Cewka detektora pętli ruchu z cewką pętli odpornej na wysoką temperaturę.

Cewka detektora pętli ruchu z cewką pętli odpornej na wysoką temperaturę.
Cewka detektora pętli ruchu z cewką pętli odpornej na wysoką temperaturę.

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LC
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:75 USD
  • Minimalne zamówienie: 1 kawałek
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:1 zestaw (305 metrów)
  • Możliwość dostawy:3000 miesięcznie
Contact Us

Cewka detektora pętli ruchu

Cewka detektora pętli drogowej   z bardziej popularnym w systemie parkingowym. Cechy: Rdzeń magnetyczny przekładnika prądowego o zerowej sekwencji do zabezpieczenia upływu jest wykonany z nanokrystalicznego miękkiego stopu magnetycznego na bazie Fe (1K107). Służy do ochrony przed wyciekiem (dotykiem) o wysokiej czułości do użytku domowego i przemysłowego zgodnie z różnymi wymaganiami technicznymi. I tak dalej. Charakterystyka działania rdzenia wyłącznika zabezpieczającego przed upływem wykonanego ze stopu nanokrystalicznego na bazie żelaza: 1, niska siła koercji, wysoka przepuszczalność początkowa - może zmniejszyć prąd roboczy wyłącznika upływu 2, indukcja magnetyczna nasycenia jest wyższa niż w przypadku permalojów - przewodzący do wyboru wyższego roboczego punktu indukcji magnetycznej 3, wysoka przepuszczalność magnetyczna - znacznie poprawiają dokładność transformatora, zmniejszają różnicę przekładni 4, lekki, niski koszt - cena znacznie niższa niż permalloy 5, posiada dobre zabezpieczenie przed przeciążeniem Zdolność i dobra stabilność temperatury, może pracować w temperaturze -55 ~ 130 ° C przez długi czas.

Cewka detektora pętli ruchu

Wprowadzenie zasady działania cewki detektora pętli ruchu   za pomocą transformatora: W przypadku, gdy chroniony obwód działa normalnie bez upływu lub porażenia prądem elektrycznym., zgodnie z pewnym przykładem. Suma prądu płynącego po stronie pierwotnej jest równa zeru, to znaczy strona wtórna nie generuje indukowanej siły elektromotorycznej i następuje przeciek. Zabezpieczenie nie działa, a system utrzymuje normalne zasilanie. Gdy chroniony   chroniony obwód przecieka lub ktoś doznaje porażenia prądem elektrycznym, prąd upływu jest generowany na skutek obecności prądu upływu, a suma fazorów prądów odpowiednich faz po stronie pierwotnej nie jest już równa zeru. W żelaznym rdzeniu pojawia się przemienny strumień magnetyczny. Pod działaniem przemiennego strumienia magnetycznego cewka strony wtórnej ma indukowaną siłę elektromotoryczną. Sygnał wycieku jest przetwarzany i porównywany przez   łącze pośrednie. Po osiągnięciu zadanej wartości następuje przełączenie głównego wyłącznika. Cewka wyzwalająca separacji jest zasilana, wyłącznik główny jest automatycznie wyłączany, a obwód zwarcia jest odcinany w celu uzyskania ochrony. cewka czujnika pętli / cewka detektora pętli / cewka pętli ruchu.

Cewka detektora pętli ruchu

Warunki, które powinien spełniać ochraniacz upływu: Bardzo ważne jest, aby prawidłowo i rozsądnie dobrać znamionowy prąd upływu zabezpieczenia. Z jednej strony, gdy prąd porażenia elektrycznego lub prąd upływu przekroczy dopuszczalną wartość, zabezpieczenie upływowe może działać selektywnie; z drugiej strony, wyciek Ochronnik nie powinien działać pod normalnym prądem upływowym, aby zapobiec niepotrzebnej utracie mocy spowodowanej przerwą w zasilaniu.

(1) W celu zapewnienia bezpieczeństwa osobistego, znamionowy prąd upływu nie powinien przekraczać bezpiecznej wartości prądu ludzkiego ciała. Uznane na całym świecie 30 mA to bezpieczna wartość prądu ludzkiego ciała;

(2) Aby zapewnić niezawodne działanie sieci energetycznej, znamionowy prąd upływu powinien uciekać z sieci niskiego napięcia. Normalny prąd upływu. W przyszłości wymagania dotyczące energooszczędności, ochrony środowiska, wysokowydajnego i wolnego od zanieczyszczeń rozwoju produktów elektroenergetycznych i elektronicznych stają się coraz bardziej rygorystyczne. W takich produktach bardzo ważną rolę odgrywają elementy rdzenia magnetycznego, a amorficzne nanokrystaliczne miękkie materiały magnetyczne. Ze względu na doskonałe właściwości magnetyczne najlepszym wyborem jest zastąpienie tradycyjnych materiałów magnetycznych. Cewka detektora pętli ruchu była dobrze używana.  

cewka detektora pętli drogowej

 


 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us