Dwukanałowe wykrywanie ruchu za pomocą czujnika wykrywania pętli pojazdu

Dwukanałowe wykrywanie ruchu za pomocą czujnika wykrywania pętli pojazdu
Dwukanałowe wykrywanie ruchu za pomocą czujnika wykrywania pętli pojazdu

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LD-206
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:59
  • Minimalne zamówienie: 5 szt
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:Karton 50 szt.Jeden rozmiar kartonu 47 * 30 * 35 cm waga 13,8 kg
  • Możliwość dostawy:3000 szt / miesiąc
Contact Us

Dwukanałowe wykrywanie ruchu  

Dwukanałowe wykrywanie ruchu, głównie dla systemu naprowadzania na parking. Uzyskaj automatyczne wskazówki dotyczące parkowania. Parkingi do kontroli i zarządzania w czasie rzeczywistym, najlepsze wytyczne dotyczące parkowania. Duży wyświetlacz LED, symulacja w czasie rzeczywistym pokazuje stan parkingu. Zostanie wyświetlony system zliczania pozostałych przestrzeni. Pojazd jest wykrywany za pomocą dokładnego i niezawodnego detektora ultradźwiękowego. Dwukanałowe wykrywanie ruchu, zwane detektorami ruchu z pętlą indukcyjną, może wykrywać pojazdy przejeżdżające lub dojeżdżające do określonego punktu, na przykład zbliżające się do sygnalizacji świetlnej lub na autostradzie. W nawierzchni zainstalowana jest izolowana pętla przewodząca prąd elektryczny. Jednostka elektroniczna przekazuje energię do pętli drutu z częstotliwościami od 10 kHz do 200 kHz, w zależności od modelu.   Wykrywanie ruchu dwukanałowego może działać w naszym systemie kontrolera bezprzewodowego. Zazwyczaj. 1 standardowe skrzyżowanie może wyposażyć 8-elementowy dwukanałowy system wykrywania ruchu. Ale chcę ci powiedzieć, jeśli wybierzesz dwukanałowe wykrywanie ruchu. Wtedy nie możesz wybrać minutnika. Ponieważ nasz tryb pracy odliczania czasu był badanym trybem.  

dwukanałowe wykrywanie ruchu

Tryb wyjścia odpowiedzi dwukanałowego wykrywania ruchu był inny w przypadku jednokanałowego detektora pętli. Dwukanałowe wykrywanie ruchu z kompilacją CE. Z konstrukcją klasy przemysłowej i wskaźnikiem LED. Dwukanałowe wykrywanie ruchu o niskim koszcie i łatwej instalacji. Z automatycznymi bramami i drzwiami dwukanałowej detekcji ruchu. Z automatycznym wyborem częstotliwości naszego detektora pętli pojazdu. Pętla dwukanałowa   Detektor służy przede wszystkim do wykrywania obecności pojazdów. Nadaje się do parkingów, opłat drogowych i kontroli sygnalizacji świetlnej. Detektor jest detektorem jednokanałowym, który może monitorować tylko jedną cewkę indukcyjną na raz. Posiada dwa przekaźniki zapewniające sygnał wyjściowy. Klient może wybrać różne sygnały wyjściowe do sterowania napędem mechanicznym, urządzeniem karty lub pojazdem obliczeniowym. Zainstaluj wykrywacz: Detektor pojazdu musi być zainstalowany w suchym, wodoodpornym i odpornym na wilgoć środowisku, jak najbliżej cewki wykrywającej. To, czy czujka działa dobrze, zależy w dużej mierze od cewki wykrywającej, do której jest podłączony. Kilka ważnych parametrów cewki obejmuje kształt cewki, rozmiar, liczbę zwojów i metodę osadzania. (Zobacz " Instrukcja instalacji cewki detekcyjnej " później.)   Jakość dwukanałowego detektora samochodowego jest bardzo dobra.  

dwukanałowe wykrywanie ruchu

Po włączeniu zasilania wykrywacz przeprowadzi autotest. Program autotestu trwa około 3 sekund, a zielona lampka kontrolna przestaje migać i gaśnie po pomyślnym zakończeniu autotestu. Podczas autotestu cewka wykrywająca jest sprawna (nie wolno na niej parkować samochodu). Po dwukanałowym wykryciu ruchu   autotest jest pomyślny, gdy przez cewkę przejeżdża samochód, świeci się zielona lampka kontrolna i działa odpowiedni przekaźnik wyjściowy. Ponieważ postój taksówek jest stosunkowo wysoki, może ' t być wyczuwalny w pozycji środkowej. Musisz wyregulować cewkę uziemiającą. Powinno być lepiej. 1 to zwiększenie liczby pętli sensu. 2 służy do przetestowania cewki czujnika masy wózka. Linia, nie można użyć prostej metody nawijania typu 0.

dwukanałowe wykrywanie ruchu


 

 

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us