Detektory pętli na sprzedaż, jednokierunkowy detektor ruchu dla stacji poboru opłat

Detektory pętli na sprzedaż, jednokierunkowy detektor ruchu dla stacji poboru opłat
Detektory pętli na sprzedaż, jednokierunkowy detektor ruchu dla stacji poboru opłat
Detektory pętli na sprzedaż, jednokierunkowy detektor ruchu dla stacji poboru opłat
Detektory pętli na sprzedaż, jednokierunkowy detektor ruchu dla stacji poboru opłat
Detektory pętli na sprzedaż, jednokierunkowy detektor ruchu dla stacji poboru opłat

Szczegóły Produktu:

  • Numer seryjny: LD-102
  • Kraj pochodzenia:Chiny
  • Certyfikat:CE, FC

Zapłata:

  • Cena oferty:39,16 USD / szt
  • Minimalne zamówienie: Minimum 10szt
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-6 dni roboczych.
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówka
  • Szczegóły paczki:karton / 50 szt.Rozmiar kartonu 46 * 28 * 29 cm G / W: 10,6 kg
  • Możliwość dostawy:5000 sztuk / na godzinę
Contact Us

Detektor pętli na sprzedaż  

Detektor pętli firmy Shenzhen Noble OPTO.CO., LTD, Detektor pętli instaluje parking i detektor ruchu w pętli indukcyjnej bardzo inteligentny. Cena detektora pętli jest bardzo tania i była to nasza gorąca pozycja produktu.  

detektor pętli

Detektor Noble of Loop z   Zalety produktu, nasz detektor pętli napięcia może wytwarzać 85-240VAC lub 12-24VAC, inne   fabryki   napięcia tylko zrobić   220 V lub 110 V, 12 V lub 24 V.   nasze modele detektorów pętli o indukcyjności pętli, idealne 25 µ H do 1000 µ H, maks .: 20 µ H do 1200 µ H,   Czułość   △ L 0,01% do 2,56% z 16 wybieralnymi aplikacjami kontroli ruchu systemy opłat drogowych analiza ruchu pojazdów

Detektor pętli do sprzedaży metoda testowania produktu, detektor pętli Użyj tej samej cewki (dowolna rozsądna ilość w ramach normy) do połączenia z oryginalnymi i opracowanymi produktami, umieszczonej pod łopatką wirnika silnika, test detektora pętli w tej samej odległości iw tym samym środowisko, wyreguluj prędkość silnika do maksimum, uruchom, wyłącz silnik, gdy silnik obraca się Powoli zmniejsz prędkość z dużej prędkości. Gdy silnik osiągnie określoną prędkość, wykrywacz zacznie wykrywać i wysyłać sygnał, a przekaźniki A i B zaczną działać. Wejście przekaźnika A i B 220VAC linia zerowa do sterowania włączaniem i wyłączaniem światła. Pokaz. Uwaga: MCU może działać nieprawidłowo, gdy silnik jest obrócony do niskiej prędkości, to znaczy, że obracające się ostrze wchodzi tylko raz i mogą wystąpić dwa problemy z przełączaniem. detektor pętli czy test potwierdzi normalność.

sprzedaż detektorów pętli

2. detektor pętli Test pracy produktu w wysokich i niskich temperaturach: Warunki testu: umieścić produkt w skrzynce o stałej temperaturze i wilgotności, o wysokiej i niskiej temperaturze, narzędzia testowe: multimetr skrzynkowy o wysokiej i niskiej temperaturze, oscyloskop itp.
Użyj cewki indukcyjnej w kształcie litery I jako cewki uziemiającej (czułość mieści się w normie) i umieść produkt w skrzynce wysoko- i niskotemperaturowej.
Jeden etap: zmiana między 0-70 stopni, czas jest przełączany raz na 1 godzinę, w teście nie ma awarii przez 24 godziny, a wyjścia przekaźników A i B są połączone, aby sprawdzić, czy nie ma awarii.
Drugi etap: zmiana między -40 - +70 stopni, czas jest przełączany raz na 1 godzinę, nie ma awarii w teście przez 24 godziny, następnie zmień na 2 godziny, aby przełączyć test i sprawdzić, czy jest jakaś awaria, i podłącz wyjścia przekaźnikowe A i B, aby sprawdzić, czy jest jakiś błąd. akcja.   3. detektor pętli Metoda testowania wejścia częstotliwości i indukcyjności cewki:
Indukcyjność cewki: 20UH-2000UH (nasza firma będzie mierzyć 25UH, 85UH, 108UH, 358UH, 500UH, 1000UH, 1200UH, 1500UH, 2000UH, inne czułości są mierzone przez miernik częstotliwości), ponieważ różne cewki będą miały różne częstotliwości. Tak więc zakres częstotliwości wejściowej jest stabilny w granicach 16 KHz-130 KHz. Podczas testowania tej funkcji 16-bitowy kod z pokrętłem zostanie odpowiednio dostosowany, aby sprawdzić, czy będzie nierozpoznawalny, gdy ta sama cewka ma inną czułość. Uwaga: Gdy czujnik uziemienia jest zasilany Natychmiast sprawdź, czy istnieje funkcja opóźnienia sygnału detekcji MCU, głównie poprzez sprawdzenie zielonego wskaźnika, to znaczy, że wskaźnik sygnału masy świeci jasno lub miga. W normalnych warunkach MCU natychmiast rozpoznaje cewkę czujnika masy.

Zastosowanie detektora pętli pojazdu

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us