Detektory pętli na sprzedaż, jednokierunkowy detektor ruchu dla stacji poboru opłat

Detektory pętli na sprzedaż, jednokierunkowy detektor ruchu dla stacji poboru opłat
Detektory pętli na sprzedaż, jednokierunkowy detektor ruchu dla stacji poboru opłat
Detektory pętli na sprzedaż, jednokierunkowy detektor ruchu dla stacji poboru opłat
Detektory pętli na sprzedaż, jednokierunkowy detektor ruchu dla stacji poboru opłat
Detektory pętli na sprzedaż, jednokierunkowy detektor ruchu dla stacji poboru opłat

Szczegóły Produktu:

  • Numer seryjny: LD-102
  • Kraj pochodzenia:Chiny
  • Certyfikat:CE, FC

Zapłata:

  • Cena oferty:39,16 USD / PC
  • Minimalne zamówienie: Minimum 10 sztuk
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-6 dni roboczych.
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówka
  • Szczegóły paczki:karton / 50 szt. Rozmiar kartonu 46 * 28 * 29 cm G / W: 10,6 kg
  • Możliwość dostawy:5000PCS / na północ
Contact Us

Detektor pętli na sprzedaż  

Detektor pętli z Shenzhen Noble OPTO.CO., LTD, detektor pętli instaluje parking i detektor ruchu pętli indukcyjnej bardzo inteligentny. Detektor pętli cena jest bardzo tania i to był nasz produkt gorącej sprzedaży produktu.  

detektor pętli

Noble of Loop Detector z   Zalety produktu, nasz detektor pętli napięcia może wytwarzać 85-240 VAC lub 12-24 VAC, inne   fabryki   napięcia tylko do   220 V lub 110 V, 12 V lub 24 V.   nasze modele detektorów pętli indukcyjności pętli, Ideal 25 µ H do 1000 µ H, max: 20 µ H do 1200 µ H,   Czułość   △ L 0,01% do 2,56% przy 16 możliwych do wyboru aplikacyjnych aplikacjach sterowania ruchem systemy opłat drogowych analiza ruchu pojazdów

Detektor pętli na sprzedaż metoda testowania produktu, detektor pętli Użyj tej samej czułej cewki (dowolnej rozsądnej ilości w standardzie), aby połączyć się z oryginalnymi i opracowanymi produktami, umieszczonymi pod łopatką wirnika silnika, test detektora pętli w tej samej odległości i w tej samej odległości środowisko, ustaw prędkość silnika na maksimum, uruchom, wyłącz silnik, gdy silnik obraca się Powoli zmniejsz prędkość z dużej prędkości. Gdy silnik spada do określonej prędkości, detektor wykrywa i wysyła sygnał, a przekaźnik A i B działają. Wejście przekaźnikowe A i B linii zerowej 220VAC do włączania i wyłączania światła. Pokaz. Uwaga: MCU może działać nieprawidłowo, gdy silnik zostanie przełączony na niską prędkość, tzn. Obracające się ostrze wchodzi tylko raz i mogą wystąpić dwa problemy z przełączaniem. detektor pętli może potwierdzić normalny test.

detektory pętli na sprzedaż

2. Detektor pętli Test pracy produktu w wysokiej i niskiej temperaturze: Warunki testu: umieścić produkt w stałej temperaturze i wilgotności w wysokiej i niskiej temperaturze, narzędzia testowe: multimetr skrzynkowy o wysokiej i niskiej temperaturze, oscyloskop itp.
Użyj cewki w kształcie litery I jako cewki uziemiającej (czułość mieści się w standardzie) i umieść produkt w skrzynce o wysokiej i niskiej temperaturze.
Jeden etap: zmiana między 0-70 stopni, czas przełączany raz na 1 godzinę, nie ma awarii w teście przez 24 godziny, a wyjścia przekaźnikowe A i B są połączone, aby sprawdzić, czy nie wystąpiła żadna usterka.
Drugi etap: zmiana między -40 - +70 stopni, czas jest przełączany raz na godzinę, nie ma awarii w teście przez 24 godziny, a następnie zmienia się na 2 godziny, aby przełączyć test, aby sprawdzić, czy nie ma awarii, i podłącz wyjścia przekaźnikowe A i B, aby sprawdzić, czy wystąpił błąd. akcja.   3. detektor pętli Metoda testowania wejścia indukcyjności częstotliwości i cewki:
Indukcyjność cewki: 20UH-2000UH (nasza firma mierzy 25UH, 85UH, 108UH, 358UH, 500UH, 1000UH, 1200UH, 1500UH, 2000UH, inne czułości są mierzone przez miernik częstotliwości), ponieważ różne cewki będą miały różne częstotliwości. Tak więc zakres częstotliwości wejściowej jest stabilny w zakresie 16KHz-130KHz. Podczas testowania tej funkcji 16-bitowy kod pokrętła zostanie odpowiednio dostosowany, aby sprawdzić, czy będzie on nierozpoznawalny, gdy ta sama cewka ma inną czułość. Uwaga: Gdy detektor masy jest zasilany, należy natychmiast sprawdzić, czy istnieje funkcja opóźnienia sygnału detekcji MCU, głównie poprzez sprawdzenie zielonej lampki sygnalizacyjnej, tzn. Kontrolka sygnału masy jest jasna lub miga. W normalnych warunkach MCU natychmiast rozpoznaje cewkę uziemiającą.

Zastosowanie detektora pętli pojazdu

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park Przemysłu Mingjinhai, Tangtou Road, Shiyan Town, Bao

Send Us an Email

contact us