Wykrywanie incydentów drogowych z hurtownią detektora pętli pojazdu

Wykrywanie incydentów drogowych z hurtownią detektora pętli pojazdu
Wykrywanie incydentów drogowych z hurtownią detektora pętli pojazdu
Wykrywanie incydentów drogowych z hurtownią detektora pętli pojazdu

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LD-102
  • Kraj pochodzenia:Guangdong China
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:USD39
  • Minimalne zamówienie: 5 szt
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, W gotówce
  • Szczegóły paczki:25 zestawów / CTN
  • Możliwość dostawy:3000 za / miesiąc
Contact Us

Wykrywanie zdarzeń drogowych

Aplikacja do wykrywania incydentów drogowych w wielu obszarach. Takich jak system parkingowy, stacja poboru opłat, droga szybkiego ruchu. Detektor pojazdu wykrywa obecność pojazdu. Dostarczają sygnał wyjściowy do jednostki sterującej (takiej jak operator drzwi lub drzwi), aby ją włączyć lub wyłączyć. Stosowany jako urządzenie bezpieczeństwa detektor pojazdu zapobiega przekroczeniu prędkości samochodu i zgodności z przepisami ruchu drogowego. Wraz z rozwojem gospodarczym i coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że bezpieczeństwo jest bardzo ważne. Zazwyczaj. Pomiar zmiany indukcyjności (częstotliwości detektora pętli) spowodowanej przez pojazd przechodzący przez zakopaną pętlę.   A większość ludzi to   zainteresowany wykrywaniem zatorów w ruchu. W Chinach było wielu producentów oferujących wykrywanie ruchu drogowego i wykrywanie znaków drogowych.   Ale każdy produkt dostawcy jest inny. Takich jak produkt materiałowy, techniczny inny, ustawienie oprogramowania różne. Zaletą wykrywania wykroczeń drogowych Noble był dobry i ścisły system kontroli jakości. W związku z tym. Nasze miesięczne wyniki sprzedaży są bardzo dobre.

wykrywanie zdarzeń drogowych

 

Noble detektor pętli pojazdu łatwy w instalacji i konfiguracji. Co wiecej. Wykrywacz pętli szlachetnego pojazdu z niskim poborem prądu i był to zielony produkt. Był popularny wśród odsprzedawców i departamentów rządowych. Pojazd   detektor pętli łączy mały rozmiar z zakresem wejściowym 12VDC do 240VAC. Obniż koszty magazynowania, przechowując i wysyłając wspólną jednostkę. Uwaga:   Kiedy jesteś pochowany. Materiały metalowe, takie jak różne linie kablowe, stalowe pręty i czapki wodne, mogą być zakopane pod drogą. Będą one miały duży wpływ na rzeczywistą wartość indukcyjności cewki. Dlatego w rzeczywistej konstrukcji użytkownik powinien użyć testera indukcyjności do rzeczywistego sprawdzenia wartości indukcyjności cewki indukcyjnej, aby określić rzeczywistą liczbę zwojów w konstrukcji, ale musimy upewnić się, że końcowa indukcyjność cewki mieści się w rozsądnym zakresie roboczym .

wykrywanie zdarzeń drogowych

Dlaczego coraz więcej osób wybiera Noble Traffic Incident Detection  


1. Istnieje wiele rodzajów przekaźników Przekaźnik ogólny, przekaźnik terminala, zacisk przekaźnika we / wy, przekaźnik półprzewodnikowy, regulator mocy, przekaźnik dla płytki drukowanej. A naszą odpowiedzią była odpowiedź bezpieczeństwa i import z Japonii. Przekaźniki bezpieczeństwa Używane do tworzenia pętli bezpieczeństwa. Ma wymuszoną strukturę prowadzącą do wykrywania awarii połączenia.

2. Wykorzystując wysokowydajny mikrokomputer jednoukładowy serii jako układ sterujący, reakcja jest szybka, logiczny osąd jest dokładny i niezawodny, a technologia interferencji sprzętu i oprogramowania, taka jak zaawansowana konstrukcja kompatybilności elektromagnetycznej i ponowne wykonanie instrukcji oprogramowania, są przyjęte . Wydajność systemu jest stabilna i niezawodna i może się dostosować do różnych środowisk.

3. Gwarancja jakości detektora pętli szlachetnej jest dłuższa niż pozostałych. i Przeprowadziliśmy odpowiednie dochodzenie w sprawie wykrycia naszego zdarzenia drogowego. nasz detektor pętli wykorzystujący   życie ma ponad 10 lat. i mamy profesjonalnego inżyniera oferującego wsparcie, gdy klient napotka jakiś problem, a my natychmiast podamy rozwiązania. Klient to nasi przyjaciele.  

 

 

wykrywanie zdarzeń drogowych

 

 

 


 

 


 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park Przemysłu Mingjinhai, Tangtou Road, Shiyan Town, Bao

Send Us an Email

contact us