Dwukierunkowy detektor pętli z detektorem pojazdów dostawczych w Chinach

Dwukierunkowy detektor pętli z detektorem pojazdów dostawczych w Chinach
Dwukierunkowy detektor pętli z detektorem pojazdów dostawczych w Chinach

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LD-205
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:US55
  • Minimalne zamówienie: 5 szt
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:25 zestawów / CTN
  • Możliwość dostawy:5000 miesięcznie
Contact Us

Dwukierunkowy detektor pętli

Dwukierunkowy detektor pętli   przycisk resetowania Naciśnięcie przycisku resetowania powoduje ręczne resetowanie wykrywacza pojazdów podczas użytkowania i testowania. Cewka indukcyjna jest gotowa do sondowania pojazdu. Detektor pojazdu musi być zainstalowany w suchym, wodoodpornym i odpornym na wilgoć środowisku, jak najbliżej koła wykrywania. Instalując wykrywacz pojazdów, zachowaj pewną odległość od innych urządzeń lub urządzeń, aby ułatwić konserwację. Możliwość detekcji ruchu   dobre działanie zależy w dużej mierze od cewki indukcyjnej, do której jest podłączona. Kilka ważnych parametrów cewki obejmuje materiał cewki, kształt cewki i odpowiednią konstrukcję. Zapoznaj się z naszymi szczegółowymi instrukcjami dotyczącymi instalacji cewki. Dwukierunkowe przekaźniki wyjściowe. Funkcja wykrywania kierunku; Regulacja w 3 stopniach (wysoka, średnia, niska). Posiada dwudrożne przekaźniki wyjściowe. Dwa z nich są nieograniczone, gdy odpowiednia pętla jest stale pokryta, podczas gdy pozostałe są wielotrybowe, które mogą być ustawiane przez użytkowników. Funkcja wykrywania kierunku może służyć do statystyki ruchu pojazdu. Zasada opiera się na zmianie indukcyjności w pętli, która jest spowodowana metalowymi elementami przejeżdżających pojazdów. Zmiany są wychwytywane i oceniane przez mikroprocesor. Łatwość obsługi dzięki automatycznej kalibracji po przyłożeniu napięcia roboczego.

dwukierunkowy detektor pętli

 

Materiał podwójnej cewki detektora pętli:  

W idealnych warunkach (niezależnie od wpływu wszystkich czynników środowiskowych), osadzenie cewki induktora uwzględnia tylko wielkość obszaru (lub obwód) i liczbę zwojów, niezależnie od materiału drutu. Jednak w praktycznej inżynierii   mechaniczny   należy wziąć pod uwagę wytrzymałość drutu oraz problemy z zapobieganiem starzeniu w wysokiej i niskiej temperaturze. W niektórych środowiskach należy również wziąć pod uwagę odporność na korozję kwasową i alkaliczną. Pętla sygnalizacji świetlnej   detektor nie będzie działał prawidłowo z powodu starzenia się drutu lub niewystarczającej wytrzymałości na rozciąganie, która może spowodować uszkodzenie drutu. W rzeczywistej inżynierii zaleca się stosowanie teflonu wysokotemperaturowego   elastyczny drut o grubości 1,0 mm lub więcej. Odpowiedź impulsową można ustawić tak, aby naciskała na cewkę lub opuszczała cewkę.   Współczynnik czułości zmienia się bardzo nieznacznie, gdy wynik wykrywania jest wyjściem. (% △ L / L). Mikroprzełącznik posiada 8 poziomów czułości, które są bardzo elastyczne w ustawieniach i zastosowaniu. Opcja wydłużenia czasu pozwala na wydłużenie sygnału wyjściowego o 2 sekundy. Wskazanie błędu cewki Dioda LED wskaże, kiedy cewka jest otwarta lub zwarta. Wyjściowy przekaźnik normalnie otwarty / normalnie zamknięty Opcjonalna wewnętrzna zworka może wybrać przekaźnik wyjściowy normalnie otwarty lub normalnie zamknięty. Przekaźnik, samochód, brak samochodu, błąd cewki, brak zasilania. dwukanałowy detektor pętli o niskim zużyciu energii.  

dwukierunkowy detektor pętli

 

 

Funkcja dwukierunkowa   Detektor pętli:


1. niezawodna realizacja oceny samochodu, kierunku dojeżdżania i wyjścia przekaźnikowego.

2. Szeroko stosowany na parkingach z kartami do czytania samochodów, poręczami zapobiegającymi rozbiciu samochodów, poręczami do automatycznego poruszania się, samochodem do automatycznego otwierania drzwi i samochodem do automatycznego zamykania drzwi i innych elementów sterujących.

3.Kompaktowa konstrukcja, oddzielne schematy kolorów dla jednostki głównej i podstawy dla łatwego uruchomienia i instalacji.

4. Cewka jest odizolowana od obwodów wewnętrznych w celu zapewnienia niezawodności i bezpieczeństwa.

dwukierunkowy detektor pętli

 


 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us