200mm 2 Aspect Sygnalizacja świetlna z sygnalizacją świetlną dostawcy z Chin

200mm 2 Aspect Sygnalizacja świetlna z sygnalizacją świetlną dostawcy z Chin
200mm 2 Aspect Sygnalizacja świetlna z sygnalizacją świetlną dostawcy z Chin

Szczegóły Produktu:

  • Numer seryjny: JD-212-RG
  • Kraj pochodzenia:Guangdong, Chiny
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:85 USD
  • Minimalne zamówienie: 5 szt
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:1 zestawy / CTN (61 * 32 * 23 cm) G / W: 5,76 kg
  • Możliwość dostawy:3000 miesięcznie
Contact Us

Sygnalizacja świetlna 200 mm 2 Aspect  

200mm 2 Aspect Sygnalizacja świetlna ze światłem LED o wysokiej jasności. Większość ludzi używa tego przedmiotu w punktach poboru opłat. I ' Mam zaszczyt przedstawić Państwu nasze czerwono-zielone światło drogowe 200 mm dla wszystkich.   Pierwszy krok. Chcę przedstawić jej okładkę. Możemy zaoferować 2 przedmioty. pierwszy był przezroczysty. a druga to soczewka pajęczyna.   Jeśli wybierzesz przezroczysty obiektyw. Następnie ilość led wynosiła 90 sztuk. jeśli wybrałeś soczewkę pajęczynową. wtedy ilość led wynosiła 61szt. Dlaczego oferujemy różne ubezpieczenia. Ponieważ różni klienci mają różne wymagania. Aby sprostać wymaganiom rynku. Otwieramy 2 modele dla naszej sygnalizacji świetlnej 200mm 2 Aspect.   I 200mm czerwono-zielona moc światła drogowego niższa o 7 watów. A jego luminancja przekracza 200 cd. i większość ludzi używa go w   Terminal, brama garażowa, parking, garaż podziemny. W związku z tym. jeśli potrzebujesz sygnalizacji świetlnej w tej okolicy. Proszę się nie wahać skontaktować ze mną.  

Sygnalizacja świetlna 200mm 2 Aspect

Osłona przeciwsłoneczna hurtownika sygnalizacji świetlnej 200 mm, a jej materiałem była iluminacja. Kiedy się do tego pakowaliśmy. umieścimy je na dnie naszych kartonów. A potem włączymy nasze światła drogowe i trochę bawełny piankowej. A materiałami sygnalizacyjnymi był komputer PC. Dlaczego wybieramy materiał pc. Ze względu na dobre odprowadzanie ciepła i bardzo silny. Odnośnie   sygnalizacja świetlna   muszla. Istnieje możliwość dostarczenia obudowy w kolorze czarnym i żółtym. A większość klientów z RPA wybiera kolor czarny. I trochę   Klient z Ameryki Południowej wybiera żółtą obudowę komputera. Takich jak   Paragwaj, Urugwaj i Ekwador.   Ostatni. Chcemy przedstawić Państwu zasilacz do sygnalizacji świetlnej 200 mm 2-stronny i to nasz inżynier opracowywał i testował wiele razy. I akceptowało to coraz więcej osób.    

Sygnalizacja świetlna Aspect 200mm

Dobrej jakości sygnalizacja świetlna 200 mm z   Indywidualna pozycja karty. Mamy 2 wsporniki kształtu. Mamy kształt litery C i kształt litery L. Zanim zamówisz nasz towar. Poinformujemy Cię o wsporniku i napięciu.   Wraz z rozwojem miasta. Potrzeba coraz więcej czerwono-zielonych świateł drogowych 200mm.   Dążymy do zielonego światła i bezpiecznego światła. Nasza cena za czerwono-zielone światło 200 mm jest bardziej konkurencyjna niż cena za 200 mm czerwono-zielonego bursztynowego światła. Dlatego większość sprzedawców wybiera ten typ. Dla nas. Biznes z korzyścią dla wszystkich. Klient wybiera nas i kupuje nasz produkt. Jesteśmy za to doceniani i czekamy na nawiązanie długoterminowej współpracy. Cały świat.   Nasze czerwono-zielone światło drogowe 200 mm spełnia międzynarodowe standardy. 200 mm 2 proporcje   ruch drogowy   światło. Niektórzy wybierają czerwień i bursztyn. I czerwony i niebieski. Ale cena jest inna. Ponieważ zielona dioda led, cena niebieskiej diody jest wyższa. Dzięki naszemu importowi z Tajwanu i jakości można zagwarantować. W celu dalszej dyskusji zapraszam do kontaktu. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.  

200mm czerwone zielone światło drogowe

 

 

 

 

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us