Odliczanie czasu do ruchu 400 mm

Odliczanie czasu do ruchu 400 mm

Szczegóły Produktu:

  • Marka:NobTra
  • Numer seryjny: NBDJS413-RYG
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:132,25 USD
  • Minimalne zamówienie: 1 kawałek
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, przelew bankowy, zamówienie online alibaba, WeChat
  • Szczegóły paczki:1 Kartony / 1 Zestaw
  • Możliwość dostawy:3000 sztuk / miesiąc
Contact Us

 

Opisy   wysokiej jakości licznik czasu ruchu LED

Licznik czasu odliczania ruchu jest ważną częścią systemu sygnalizacji świetlnej, wykorzystując diody LED do wskazywania sekund odliczania. Cyfra czasu może zmieniać swój kolor zgodnie z sygnałem, wskazując kierowcy, że licznik czasu minął lub czekał.

Odliczanie czasu do ruchu 400 mm

Około 400 mm licznik czasu ruchu

Odliczanie czasu do ruchu 400 mm

 

Specyfikacja

Rodzaj:

NBDJS413-RYG  

Pobór mocy:  

< 9 watów  

Ilość LED:  

czerwony & zielony: 128szt.   żółty: 64szt

Chipy LED:  

import z Tajwanu  

Rozmiar:

400mm

Kolor diody LED:

czerwony zielony bursztyn

Materiał:

Obudowa komputera

Napięcie:

12-24VDC 100-277VAC

Funkcje:

Pyłoszczelny & Wodoodporny

Stawka wodoodporność:

IP65

Widoczna odległość:

> 350 metrów

Zastosowanie:  

Skrzyżowanie, system parkowania  

Orzecznictwo

CE Rohs

Odliczanie czasu do ruchu 400 mm

Korzyści

1. 2 cyfrowy, czerwony, żółty, zielony licznik odliczania ruchu, wykorzystujący koraliki do lamp z chipem Tajwan Epistar o wysokiej jasności, kolor przyciąga wzrok, kolor jest jasny i ma dobrą widoczność w dzień iw nocy. Niska strata, jednolita jasność Standardowy chromatogram, długa żywotność. W porównaniu z tradycyjnymi źródłami światła (takimi jak żarówki, lampy halogenowe z wolframem) W porównaniu z, oszczędność energii wynosi około 85%

2. Licznik czasu odliczania ruchu w obudowie komputera wykorzystuje technologię sterowania mikrokomputerem, która może automatycznie wykrywać lub odbierać czas sygnalizacji świetlnej w czasie rzeczywistym. Wbudowane oprogramowanie i sprzęt Układ watchdog zapewnia stabilność i niezawodność, wykorzystuje procesor CPU do synchronizacji oraz automatycznie śledzi czas otwarcia i zamknięcia sygnalizacji świetlnej bez ręcznej regulacji. Gdy sygnalizacja świetlna jest nieprawidłowa, odliczanie czasu może zostać automatycznie skorygowane.

3.   Licznik czasu ruchu NOBLE 400 mm wykorzystuje stałe napięcie Meanwell i stałe zasilanie, aby zapewnić stabilną jakość produktu. Mały rozmiar, lekki, niski pobór mocy, napięcie wyjściowe jest stabilne, zdolność do wytrzymywania napięcia wstecznego jest silna i nadaje się do szerokiego zakresu napięcia. 110 ~ 220VAC, 12 ~ 24VDC może działać normalnie.

4. Aluminiowa osłona przeciwsłoneczna zapobiega wpływowi bezpośredniego światła słonecznego na kolorowe światło. Stosując wysokotemperaturowy proces elektrostatycznego natryskiwania proszkowego, nie rdzewieje i nie jest łatwy do utleniania. Materiał jest odporny na wysokie temperatury, silne zimno, odkształcenia, starzenie, wodoodporny i odporny na wilgoć.

5. Może normalnie pracować w temperaturze -40 ~ + 60 ℃, aby uniknąć nieprawidłowego działania produktu z powodu zmian temperatury otoczenia.

6. Oszczędzanie energii: Zmniejszenie poboru mocy to największa zaleta energooszczędności źródła światła LED, która ma ogromne znaczenie w zastosowaniach oświetleniowych. W porównaniu z żarówkami żarowymi, które zapewniają 80% utratę ciepła, żarówkami żarowymi ze światłem widzialnym tylko w 20%, sygnalizatory świetlne LED zapewniają prawie 100% energii wzbudzenia LED w postaci światła widzialnego.

7. Niska energia cieplna : Dioda LED jest napędzana bezpośrednio energią elektryczną, aby dostać się do światła, wytwarzane ciepło jest bardzo niskie i prawie nie ma ciepła. Chłodząca powierzchnia sygnalizacji świetlnej LED może przedłużyć żywotność i chronić ludzi przed poparzeniami podczas konserwacji.

8.   Długa żywotność licznika czasu ruchu 400 mm: czasami w mroźne zimy, w upalne lata, czasami w słoneczne dni, czasami w deszczowe, Środowisko pracy sygnalizacji świetlnej jest stosunkowo trudne, dlatego stawia się wyższe wymagania co do stabilności sygnalizacji świetlnej. Średnia długość życia zwykłych lamp z żarówkami żarowymi wynosi 1000 godzin, podczas gdy średnia długość życia żarówek halogenowych wynosi 2000 godzin. Dlatego koszt utrzymania jest bardzo wysoki. Żywotność świateł drogowych LED wynosi około 80000 godzin, nie spowoduje uszkodzeń spowodowanych uderzeniem żarnika lub pęknięciem szkła.

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us