Detektor pętli pojazdu dwukanałowego Detektor pętli pojazdu na sprzedaż Nowe produkty

Detektor pętli pojazdu dwukanałowego Detektor pętli pojazdu na sprzedaż Nowe produkty
Detektor pętli pojazdu dwukanałowego Detektor pętli pojazdu na sprzedaż Nowe produkty

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LD200
  • Kraj pochodzenia:Guangdong China
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:56 USD
  • Minimalne zamówienie: 5 szt
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, W gotówce
  • Szczegóły paczki:Karton 50 szt. 47 * 30 * 35 cm 14,7 kg
  • Możliwość dostawy:3000 za / miesiąc
Contact Us

Dwukanałowy detektor pojazdu w pętli

Detektor pojazdów z pętlą dwukanałową na sprzedaż,   Cena detektora pojazdu z pętlą dwukanałową, detektor pojazdu z pętlą indukcyjną, kabel detektora pętli pojazdu, schemat okablowania detektora pętli.

Dwukanałowy detektor pojazdu w pętli

Jeśli chodzi o detektor pojazdów w pętli, kształty i funkcje fabryk są różne. Terminale bazowe są różne. Produkowany przez naszą fabrykę detektor pojazdów z podwójną pętlą kanału ma w sumie 11 cyfr na zaciskach, w zakresie od 1 do 11, każdy z różnymi funkcjami. Następnym krokiem jest opisanie funkcji każdego użycia cyfrowego. (Jeśli w naszym zakładzie używasz tego typu czujki pojazdu pętli dwukanałowej LD200, przed użyciem zwróć uwagę na napięcie wejściowego źródła zasilania i napięcie zasilania zewnętrznego produktu. Szczegółowe informacje znajdują się poniżej). Najpierw zacznij od okablowania numer 1, wejścia zasilania 230VAC, które jest napięciem używanym przez produkt, metoda okablowania cyfrowego 2 jest taka sama, użyj wejścia zasilania 230VAC, okablowania cyfrowego 3, podłącz cewkę pierścieniową indukcyjną CH1, okablowanie cyfrowe 4, to samo połączenie CH1 pierścień Styk cewki indukcyjnej, cyfrowe okablowanie 5, połączenie cewki indukcyjnej pierścienia CH2, okablowanie cyfrowe 6, połączenie cewki indukcyjnej pierścienia CH2, liczby 7 i 8 są takie same dla dwóch styków, przekaźnik CH1 nie ma wyjścia stykowego napięcia, cyfrowe okablowanie 9 , Ten punkt jest punktem uziemienia, dwa zaciski liczb 10 i 11 są takie same, a przekaźnik CH2 nie ma wyjścia stykowego napięcia.

Dwukanałowy detektor pojazdu w pętli

Następną rzeczą, którą należy zrozumieć, jest wprowadzenie funkcji panelu pojazdu dwustanowego LD200. Przedstawia głównie lampkę kontrolną Tongbai, aby pokazać stan normalnej pracy i jak korzystać z przełącznika. Gdy używasz detektora LD20 pojazdu z pętlą dwukanałową, zwróć uwagę na wszystkie informacje o funkcjach zaznaczone na panelu, panel może zobaczyć diodę POWER: Gdy zasilanie jest włączone, jeśli dioda POWER pokazuje czerwoną diodę LED. Należy zauważyć, że obecny detektor pojazdu pętli dwukanałowej LD200   wskaźnik stanu zasilania detektora jest już włączony. Kontrolka świeci, działa normalnie, wskazując, że działanie i zasilanie zewnętrzne są prawidłowe. Jeśli wskaźnik panelu jest wyłączony, bieżąca metoda podłączenia zasilania jest nieprawidłowa lub zewnętrzne wejście zasilania nie jest włączone. Gdy zobaczysz diodę CH1 na panelu uziemienia dwukanałowego: jednocześnie zaświeci się zielona dioda LED, wskazując, że lampka wskaźnika działa prawidłowo,   Podwójny detektor pętli pojazdu wskazujący, że pętla wykrywania CH1 działa normalnie i jest wadliwa. Następnie spójrz na diodę CH2: jeśli centrala ma zieloną diodę LED Lampka sygnalizująca działanie pętli CH2, błąd dwóch stanów.

Nasza fabryka ma   profesjonalny R & Zespół D, zespół sprzedaży i zespół obsługi posprzedażowej z zadowoleniem przyjmuje   aby odwiedzić naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej produktów informacji, Jeśli chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się ze mną, jeśli jakieś zainteresowania, damy Ci często, jak na żądanie.

Dwukanałowy detektor pojazdu w pętli

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park Przemysłu Mingjinhai, Tangtou Road, Shiyan Town, Bao

Send Us an Email

contact us