Czujnik podczerwieni Smart Power Detection na sprzedaż

Czujnik podczerwieni Smart Power Detection na sprzedaż
Czujnik podczerwieni Smart Power Detection na sprzedaż

Szczegóły Produktu:

  • Numer seryjny: PS-20
  • Kraj pochodzenia:Chiny.
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:19 USD
  • Minimalne zamówienie: 1 kawałek
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3 dni robocze
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:1 zestawy / CTN
  • Możliwość dostawy:5000 miesięcznie
Contact Us

Czujnik wiązki podczerwieni Inteligentne wykrywanie zasilania

Shen Zhen Noble Opto Co., Ltd jest znanym producentem i eksporterem inteligentnego wykrywania mocy czujnika wiązki podczerwieni z Chin na cały świat. nasz produkt nie zawiera czujników fotokomórek na podczerwień. zawiera również czujnik detektora pętli, czujnik kamery wideo. Czujniki fotokomórek na podczerwień mogą współpracować ze wszystkimi mechanizmami otwierania drzwi (w tym uchylno-przesuwnymi). Zaawansowany PS-20 jest bardzo mały i łatwy do przenoszenia i montażu. Fotokomórki na podczerwień nadają się również do kontroli parkowania, sterowania automatycznego, kontroli szlabanów, bram garażowych, systemów alarmowych i alarmów. Miejsce montażu: drzwi, okna, kanał, poręcz itp. Zaprojektowane z szerokim napięciem 12-24VDC. Może być używany z różnymi centralami alarmowymi i systemami kontroli dostępu.

Czujnik podczerwieni

 

 

Więc jeśli importujesz czujnik podczerwieni, co jest świetne, ponieważ nie musisz już wysiadać, aby otworzyć przesuwane drzwi! Dzięki fotokomórce na podczerwień możesz mieć pewność, że drzwi automatyczne nie zamykają się, dopóki nie będziesz gotowy do wyłączenia. Czujniki te są zasilane energią słoneczną i mogą emitować wiązki światła o długości do 20 metrów w celu wykrycia ruchu pojazdów lub osób odwiedzających Twoją posesję. Korzystając z najbardziej zaawansowanej technologii, urządzenie wygrało ' nie pozwól dziecku lub personelowi wyłączać się, dopóki nie opuszczą obszaru. Łatwy w instalacji i obsłudze.   przeprowadziliśmy rzeczywiste testy. i umieść czujniki fotokomórek pod silniejszym słońcem. Na stosunkowo pustym obszarze odległość między dwiema wiązkami podczerwieni wynosi 20 metrów. Kiedy ktoś przejdzie po zakończeniu okablowania, zapali się wskaźnik promieniowania podczerwonego. W porównaniu z tym samym produktem rynkowym i naszym zestawem czujnika podczerwieni jest bardzo krótki. 2-3 dni robocze. Ponieważ mamy własną fabrykę. jesteśmy w stanie dostarczyć na czas z gwarancją jakości. pewna oczywista cecha czujników fotokomórek na podczerwień. Automatyczna wiązka do wykrywania ruchu, która wykrywa ruch automatycznych drzwi przesuwnych. Automatyczna wiązka do wykrywania ruchu z 2-letnią gwarancją na ten produkt.  

czujnik wiązki podczerwieni

 

Dlaczego warto wybrać czujniki fotokomórek Noble na podczerwień.  
1. Inne czujniki fotokomórek na podczerwień sprzedawane na Alibaba nie są tym samym produktem. nasz projekt jest wyjątkowy i jest jedynym dostawcą w Shen Zhen w Chinach.  
2. Ich pokrywki są wykonane z cieńszego plastiku i pękają po wkręceniu śrub pokrywy.  
3. Ich odporność na promieniowanie UV jest bardzo słaba. Jeśli jest pod silnym słońcem, produkt nie będzie działał prawidłowo, a nawet pęknie. Proszę   Zapewniamy, że nasze produkty są bardzo odporne na promieniowanie UV.
4.W porównaniu z innymi czujnikami na podczerwień z fotokomórką. cena naszego czujnika wiązki jest bardzo rozsądna.  
5. Nasz produkt o wysokiej czułości i może bardzo precyzyjnie wykrywać.
6.Noble oferuje najlepszą jakość   Czujnik podczerwieni   naszym klientom.  
7. Z ponad 10-letnim doświadczeniem w eksporcie czujnika podczerwieni i uzyskaniu złotego dostawcy na platformie Alibaba. Brak reklamacji klienta
8. Posiadamy wieloletnią współpracę spedytorów. Możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy na kosztach wysyłki.  
9. Don ' t ryzykować zakup gorszych produktów, aby zaoszczędzić kilka dolarów. Ponieważ koszt utrzymania jest wyższy niż produkt. tak więc czujniki fotokomórek na podczerwień Noble były najlepszym wyborem dla wszystkich.  

czujnik wiązki podczerwieni

 

 

 

 

 

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us