Detektor pojazdów z pętlą indukcyjną Detektor podwójnej pętli na sprzedaż

Detektor pojazdów z pętlą indukcyjną Detektor podwójnej pętli na sprzedaż
Detektor pojazdów z pętlą indukcyjną Detektor podwójnej pętli na sprzedaż
Detektor pojazdów z pętlą indukcyjną Detektor podwójnej pętli na sprzedaż
Detektor pojazdów z pętlą indukcyjną Detektor podwójnej pętli na sprzedaż

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LD-202
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:55 USD
  • Minimalne zamówienie: 5 szt
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:50 zestawów / CTN (rozmiar kartonu: 51 * 33 * 35 cm)
  • Możliwość dostawy:3000 miesięcznie
Contact Us

Detektor pojazdów z pętlą indukcyjną

Detektor pojazdów z pętlą indukcyjną   Detektor pojazdów z pętlą indukcyjną   na sprzedaż detektora podwójnej pętli z białą powłoką

Nasza fabryka produkuje detektor pętli,   istnieje wiele modeli i różnych kolorów powłoki, na sprzedaż detektor podwójnej pętli, cena detektora podwójnej pętli,     jak   czy działa detektor pętli indukcyjnej, schemat połączeń detektora pętli, parkowanie pętli indukcyjnej.

Detektor pojazdów z pętlą indukcyjną

1. pętla indukcyjna

Pętla indukcyjna to po prostu cewka z izolowanego drutu miedzianego (drutu budowlanego), który jest prowadzony po drodze, jeśli pojazd przejeżdża bezpośrednio nad nią. Cewki są zwykle używane z wieloma zwojami, a końce cewki są zwykle pozostawione na tyle długo, aby osiągnąć pozycję modułu detektora pętli pojazdu bez podłączania kabla.

W istniejącej nawierzchni, która wymaga zainstalowania, linia pętli zwykle instaluje cewkę pętli, wycinając wąski rowek na powierzchni drogi za pomocą przecinarki do betonu, nawijając przewód pętli w rowek i wypełniając rowek asfaltem lub żywicą epoksydową, aby wykluczyć rowek. Jakakolwiek woda i zapobiegaj ruchomym przewodom. W nowych drogach zwoje mogą być wykonane z rur PVC i zakopane w mokrym betonie podczas odlewania.

Charakterystyka pętli indukcyjnej determinuje skuteczność (czułość) pętli w wykrywaniu przejazdu pojazdów nad nią. Te właściwości odnoszą się do rozmiaru, kształtu i liczby zwojów drutu i są szczegółowo opisane poniżej.

Detektor pojazdów z pętlą indukcyjną

2. Detektor pętli pojazdu

Detektor pętli pojazdu to niedrogi moduł elektroniczny w małej obudowie z połączeniami elektrycznymi dla wejść i wyjść. Detektor należy umieścić w obudowie ochronnej. To urządzenie jest zasilane napięciem sieciowym lub niskim napięciem AC / DC, w zależności od typu modelu.

Detektor pętli pojazdu zapewnia wizualne wskaźniki stanu przekaźnika mocy i wyjścia. Szereg ustawień przełączników optymalizuje działanie wykrywacza do warunków w miejscu.

Elektronika detektora zasila pętlę indukcyjną sygnałem zmiennym, który wytwarza pole magnetyczne wokół przewodów pętli. Zmiany tego pola magnetycznego spowodowane przejazdem pojazdu są przetwarzane przez elektronikę w celu wykrycia pojazdu.

Wyjścia sterujące z czujki są za pośrednictwem przekaźników wyjściowych z normalnie otwartymi lub zamkniętymi stykami przekaźnika.

Patrz detektor pętli pojazdu   Podręcznik użytkownika, aby uzyskać więcej informacji.

3. Wyczuwanie geometrii pętli

Pętle czujnikowe powinny mieć prostokątny kształt, chyba że warunki w miejscu na to zabraniają, i powinny być instalowane w taki sposób, aby najdłuższe boki były ustawione pod kątem prostym do kierunku ruchu. Najlepiej byłoby, gdyby te boki były oddalone od siebie o 1-2 metry. Zwróć uwagę, że małe pętle ograniczają dostępną wysokość wykrywania, powodując problemy podczas wykrywania pojazdów z wysokim łóżkiem i niektórych SUV ’ s

Detektor pojazdów z pętlą indukcyjną Długość pętli będzie określona przez szerokość monitorowanej jezdni. Pętla powinna sięgać do 300 mm od każdej krawędzi jezdni.

Generalnie pętle o obwodzie powyżej 10 metrów powinny być instalowane przy użyciu dwóch zwojów drutu, natomiast pętle o obwodzie poniżej 10 metrów powinny mieć trzy zwoje lub więcej. Pętle o obwodzie poniżej 6 metrów powinny mieć cztery zwoje. Podczas instalacji dobrą praktyką jest konstruowanie sąsiednich pętli z naprzemiennymi uzwojeniami o trzech i czterech zwojach.

Jeśli instalacja pętli jest w betonie, przed podjęciem decyzji o liczbie zwojów pętli zapoznaj się z instrukcją instalacji.

Detektor pojazdów z pętlą indukcyjną

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us