Wysokiej jakości detektor pętli pojazdu Wykrywacz pojazdów z pętlą indukcyjną

Wysokiej jakości detektor pętli pojazdu Wykrywacz pojazdów z pętlą indukcyjną
Wysokiej jakości detektor pętli pojazdu Wykrywacz pojazdów z pętlą indukcyjną

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LD-106
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:39 USD
  • Minimalne zamówienie: 5 szt
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:25 zestawów / CTN
  • Możliwość dostawy:5000 miesięcznie
Contact Us

Wysokiej jakości detektor pętli pojazdu

Wysokiej jakości detektor pętli pojazdu, wysokiej jakości detektor pętli pojazdu na sprzedaż,   Indukcyjny detektor pętli pojazdu, schemat okablowania detektora pętli, cena detektora pętli detektora pojazdu

Wysokiej jakości detektor pętli pojazdu

O naszej fabryce, R & Dział D: zapewnia standardy techniczne związane z testowaniem kontroli produktów i aktualizacjami do konserwacji produktu.   Dział Inżynierii: Wykonaj dobrą robotę w przewodniku po zatrudnieniu, kontroli BOM i powiązanych dokumentach technicznych. Dział zakupów / Dział magazynowy: w celu zapewnienia dokładności dostawy zakupów, zapewnienia jakości przyjęcia i magazynowania materiałów. Dział produkcji: Rozsądnie zorganizuj produkcję, popraw wydajność produkcji i zapewnij 100% przepustowości gotowych produktów.   Dział jakości: rygorystycznie testuje produkty zgodnie ze standardami testowania produktów, aby zapewnić satysfakcję klienta na poziomie 90%. Dział marketingu ent: Komunikuj się z klientami w odpowiednim czasie, otrzymuj informacje zwrotne o klientach w odpowiednim czasie i promuj aktualizacje produktów

Test pracy produktu w wysokich i niskich temperaturach: Warunki testu: produkt jest umieszczany w skrzyni o stałej temperaturze i wilgotności, w wysokiej i niskiej temperaturze, narzędzia testowe: multimetr skrzynkowy o wysokiej i niskiej temperaturze, oscyloskop itp.
Użyj cewki indukcyjnej w kształcie litery I jako cewki uziemiającej (czułość mieści się w normie) i umieść produkt w skrzynce wysoko- i niskotemperaturowej.
Wysokiej jakości detektor pętli pojazdu, jeden etap: zmiana między 0-70 stopni, czas jest przełączany raz na 1 godzinę, nie ma awarii w teście przez 24 godziny, a wyjścia przekaźników A i B są podłączone, aby sprawdzić, czy są to jakakolwiek awaria.
Drugi etap: zmiana między -40 - +70 stopni, czas jest przełączany raz na 1 godzinę, nie ma awarii w teście przez 24 godziny, następnie zmień na 2 godziny, aby przełączyć test i sprawdzić, czy jest jakaś awaria, i podłącz wyjścia przekaźnikowe A i B, aby sprawdzić, czy jest jakiś błąd. akcja.

Wysokiej jakości detektor pętli pojazdu

Wysokiej jakości detektor pętli pojazdu, LD-106 Produkty mają konstrukcję przemysłową i są używane głównie do wykrywania obecności pojazdów, odpowiednie do bezpieczeństwa, kontroli lub zliczania pojazdów w ruchu i parkowaniu. Wzór użytkowy charakteryzuje się tym, że do pracy wymagana jest cewka zewnętrzna, a sygnał wyjściowy przyjmuje głównie tryb styku przekaźnika, który może służyć do sterowania drzwiami automatycznymi, hamulcem bramkowym, sygnalizacją świetlną i automatycznym wydawaniem kart. maszyna w systemie parkingowym realizująca funkcję jednego samochodu i jednej karty. Jest to kluczowy sprzęt w głównym sterowaniu urządzeniami ruchu, takimi jak inteligentne parkingi.

Wysokiej jakości detektor pętli pojazdu, szlachetny detektor pętli pojazdu   Cechy i zalety: Zastosuj adaptacyjny algorytm filtrowania, stabilność w wysokiej temperaturze i automatyczną kompensację dryfu środowiskowego. Szybkość reakcji jest szybka, najszybsze wykrywanie to 10 milisekund, a maksymalna prędkość może być wykryta przy 200 km / h. Z łączną czułością 0-E 15 tryb nie wzmocniony / tryb ulepszony, odpowiedni dla różnych modeli. Usterka cewki (otwarta / zwarta, niewystarczająca indukcyjność / przepięcie) funkcja automatycznego wykrywania. AB podwójne wyjście półprzewodnikowe przekaźnika, regulowany czas wyjścia 0-30S. Cewka wykrywająca uziemienie jest regulowana w wielu częstotliwościach i jest podzielona na cztery częstotliwości: wysoką, średnio-wysoką, średnio-niską i niską.   Dzięki bramie można zrealizować funkcję przeciwwłamaniową i automatycznego zamykania.

Wysokiej jakości detektor pętli pojazdu

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us