aby zapobiec utlenianiu w wysokiej temperaturze. Krajowe przepisy i specyfikacje branżowe wykorzystują jako przewodnik cynowany drut miedziany, cynowany drut miedziany poza srebrno-białym metalicznym połyskiem, wewnętrzne cięcie to czysta miedź. kupujący nie muszą pytać, czy miedź jest w porządku.

Uwaga: Podczas instalacji czteropętlowego detektora pojazdów   cewkę, zwróć uwagę na następujące punkty. Rozpoczynając wykrywanie kierunku pojazdu, dwie cewki czteropętlowego detektora pojazdu nie powinny być instalowane w odległości podziemnej poza długością przejeżdżającego pojazdu. Odległość od pojazdu musi pozostawać w zakresie instalacji dwóch cewek czteropętlowego detektora pojazdu.   Tylko wtedy, gdy pojazd pozostaje na cewce czteropętlowego detektora pojazdu, pojazd naciska cewkę, czteropętlowy detektor pojazdu może wykryć pojazd, a czteropętlowy detektor pojazdu wydaje się działać.

Wykrywacz pojazdów z czterema pętlami

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us