Wykrywanie zdarzeń drogowych z hurtownią detektorów pętli samochodowych

Wykrywanie zdarzeń drogowych z hurtownią detektorów pętli samochodowych
Wykrywanie zdarzeń drogowych z hurtownią detektorów pętli samochodowych
Wykrywanie zdarzeń drogowych z hurtownią detektorów pętli samochodowych

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LD-102
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:39 USD
  • Minimalne zamówienie: 5 szt
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:25 zestawów / CTN
  • Możliwość dostawy:3000 miesięcznie
Contact Us

Wykrywanie zdarzeń drogowych

Aplikacja do wykrywania zdarzeń drogowych na wielu obszarach. Takich jak system parkingów, stacja poboru opłat, autostrada. Detektor pojazdu wykrywa obecność pojazdu. Dostarczają sygnał wyjściowy do jednostki sterującej (takiej jak drzwi lub napęd drzwi), aby ją włączyć lub wyłączyć. Gdy jest używany jako urządzenie bezpieczeństwa, detektor pojazdu zapobiega przekroczeniu prędkości samochodu i zgodności z przepisami ruchu drogowego. Wraz z rozwojem gospodarczym coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że bezpieczeństwo jest bardzo ważne. Zazwyczaj. Pomiar zmiany indukcyjności (częstotliwości detektora pętli) spowodowanej przejeżdżaniem pojazdu przez zakopaną pętlę.   A większość ludzi   zainteresowany wykrywaniem zatorów drogowych. W Chinach było wielu producentów oferujących produkty do wykrywania sygnalizacji świetlnej i znaków drogowych.   Ale każdy produkt dostawcy jest inny. Takich jak produkt materiałowy, różne techniczne, różne ustawienia oprogramowania. Zaletą wykrywania zdarzeń drogowych Noble był dobry i ścisły system kontroli jakości. W związku z tym. Nasze miesięczne wyniki sprzedaży są bardzo dobre.

wykrywanie zdarzeń drogowych

 

Wykrywacz pętli pojazdów Noble łatwy w instalacji i konfiguracji. Co wiecej. Szlachetny detektor pętli pojazdu o niskim poborze prądu i był to produkt ekologiczny. Był popularny wśród odsprzedaży i departamentu rządowego. Pojazd   Detektor pętli łączy niewielkie rozmiary z zakresem wejściowym od 12 V DC do 240 V AC. Zmniejsz koszty zapasów, przechowując i wysyłając wspólną jednostkę. Zwróć uwagę, że   Kiedy jesteś pochowany. Materiały metalowe, takie jak różne linie kablowe, pręty stalowe i nasadki wodne, mogą być zakopane pod drogą. Będą one miały duży wpływ na rzeczywistą wartość indukcyjności cewki. Dlatego w rzeczywistej konstrukcji użytkownik powinien użyć testera indukcyjności do faktycznego przetestowania wartości indukcyjności cewki w celu określenia faktycznej liczby zwojów w konstrukcji, ale musimy upewnić się, że końcowa indukcyjność cewki mieści się w rozsądnym zakresie roboczym .

wykrywanie zdarzeń drogowych

Dlaczego coraz więcej osób wybiera szlachetne wykrywanie wypadków drogowych  


1. Istnieje wiele typów przekaźników Przekaźnik ogólny, przekaźnik zaciskowy, zacisk przekaźnika I / O, przekaźnik półprzewodnikowy, regulator mocy, przekaźnik do płytki drukowanej. A naszą odpowiedzią była odpowiedź bezpieczeństwa i import z Japonii. Przekaźniki bezpieczeństwa Używane do tworzenia pętli bezpieczeństwa. Ma wymuszoną strukturę prowadzącą do wykrywania awarii skrzyżowania.

2. Wykorzystując wysokowydajny mikrokomputer jednoukładowy serii jako układ sterujący, odpowiedź jest szybka, ocena logiczna jest dokładna i niezawodna, a technologia interferencji sprzętu i oprogramowania, taka jak zaawansowany projekt kompatybilności elektromagnetycznej i ponowne wykonanie instrukcji oprogramowania . Wydajność systemu jest stabilna i niezawodna oraz może dostosowywać się do różnych środowisk.

3. Gwarancja jakości detektora pętli Noble jest dłuższa niż pozostałe. i przeprowadziliśmy odpowiednie dochodzenie dotyczące wykrywania zdarzeń drogowych. nasz detektor pętli wykorzystujący   życie ma ponad 10 lat. i mamy profesjonalnego inżyniera, który oferuje wsparcie, gdy klient napotka jakiś problem, a my natychmiast damy rozwiązania. Klient to nasi przyjaciele.  

 

 

wykrywanie zdarzeń drogowych

 

 

 


 

 


 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us