Hurtowy czujnik podczerwieni wiązki z dobrej jakości cewką pętli ruchu w sprzedaży

Hurtowy czujnik podczerwieni wiązki z dobrej jakości cewką pętli ruchu w sprzedaży
Hurtowy czujnik podczerwieni wiązki z dobrej jakości cewką pętli ruchu w sprzedaży

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LC
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:75 USD
  • Minimalne zamówienie: 5 szt
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:1 koła (300 metrów)
  • Możliwość dostawy:3000 miesięcznie
Contact Us

Hurtownik Beam Infrared Sensor  

Hurtownik Beam     Zastosowanie czujnika podczerwieni jest bardzo zróżnicowane.   Uwaga: czujka czterowiązkowa ma dwa zestawy układów optycznych. Konieczne jest oddzielne zasłonięcie górnej i dolnej soczewki odbiornika i regulacja do momentu uzyskania takich samych wartości napięcia światłoczułego górnego i dolnego. Dwa zestawy układów optycznych starszych czujek czterowiązkowych są regulowane oddzielnie. Regulacja jest trudna ze względu na odpowiednią zależność między dwoma układami optycznymi nadajnika i odbiornika. Wymagana jest szczególna dbałość o szczegóły, aw przypadku nieprawidłowej obsługi mogą wystąpić fałszywe alarmy lub chronione martwe strefy. Na odbiorniku znajduje się pokrętło regulacji czasu zacienienia, a ogólny czas zacienienia sondy wynosi 50 m / s.

hurtownik wiązki czujnika podczerwieni

Gdy sonda zostanie wysłana z fabryki, dostosujemy czas zacienienia sondy do standardowej pozycji. W normalnych warunkach ta pozycja jest względnie wygodnym stanem, biorąc pod uwagę warunki środowiskowe i charakterystykę samej sondy, więc nie ma specjalnego Powodem jest to, że nie ma potrzeby dostosowywania czasu zacienienia. Jeśli chcesz wzmocnić, musisz dostosować czas cieniowania, aby dostosować się do zmian w środowisku. Ogólnie czas zacienienia jest krótki, a czułość sondy jest szybka, ale jest również bardzo wrażliwa na podobne liście i latające ptaki. Zwiększy się możliwość fałszywych alarmów. Czas cieniowania jest długi, czułość sondy jest zmniejszona, a możliwość zaniżenia wartości jest zwiększona. Inżynier powinien dostosować czas zacienienia do rzeczywistych potrzeb fortyfikacji. Funkcja hosta antykradzieżowego czujnika podczerwieni   sonda po uzbrojeniu będzie zabezpieczona przed sabotażem Podłączyć wyłącznik do obwodu wejściowego strefy. Po podłączeniu zakryj zewnętrzną obudowę sondy i dokręć śrubę mocującą. Wymagane jest, aby światło ostrzegawcze strefy nie migotało ani nie świeciło się na hoście antykradzieżowym. W strefie nie ma wyjścia sygnalizacji alarmu. Wskazuje, że cała strefa jest ustawiona prawidłowo. W przeciwnym razie należy przetestować linię, ponownie uruchomić sondę i ponownie potwierdzić stan strefy. Hurtownik Beam Infrared Sensor Gorąca sprzedaż. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółowych informacji. śmiało możesz się z nami skontaktować.   Materiał do wykrywania podczerwieni o doskonałej jakości.  

hurtownik wiązki czujnika podczerwieni

Rutynowa konserwacja hurtownika Beam czujnik podczerwieni, w codziennej pracy detektora, ze względu na długotrwałe działanie na zewnątrz, nieuniknione jest przyjmowanie do atmosfery drobnoustrojów kurzu i płatków śniegu, szronu i mgły. Na zewnątrz detektora przez długi czas osadzała się zakurzona twarda skorupa. Na wilgotnych terenach wyrośnie gruba warstwa rzepaku. Czasami ptak przyciąga odchody do detektora. Te rzeczy będą utrudniać emisję i akceptację sygnałów w podczerwieni. Powoduje fałszywie dodatni sygnał. Dlatego zwracamy szczególną uwagę na problem oczyszczania z promieniowania podczerwonego. Konieczne jest regularne organizowanie tego.

hurtownik wiązki czujnika podczerwieni

 

 


 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us