Dwukanałowy detektor pętli pojazdu Detektor pętli pojazdu na sprzedaż Nowe produkty

Dwukanałowy detektor pętli pojazdu Detektor pętli pojazdu na sprzedaż Nowe produkty
Dwukanałowy detektor pętli pojazdu Detektor pętli pojazdu na sprzedaż Nowe produkty

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LD200
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:56,00 USD
  • Minimalne zamówienie: 5 szt
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:Karton 50 szt. 47 * 30 * 35 cm 14,7 kg
  • Możliwość dostawy:3000 miesięcznie
Contact Us

Dwukanałowy pętlowy detektor pojazdów

Detektor pojazdów z podwójną pętlą kanałów na sprzedaż,   Cena dwukanałowego pętlowego detektora pojazdu, indukcyjnego pętlowego detektora pojazdu, kabla detektora pętli pojazdu, schematu okablowania detektora pętli.

Dwukanałowy pętlowy detektor pojazdów

Jeśli chodzi o detektor pojazdów z pętlą, kształty i funkcje fabryk są różne. Zaciski bazowe są różne. Produkowany przez naszą fabrykę dwukanałowy pętlowy detektor pojazdów posiada łącznie 11 cyfr na zaciskach, od 1 do 11, każdy o innych funkcjach. Następnym krokiem jest opisanie opisu funkcji każdego zastosowania cyfrowego. (Jeśli używasz tego rodzaju dwukanałowego, pętlowego detektora pojazdów LD200 w naszej fabryce, przed użyciem należy zwrócić uwagę na napięcie wejściowego źródła zasilania i zewnętrzne napięcie zasilania produktu. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zapoznaj się z poniższymi informacjami. Najpierw zacznij od okablowania numer 1, wejście zasilania 230 V AC, które jest napięciem używanym przez produkt; metoda okablowania cyfrowego 2 jest taka sama, użyj wejścia zasilania 230 V AC; okablowanie cyfrowe 3, podłącz styk cewki indukcyjnej pierścienia CH1; okablowanie cyfrowe 4, to samo połączenie CH1 pierścień styk cewki indukcyjnej; okablowanie cyfrowe 5, podłączenie styku cewki indukcyjnej pierścienia CH2; okablowanie cyfrowe 6, połączenie styku cewki indukcyjnej pierścienia CH2; numery 7 i 8 są takie same dla dwóch styków, przekaźnik CH1 nie ma wyjścia styku napięciowego; okablowanie cyfrowe 9 , Ten punkt jest punktem uziemienia; dwa zaciski o numerach 10 i 11 są takie same, a przekaźnik CH2 nie ma wyjścia styku napięciowego.

Dwukanałowy pętlowy detektor pojazdów

Następną rzeczą do zrozumienia jest wprowadzenie funkcji panelu w dwukanałowym pętlowym detektorze pojazdów LD200. Wprowadza głównie lampkę kontrolną Tongbai, która pokazuje stan normalnej pracy i sposób korzystania z przełącznika. Używając dwukanałowego, pętlowego detektora pojazdów LD200, należy zwrócić uwagę na wszystkie informacje o funkcjach zaznaczone na panelu, panel może zobaczyć diodę ZASILANIA: Po włączeniu zasilania, jeśli dioda ZASILANIE świeci na czerwono. Zwróć uwagę, że obecny dwukanałowy pętlowy detektor pojazdów LD200   sygnalizacja stanu zasilania czujki jest już włączona. Kontrolka świeci się, działa normalnie, co oznacza, że ​​działanie i zewnętrzne zasilanie są prawidłowe. Jeśli wskaźnik na panelu jest wyłączony, bieżąca metoda podłączenia zasilania jest nieprawidłowa lub zewnętrzne źródło zasilania nie jest włączone. Gdy zobaczysz diodę CH1 na dwukanałowym panelu uziemienia: W tym samym czasie zapali się zielona dioda LED, wskazując, że lampka kontrolna działa prawidłowo,   Dwukanałowy pętlowy detektor pojazdu wskazujący, że pętla detekcyjna CH1 działa normalnie i jest uszkodzona. Następnie spójrz na diodę CH2: jeśli centrala ma zieloną diodę sygnalizacyjną, sygnalizującą działanie pętli dozorowej CH2, usterka dwa stany.

Nasza fabryka ma   profesjonalny R & Zespół D, zespół sprzedaży i zespół obsługi posprzedażnej witają   odwiedzić naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej informacji, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się ze mną, jeśli masz jakiekolwiek zainteresowania, a my udzielimy Ci oferty jak najszybciej, zgodnie z Twoją prośbą.

Dwukanałowy pętlowy detektor pojazdów

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us