Belka bezpieczeństwa fotokomórka z czujnikiem fotokomórki na podczerwień na sprzedaż

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: PS-20.
  • Kraj pochodzenia:Guangdong, Chiny
  • Certyfikat:CE.

Zapłata:

  • Cena oferty:19 USD.
  • Minimalne zamówienie: 1 kawałek
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dnia roboczego
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówka
  • Szczegóły paczki:1 zestaw / CTN (63 * 32 * 23 cm)
  • Możliwość dostawy:3000 za / miesiąc
Contact Us

Bezpieczeństwo wiązki podczerwieni Fotokomórka

Bezpieczeństwo wiązki podczerwieni Fotokomórka. W codziennej pracy, detektor jest nieuchronnie narażone na działanie kurzu, mikroorganizmów, śnieg, mróz, i mgły w atmosferze. Przez długi czas, warstwa pyłu, jak trudno jest często gromadzi się na zewnętrznej ściance detektora. Powłoka w stosunkowo wilgotnym będzie również rosnąć rzepak grubą warstwą, czasami ptak również ciągnąć się odchodów na detektor, co uniemożliwia emisji i odbioru promieniowania podczerwonego, co powoduje fałszywe alarmy. Użytkownicy w Japonii zazwyczaj powierzyć engineering przedsiębiorstwa do utrzymania, zwykle w miesiącu lub tak, czyszczenia zewnętrznej obudowy każdego detektora, a następnie wysuszenie. Każdy ma siedzibę dobrych relacji kredytowej i dołoży wszelkich starań, aby wykonać tę pracę. Oprócz czyszczenia obudowy detektora, test wypalania odbywa się co drugi miesiąc w celu sprawdzenia wydajności systemu alarmowego przed kradzieżą. Bezpieczeństwo wiązki podczerwieni Fotokomórka cena jest bardzo konkurencyjna.  

Fotokomórka belki bezpieczeństwa

 

Odbiornik optyczny Axis Regulacja:

Krok 1: Wykonaj wstępną regulację osi optycznej odbiornika w taki sam sposób jak " lżejsze regulacja osi optycznej " . W tym czasie lampka droga odbiornik jest wyłączony, wskaźnik świeci się na zielono, a nie ma migotania, wskazując, że optyczne   oś okucia jest zbieżny, a nadajnik i odbiornik są normalnie.

Krok 2: Istnieją dwa małe otwory na odbiorniku, które są oznaczone " + " i " - " odpowiednio. Stosuje się je do badania intensywności światła podczerwonego odbierane przez odbiornik. Wartość ta jest wyrażana przez napięcia, który nazywany jest napięcie światło. Wkładka wykresie testowym (czerwony " + " czarny " - ") od miernika do napięcia otrzymujący światło odbiornika pomiarowego. Dostosowanie systemu obiektywu wielokrotnie, aby zmaksymalizować wartość światła. W ten sposób stan pracy sondy jest w najlepszym wydaniu. Czujnik podczerwieni, detekcja podczerwieni detektor podczerwieni detektor fotokomórek na podczerwień.

Fotokomórka belki bezpieczeństwa

 

 

 

Uwaga: Bezpieczeństwo wiązki podczerwieni Fotokomórka ma   Dwa zestawy systemów optycznych. Jest to konieczne, aby pokryć górną i dolną soczewki odbiornika oddzielnie regulować aż do górnej i dolnej wartości napięcia światłoczułe są takie same. Dwa zestawy układów optycznych detektorów starszych cztery belki są regulowane niezależnie od siebie. Ze względu na odpowiednią zależność pomiędzy czterema układów optycznych z nadajnika i odbiornika, ustawienie jest bardzo trudne i wymaga specjalnej regulacji. Jeśli nie obsługiwane prawidłowo, to będzie obsługiwane nieprawidłowo. Fałszywe pozytywne wystąpiło lub martwą strefę został zabezpieczony. ABF detektor cztery wiązki zintegrował dwie części w jedną całość, dzięki czemu znacznie łatwiej budownictwa inżynieryjnego. Bezpieczeństwo wiązki podczerwieni działanie fotokomórek jest bardzo łatwe. po otrzymaniu towaru. można najpierw zobaczyć naszą instrukcję. wtedy będziesz mieć jasną wiedzę na temat naszego produktu. Nadzieję, że nasz produkt może być uznany   przez większą liczbę osób. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów dotyczących wiązki fotokomórki bezpieczeństwa czujnika podczerwieni. Śmiało możesz się z nami skontaktować.    

Fotokomórka belki bezpieczeństwa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us