Detektor pojedynczego fotonu z detektorem pętli pojazdu dostawcy

Detektor pojedynczego fotonu z detektorem pętli pojazdu dostawcy
Detektor pojedynczego fotonu z detektorem pętli pojazdu dostawcy

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LD-100
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:39 USD
  • Minimalne zamówienie: 5 szt
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:25 zestawów / CTN
  • Możliwość dostawy:3000 miesięcznie
Contact Us

Detektor pojedynczego fotonu

Detektorem pojedynczych fotonów był   nasz gorący przedmiot sprzedaży. Jesteśmy kompleksowym przedsiębiorstwem specjalizującym się w R & D, rozwój, produkcja i sprzedaż inteligentnych systemów zarządzania parkingami. Oparty na głębokim zrozumieniu elektroniki, inteligencji i informacji. Pomagamy naszym klientom zwiększyć ich bezpieczeństwo i bezpieczeństwo. Skrojony na miarę zestaw zaawansowanych i niezawodnych produktów dla klientów. Kompleksowe rozwiązania aplikacyjne i kompleksowy system obsługi. Szlachetnym głównym produktem jest sprzęt parkingowy, detektor pętli pojazdu, wykrywanie kamer wideo, a większość ludzi wybiera detektor pętli i instaluje je na skrzyżowaniu.  

Na przykład. 1 zestaw kontrolera głównego z 4 kontrolerami podrzędnymi, 8 zestawami 200 mm czerwono-zielonego bursztynowego światła sygnalizacyjnego i 4 szt. Detektorem światła ulicznego i 8 szt. 200 mm świateł dla pieszych. Musisz być ciekawy, dlaczego w całym systemie nie ma odliczania. Ponieważ Nasze odliczanie to tryb uczenia się.   a nasz detektor pętli wpłynie na pracę sterownika. Jeśli połączymy odliczanie   regulator czasowy. To nie może normalnie działać. Tak więc nasz cały system bez licznika czasu.   Dzięki naszej instrukcji obsługi możesz poznać nasz wykrywacz   instalacja. Detektor pętli indukcyjnej Noble   z różnymi przedmiotami do wyboru.  

detektor pojedynczego fotonu


Pochowany z   wykrywacz pojazdów   trzeba wiedzieć, że: standardowa droga o szerokości 3 m jest zakopana. Rozmiar cewki uziemiającej ma 2 m długości i 80-100 cm szerokości. Kąt wynosi 45 ° i 20 cm długości. Odległość między zwojem a poboczem jezdni wynosi około 30-50 cm, a cewka jest ułożona pionowo wokół 4-6 zwojów. Całkowita długość to 30-40m. Parametry skrawania zagrzebanego koryta to 3-5 mm szerokości i 40-50 mm głębokości. Głębokość i szerokość powinny być jednakowe. Staraj się unikać migotania i opadania. Cewka powinna znajdować się w tej samej pozycji równowagi, co bramka lub sterownik.   Należy zachować szczególną ostrożność, aby zbiornik był czysty i wolny od wody lub innych płynów. Cewkę należy wyprostować podczas nawijania cewki, ale nie za ciasno i blisko dna rowka. Po nawinięciu cewki podwójnie skręcony przewód wyjściowy jest wyprowadzany przez szczelinę wyprowadzającą. W procesie nawijania żłobka na drut należy sprawdzić rzeczywistą wartość indukcyjności cewki za pomocą cewki indukcyjnej. Po zakopaniu cewki wokół cewki można owinąć nylonową nić w celu zwiększenia ochrony. Na koniec uszczelnij rowek asfaltem i miękką żywicą. Podczas prowadzenia cewek należy oczyścić kamyki w przewodzie, aby zapobiec naciskaniu pojazdu do przodu i do tyłu i powodowaniu pęknięcia lub pęknięcia skóry przez cewkę.   Eksportujemy również przewód detektora pętli pojazdu.  

Detektor pojedynczego fotonu

 

1. Szlachetny detektor pętli bramki   z linią produkcyjną Strong, profesjonalnym zespołem programistycznym,   profesjonalni pracownicy techniczni, prawdziwa gwarancja. Terminowa i dwuletnia gwarancja posprzedażowa na nasz detektor pojedynczych fotonów.
2. Świadkowie siły, ogromne zapasy magazynowe, zapewniające szybsze ustalenia dostaw dla potrzebujących klientów.
3. Mamy wiele firm spedycyjnych współpracujących. W ten sposób zaoferujemy Ci najlepszą cenę.    

Detektor pojedynczego fotonu


 


 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us