Pojedynczy detektor pętli pojazdu Detektor pętli pojazdu na sprzedaż

Pojedynczy detektor pętli pojazdu Detektor pętli pojazdu na sprzedaż
Pojedynczy detektor pętli pojazdu Detektor pętli pojazdu na sprzedaż
Pojedynczy detektor pętli pojazdu Detektor pętli pojazdu na sprzedaż
Pojedynczy detektor pętli pojazdu Detektor pętli pojazdu na sprzedaż
Pojedynczy detektor pętli pojazdu Detektor pętli pojazdu na sprzedaż

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LD-100
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:39 USD
  • Minimalne zamówienie: 5 szt
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:25 zestawów / CTN
  • Możliwość dostawy:3000 miesięcznie
Contact Us

Pojedynczy detektor pętli pojazdu

Detektor pętli pojedynczego pojazdu Cena     Pojedynczy detektor pętli pojazdu na sprzedaż Rozwiązywanie problemów z detektorem pętli Detektor pojazdu Cena detektora pętli Pojedynczy detektor pętli składa się zazwyczaj z trzech elementów. Pętla indukcyjna składa się z prostego kabla zakopanego pod drogą. Elektronika czujki jest podłączona głównie do urządzenia elektronicznego za pomocą kabla. Obecność pojazdu w pętli można wykryć, aby zapewnić wyjście. Sterowniki, zwykle używane do parkowania, transportu lub zastosowań w bramach / drzwiach przemysłowych.   Detektor dostroi się do pętli.

Pojedynczy detektor pętli pojazdu


Efekt ferromagnetyczny cewki pomiarowej pętli - indukcyjność pętli zwiększa prąd wirowy - indukcyjność pętli zmniejsza efekt ferromagnetyczny prądu wirowego. Pętla induktora to cewka izolowanego przewodnika, wykorzystująca określoną geometrię, która jest niska przez elektronikę detektora. Wzbudzenie sygnału napięciowego. Powstałe pole magnetyczne otoczy rdzeń cewki w tym cyklu. Gdy źródło zasilania zostanie podłączone do detektora pojazdu podłączonego do pętli, urządzenie elektroniczne automatycznie dostroi się do pętli cewki. Pętla oscyluje z naturalną częstotliwością rezonansową określonej pętli

Detektor pętli pojazdu   cewka oscyluje z naturalną częstotliwością rezonansową konkretnej cewki detektora pętli pojazdu, do której podłączona jest elektronika. Na częstotliwość ma bezpośredni wpływ pojemność i indukcyjność elektroniki detektora, które są obecne w cewce indukcyjnej i elementach elektronicznych. Normalnie detektor będzie działał w zakresie od 30 do 100 kHz. Detektor pętli pojazdu LD-100   czujniki parkowania zwykle działają na niższych częstotliwościach. Efektem tej oscylacji jest strumień magnetyczny wokół przewodnika pętli na drodze.

Pojedynczy detektor pętli pojazdu

Kiedy pojazd porusza się po pętli i przecina strumień magnetyczny, powstają dwa efekty. Materiały ferromagnetyczne, zwykle występujące w stalowych oponach pasowych i mniejszych komponentach silnika, powodują działanie transformatora i zwiększają indukcyjność pętli.   Nazywa się to efektem ferromagnetycznym. Efekt prądów wirowych powodowany przez większą część podwozia i nadwozia pojazdu jest przeciwny do pola magnetycznego, a tym samym powoduje zmniejszenie indukcyjności pętli. Efekt prądów wirowych zwykle zastępuje efekt ferromagnetyczny. co prowadzi do ogólnego zmniejszenia indukcyjności pętli. Indukcyjność jest odwrotnie proporcjonalna do częstotliwości, więc zmniejszenie indukcyjności pętli powoduje wzrost częstotliwości. Tak więc, analizując dodatnią zmianę częstotliwości, detektor pojazdu jest w stanie wykryć obecność pojazdu w pętli.   Pojazd spowoduje zmianę indukcyjności podczas poruszania się po pętli. Ta tabela przedstawia typową zmianę indukcyjności w przypadku pojedynczego detektora pętli pojazdu, spowodowaną przez różne typy pojazdów w idealnych warunkach. Ten rozmiar pętli jest charakterystyczny dla większości instalacji parkingowych. Zmiana indukcyjności jest pokazana za pomocą AL / L (Delta L nad L), co symbolizuje procentową zmianę indukcyjności w stosunku do indukcyjności bez pojazdu. Ta wartość procentowa odzwierciedla spadek indukcyjności w stosunku do całkowitej indukcyjności systemu. Pojazd, który nie został pokazany w tej tabeli, ale warto o nim wspomnieć, to rower, który powoduje bardzo małą zmianę indukcyjności o 0,02%, co odpowiada maksymalnemu ustawieniu czułości pętli pojazdu LD-100   detektory. Zmiany indukcyjności w pętli można skutecznie mierzyć za pomocą jednostki diagnostycznej LD-100.

Pojedynczy detektor pętli pojazdu

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us