Pojedynczy detektor fotonów z detektorem pętli pojazdu dostawcy

Pojedynczy detektor fotonów z detektorem pętli pojazdu dostawcy
Pojedynczy detektor fotonów z detektorem pętli pojazdu dostawcy

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LD-100
  • Kraj pochodzenia:Guangdong China
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:USD39
  • Minimalne zamówienie: 5 szt
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, W gotówce
  • Szczegóły paczki:25 zestawów / CTN
  • Możliwość dostawy:3000 za / miesiąc
Contact Us

Pojedynczy detektor fotonów

Pojedynczy detektor fotonów był   nasz gorący przedmiot sprzedaży. Jesteśmy kompleksowym przedsiębiorstwem specjalizującym się w R & D, rozwój, produkcja i sprzedaż inteligentnych systemów zarządzania parkingami. Oparte na głębokim zrozumieniu elektroniki, inteligencji i informacji. Pomagamy naszym klientom zwiększyć ich bezpieczeństwo i bezpieczeństwo. Szyty na miarę zestaw zaawansowanych i niezawodnych produktów dla klientów. Kompleksowe rozwiązania aplikacyjne i kompleksowy system serwisowy. Szlachetnym głównym produktem jest sprzęt parkingowy, detektor pętli pojazdu, wykrywanie kamer wideo, a większość ludzi wybiera detektor pętli i instaluje je na skrzyżowaniu.  

Na przykład. 1 zestaw kontrolera Master z 4 sztuk kontrolera Slave, 8set 200mm czerwonego, zielonego bursztynu i 4 sztuk sygnalizatora świetlnego oraz 8szt 200mm świateł dla pieszych. Musisz być ciekawy, dlaczego nie ma odliczania w całym systemie. Ponieważ nasze odliczanie to tryb uczenia się.   a nasz detektor pętli wpłynie na pracę kontrolera. Jeśli połączymy odliczanie   regulator czasowy. Nie może normalnie działać. W ten sposób cały nasz system bez minutnika.   Dzięki naszej instrukcji obsługi możesz poznać nasz detektor   instalacja. Noble detektor pętli indukcyjnej   z różnymi przedmiotami do wyboru.  

detektor pojedynczego fotonu


Pochowany z   detektor pojazdu   Muszę wiedzieć, że: Standardowa droga o szerokości 3 m jest zakopana. Rozmiar cewki uziemiającej ma 2 m długości i 80-100 cm szerokości. Kąt wynosi 45 ° i 20 cm długości. Odległość między cewką a bokiem drogi wynosi około 30-50 cm, a cewka jest ułożona pionowo około 4-6 zwojów. Całkowita długość wynosi 30-40m. Parametry cięcia podziemnego koryta to: 3-5 mm szerokości i 40-50 mm głębokości. Głębokość i szerokość powinny być jednolite. Staraj się unikać sytuacji migotania i zwisania. Cewka powinna znajdować się w tej samej pozycji równowagi co brama lub sterownik.   Szczególną ostrożność należy zachować, aby zbiornik był czysty i wolny od wody lub innych płynów. Cewka musi być wyprostowana przy nawijaniu cewki, ale nie za ciasno i blisko dna rowka. Po nawinięciu cewki podwójnie skręcony przewód wyjściowy jest wyprowadzany przez gniazdo wyprowadzające. W procesie uzwojenia gniazda drutu rzeczywista wartość indukcyjności cewki indukcyjnej powinna być badana za pomocą cewki indukcyjnej. Po zakopaniu cewki wokół cewki można owinąć nylonową nitkę, aby zwiększyć ochronę. Na koniec uszczelnij rowek asfaltem i miękką żywicą. Podczas prowadzenia cewek należy oczyścić kamyki w szynie nośnej, aby zapobiec naciskaniu pojazdu w przód iw tył, powodując zerwanie lub złamanie cewki.   eksportujemy również przewód detektora pętli pojazdu.  

Pojedynczy detektor fotonów

 

1. Detektor pętli szlachetnej bramki   z silną linią produkcyjną, zespołem rozwoju zawodowego,   profesjonalni pracownicy techniczni, prawdziwa gwarancja. Po sprzedaży terminowa i dwuletnia gwarancja na nasz detektor pojedynczych fotonów.
2. Silni świadkowie, masowa magazynowa magazyn, zapewniająca szybsze dostawy dla potrzebujących klientów.
3. Mamy wiele firm żeglugowych współpracujących. W ten sposób zaoferujemy najlepszą cenę dla Ciebie.    

Pojedynczy detektor fotonów


 


 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park Przemysłu Mingjinhai, Tangtou Road, Shiyan Town, Bao

Send Us an Email

contact us