Detektor podczerwieni z czujnikiem fotokomórki na podczerwień gorącej sprzedaży

Detektor podczerwieni z czujnikiem fotokomórki na podczerwień gorącej sprzedaży
Detektor podczerwieni z czujnikiem fotokomórki na podczerwień gorącej sprzedaży

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: PS-20
  • Kraj pochodzenia:Guangdong, Chiny
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:19 USD
  • Minimalne zamówienie: 10 sztuk
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:50 zestawów / CTN
  • Możliwość dostawy:3000 miesięcznie
Contact Us

Detektor podczerwieni

Detektor podczerwieni - światło podczerwone nie emituje w sposób przerywany 1000 wiązek na sekundę, jest więc pulsującą wiązką podczerwieni. W rezultacie te pary strzałów nie mogą być przenoszone na bardzo dużą odległość (w promieniu 600 metrów). Detektor podczerwieni, który wykorzystuje tryb przechwytywania wiązki, przechwytuje niewidzialną wiązkę podczerwieni i wywołuje alarm, gdy ktoś przekroczy strefę dozoru. Powszechnie używany w zewnętrznych alarmach ściennych, jest zawsze używany w parach: jedno uruchomienie i jedno odebrane. Nadajnik emituje jeden lub więcej promieni podczerwonych niewidocznych dla ludzkiego oka, tworząc linię ostrzegawczą. Kiedy obiekt przechodzi, światło jest blokowane, sygnał odbiornika zmienia się, a alarm jest wzmacniany. Promieniowanie podczerwone   sondy powinny dobrać odpowiedni czas reakcji: zbyt krótki może powodować niepotrzebne zakłócenia, takie jak przelatujące ptaki, przelatujące małe zwierzęta itp .; Najkrótszy czas zacienienia określa się zwykle przy prędkości 10 m / s. Jeśli osoba ' szerokość wynosi 20 cm, najkrótszy czas przerwy to 20 milisekund. Alarmy dłuższe niż 20 milisekund, krótsze niż 20 milisekund bez alarmu.

Każdy lepiej rozumie detektor podczerwieni, a także może lepiej korzystać z detektorów promieniowania podczerwonego. Detektory promieniowania podczerwonego to zaawansowane technologicznie produkty, które mogą zapewnić wygodę w naszym życiu. Każdy powinien umieć używać narzędzi, aby się chronić. Czujnik podczerwieni / detekcja podczerwieni / detekcja fotokomórki na podczerwień.

detektor podczerwieni

Cecha detektora podczerwieni.

1.Profesjonalny moduł MUC z zaawansowaną technologią i doskonałą wydajnością.

2. Technologia rozpoznawania konwersji sztucznej inteligencji zapobiegająca   złośliwe wtargnięcie.

3. Cyfrowa konwersja częstotliwości super silne filtrowanie sygnału, dobra niezawodność, silna zdolność przeciwzakłóceniowa.

4. Z wodoszczelnym, pyłoszczelnym i odpornym na owady wlotem.

5. Z wieloma zabezpieczeniami przed demontażem, wyłączeniem zasilania, ochroną przed mobilnością.

6. Automatyczna technologia przeciwzakłóceniowa kodu błędu.  

7. Wbudowany wyświetlacz napięcia regulacji osi optycznej, wygodny mechanizm regulacji osi optycznej.

8. Kontrola bardzo niskiej mocy, odległość transmisji jest większa.

9. Cała konstrukcja maszyny jest zintegrowana i zoptymalizowana, jej kształt jest lekki, prosty i bardzo piękny.  

10. Odległość ostrzegania przed strzelaniem jest stabilna, wysoka czułość, działa wewnątrz i na zewnątrz przez całą dobę.  

11 Przewodowe wyjście alarmowe, które można podłączyć do różnych hostów alarmów w domu i na pokładzie.  

detektor podczerwieni

 

Detektory podczerwieni są używane głównie w budownictwie   takie jak ogrodzenia i budynki o stosunkowo dużych odległościach. W porównaniu z barierami na promieniowanie podczerwone są bardziej odporne na deszcz, kurz i zakłócenia, a stosowane są głównie w domowych systemach bezpieczeństwa. W willi i domu jednorodzinnym. Typowe aktywne detektory podczerwieni mają dwie wiązki, trzy wiązki i cztery wiązki. Odległość waha się od 30 do 300 metrów. Niektórzy producenci produkują również wielowiązki na duże odległości " lekkie ściany " , które są używane głównie w fabrykach i kopalniach oraz w niektórych specjalnych miejscach. W zastosowaniach domowych używamy do 100 metrów produktów.   W tej odległości można zastosować ogrodzenia i detektory podczerwieni. Jeśli jest zainstalowany z balkonami, oknami, alejkami itp.,   używaj ogrodzeń na podczerwień; Do montażu w budynkach, ścianach itp. Należy stosować czujniki podczerwieni; przy wyborze produktów można wybrać tylko produkty większe niż rzeczywista odległość wykrywania. Należy bardziej uważać, aby czujka zamontowana na ścianie miała maksymalną odległość poziomą większą niż 30 m od ściany, co wymaga szczególnej uwagi, gdy ściana jest zakrzywiona.

detektor podczerwieni

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us