Wykrywacz pojazdów wideo z bezprzewodowym wykrywaczem kamer wideo na sprzedaż

Wykrywacz pojazdów wideo z bezprzewodowym wykrywaczem kamer wideo na sprzedaż

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: TCD-8
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:620,9 USD
  • Minimalne zamówienie: 1 kawałek
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:1 kartony / zestaw
  • Możliwość dostawy:3000 sztuk / miesiąc
Contact Us

Wykrywacz pojazdów wideo  

Detektor pojazdów wideo z 16-kanałowym wyjściem. Będzie płytka wyjściowa do transmisji sygnału.   Wykrywacz pojazdów wideo to samodzielnie opracowane urządzenie do wykrywania pojazdów. Wykorzystuje wysokowydajny procesor DSP jako platformę przetwarzania. Wykorzystuje najnowszą technologię analizy obrazu komputerowego i algorytm rozpoznawania wzorców, aby wejść, wyjść, istnieć i nacisnąć (dwukrotnie) żółty. Wykrywane są linie, nielegalna zmiana pasa ruchu i inne zachowania; jednocześnie urządzenie posiada również funkcję analizy i wykrywania różnych podstawowych informacji o ruchu drogowym. Podstawowe dane, które można wykryć, obejmują przepływ ruchu, średnią prędkość pasa ruchu, chwilową prędkość pojazdu, wskaźnik zajętości pasa ruchu, gęstość pojazdu, informacje takie jak typ pojazdu; funkcje, takie jak wysoki wskaźnik wykrywalności, niski wskaźnik fałszywych alarmów, dokładne wyzwalanie i praca w każdych warunkach pogodowych.

detektor pojazdów wideo

Korzystając z unikalnego automatycznego uczenia się w tle, kompensacji, określania kierunku i innych algorytmów, może skutecznie filtrować czynniki zakłócające, takie jak brak światła nocnego, odbicie wody na powierzchni drogi, cień pojazdu, drgania aparatu, pieszy, samochód akumulatorowy, motocykl itp., redukcja fałszywych trafień. Interfejs wyjściowy I / O przyjmuje fotoelektryczne urządzenie izolacyjne, które charakteryzuje się wysoką stabilnością i długą żywotnością. Jednocześnie sygnały wejściowe i wyjściowe są izolowane, co skutecznie zapobiega uszkodzeniu rdzenia urządzenia w wyniku zewnętrznego przebicia napięcia. Urządzenie wykorzystuje interfejs RS232 i portu optycznego, aby bezproblemowo łączyć się z inteligentnym bagnetem ruchu i systemem przechwytywania czerwonego światła. Produkt może wykrywać stan wjazdu, wyjazdu, obecności itp. I daje różne sygnały wyzwalające poprzez wejścia / wyjścia. Produkt może automatycznie przechwytywać obrazy i wykonywać obrazy JPEG, gdy pojazd mija. Skompresuj i automatycznie prześlij obraz na serwer o określonym adresie IP. Umożliwia utworzenie nowego obszaru wykrywania w dowolnym momencie lub edycję i modyfikację jednego obszaru wykrywania bez wpływu na normalne działanie innych obszarów wykrywania. Następnie, po nowym wykryciu, lokalizacja jest zapisywana i natychmiast rozpoczyna się testowanie, bez konieczności ponownego uczenia się tła.

detektor pojazdów wideo

Dynamiczne wideo skrzyżowania może być zdalnie oglądane przez kanał sieciowy i można przeprowadzić zdalną konfigurację parametrów sieciowego urządzenia skrzyżowania, a operacja jest prosta i łatwa w użyciu. Kiedy odnosimy się do detektora kamery wideo. Zwykle występuje na standardowych skrzyżowaniach i skrzyżowaniach T. Wizyjny detektor pojazdów to wielkopowierzchniowy, wielofunkcyjny detektor o zupełnie innych właściwościach i możliwościach wykrywania niż inne detektory pojazdów. Powinien odzwierciedlać swoje unikalne funkcje wykrywania w standardzie, takie jak długość kolejki i cross-line. Podróże i tak dalej. Detektor kamery wideo może współpracować z systemem sterowania sygnalizacją świetlną. detektor pętli wideo może zastąpić tradycyjny detektor pętli pojazdu. W związku z rozwojem miasta. Wymagana jest zaawansowana technologia. Co ' więcej. nasz detektor kamery wideo może współpracować z czytnikiem prędkości. Ale potrzebuje dodatkowego oprogramowania. Wtedy może działać idealnie. Noble zapewni dobrą obsługę sprzedaży i dobrą jakość produktu.   Uwierz, że nasz produkt jest akceptowany przez coraz więcej osób.    

detektor pojazdów wideo

 

 

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us