Czujnik wykrywania pojazdów z wykrywaniem ruchu o wysokiej czułości

Czujnik wykrywania pojazdów z wykrywaniem ruchu o wysokiej czułości
Czujnik wykrywania pojazdów z wykrywaniem ruchu o wysokiej czułości

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LD-100
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:39 USD
  • Minimalne zamówienie: 5 szt
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:25 zestawów / CTN
  • Możliwość dostawy:3000 miesięcznie
Contact Us

Czujnik wykrywania pojazdu

Czujnik wykrywania pojazdu to   cyfrowy inteligentny detektor pojazdów z cewką indukcyjną, używany głównie do wykrywania obecności i przejazdu pojazdów. Tryb obecności, tryb wyjścia impulsowego, automatyczna regulacja czułości, poziom czułości i wybór częstotliwości można ustawić za pomocą przycisku resetowania, konfigurowalnego przekaźnika wyjściowego i przekaźnika wyjścia impulsowego.   Regulacja czułości za pomocą przełącznika DIP na panelu w sumie 4 poziomy. Najpierw ustaw czułość na niższy poziom w czasie pracy. Jeśli test czujnika wykrywania pojazdu   nie reaguje po rzeczywistym teście, czułość wzrasta o jeden stopień. Czynność tę powtarza się, aż wykrywacz pojazdu będzie stabilny i działał prawidłowo. Użytkownik może zmienić częstotliwość roboczą cewki, aby uniknąć zakłóceń z sąsiednich cewek lub częstotliwości otoczenia. Jeśli czułość jest ustawiona na “ niski ” lub “ średnio-niski ” , jeśli “ fałszywa śmierć ” nadal występuje, pociągnij DIP7 przełącznika DIP do pozycji ON, aby po wykryciu samochodu na cewce czułość zostanie automatycznie podniesiona do najwyższej. Wykrywanie sygnalizacji świetlnej   powraca do poprzednio ustawionej czułości po wyjściu z cewki. Ta funkcja jest wyłączona, gdy DIP7 jest wyłączony. Ta funkcja jest wyłączona w pojazdach z wysokim podwoziem, takich jak duże ciężarówki lub przyczepy, aby uniknąć sytuacji, w której dźwignia hamulca opadnie wcześnie, gdy pojazd nie minie całkowicie cewki.

czujnik wykrywania pojazdów

 

Nasz proces produkcji czujników do wykrywania pojazdów. Pierwszym jest zakup komponentów, a następnie przychodząca inspekcja. Produkcja SMD, spawanie montażowe, testy wstępne, jeśli jest to zły produkt to przetestujemy i naprawimy. Jeśli to jest dobre. Zaczął się starzeć przez 72 godziny. Drugi test, jeśli. Jeśli to zły produkt, napraw go. Jeśli jest dobry, to zmontuj powłokę, trzecia kontrola, jeśli produkt jest wysokiej jakości, paczka jest wysyłana przez długi czas.

czujnik wykrywania pojazdów

Nasz czujnik wykrywania pojazdów został zmieniony na podstawie oryginału, wydajność jest bardziej stabilna, trzy-cyfrowy przełącznik wybierania, aby spełnić różne wymagania dotyczące opóźnienia. Firma produkuje każdy detektor pojazdu, który przed wysyłką przechodzi testy w wysokiej i niskiej temperaturze, testy wibracyjne i testy długoterminowego starzenia. Detektor pojazdu jest przeznaczony do kompensacji i korekcji temperatury. Pracuj jak zwykle na północnym wschodzie lub w Rosji i innych regionach przy minus 40 stopniach. Ze względu na transport czasu za granicę. Dlatego prosimy o sprawdzenie towaru przed kurierem i szyldu. Po stwierdzeniu, że pudełko i produkt są niechlujne. Prosimy o natychmiastowe przesłanie nam zdjęcia. Sytuację sprawdzimy u spedytora międzynarodowego. I daj ci satysfakcjonującą obietnicę. Czas produkcji szlachetnych pojazdów do wykrywania pojazdów jest dłuższy niż innych. Ponieważ ma wiele procedur. a jakość systemu wykrywania pojazdów Noble jest zawsze dobra i mamy pewność, że w najbliższej przyszłości. Nasz produkt będzie znane większej liczbie osób. Coraz więcej osób zamawia nasz czujnik wykrywania pojazdów.    

czujnik wykrywania pojazdów

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us