Dobrej jakości czujnik podczerwieni z czujnikiem fotokomórki wiązki podczerwieni

Dobrej jakości czujnik podczerwieni z czujnikiem fotokomórki wiązki podczerwieni
Dobrej jakości czujnik podczerwieni z czujnikiem fotokomórki wiązki podczerwieni

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: PS-20
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:19 USD
  • Minimalne zamówienie: 10 sztuk
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:1 zestaw / 2 sztuki
  • Możliwość dostawy:3000 miesięcznie
Contact Us

Dobrej jakości czujnik podczerwieni

Dobrej jakości czujnik podczerwieni. W codziennej pracy czujka jest nieuchronnie narażona na kurz, mikroorganizmy, śnieg, mróz i mgłę w atmosferze. Na zewnętrznej ściance czujki często przez długi czas gromadzi się warstwa twardej warstwy pyłu. Ze skorupy, w stosunkowo wilgotnym miejscu, wyrośnie również gruba warstwa rzepaku, a czasami ptak będzie również wciągał odchody na dobrej jakości czujnik podczerwieni,   co utrudni emisję i akceptację promieniowania podczerwonego, powodując fałszywe alarmy.   Użytkownicy w Japonii zazwyczaj powierzają firmom inżynieryjnym konserwację, zwykle w ciągu miesiąca, czyszczenie zewnętrznej obudowy każdego detektora, a następnie jej osuszanie. Każdy ma dobrą relację kredytową i dołoży wszelkich starań, aby wykonać tę pracę. Oprócz czyszczenia obudowy czujki co drugi miesiąc przeprowadzany jest test odpalania w celu sprawdzenia działania alarmu systemu przeciwkradzieżowego.

dobrej jakości czujnik podczerwieni

Regulacja osi optycznej odbiornika: Krok 1: Wykonaj wstępną regulację osi optycznej odbiornika w taki sam sposób, jak " lżejsza regulacja osi optycznej " . W tym czasie czerwona lampka ostrzegawcza odbiornika jest wyłączona, zielona lampka sygnalizacyjna świeci się i nie ma migotania, co wskazuje, że oś optyczna ferruli jest zbieżna, a nadajnik i odbiornik działają normalnie. Krok 2: Na odbiorniku znajdują się dwa małe otwory, które są oznaczone " + " i " - " odpowiednio. Służą do badania intensywności światła podczerwonego odbieranego przez odbiornik. Wartość jest wyrażona napięciem, które nazywa się napięciem światła. Włożyć kartę testową (czerwoną " + ", czarną " - ") multimetru do napięcia odbiornika pomiarowego. Wielokrotnie reguluj system soczewek, aby zmaksymalizować wartość światła. W ten sposób stan pracy sondy jest najlepszy. Czujnik podczerwieni, detekcja podczerwieni, czujnik wiązki podczerwieni. Kiedy wybierzesz wykrywanie podczerwieni. musisz wiedzieć, jak go używać. Ale nie ' o to się martwić. Kiedy dostarczamy Ci towar. Wyposażymy dla Ciebie instrukcję w języku angielskim. nasze usługi sprzedaży są bardzo dobre.  

dobrej jakości czujnik podczerwieni

Funkcje:
1. Czujnik jednowiązkowy / czujnik jednowiązkowy służy do automatycznych drzwi przesuwnych, cewek, okien drzwi garażowych.
2. Składa się z nadajnika i odbiornika, a zintegrowany wzmacniacz może wytwarzać wiązkę podczerwieni. Wąska wiązka podczerwieni (I lub II) pozwala uniknąć przerw przez światło zewnętrzne.
3. Nawet przy instalacji na małej wysokości (20-40 cm od podłogi), można zagwarantować odległość wykrywania (5-15 metrów).
4. Wytworzona belka spełnia funkcję autodetekcji drzwi przesuwnych. Po przerwaniu samowykrywającej się wiązki drzwi przestaną się zamykać i szybko cofają do maksymalnej szerokości. Drzwi będą się otwierać, dopóki wiązka wykrywająca nie zostanie wznowiona. Kiedy drzwi całkowicie się zamkną. Dobrej jakości zastosowanie czujnika podczerwieni jest szerokie.  

dobrej jakości czujnik podczerwieni

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us