200mm czerwono-zielona sygnalizacja świetlna z 2-letnią gwarancją na sygnalizację świetlną

200mm czerwono-zielona sygnalizacja świetlna z 2-letnią gwarancją na sygnalizację świetlną
200mm czerwono-zielona sygnalizacja świetlna z 2-letnią gwarancją na sygnalizację świetlną

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: JD-212F-2
  • Kraj pochodzenia:Guangdong, Chiny
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:75 USD
  • Minimalne zamówienie: 1 kawałek
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 2-3 dni robocze
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:1 zestaw / CTN (61 * 18 * 22 CM)
  • Możliwość dostawy:3000 miesięcznie
Contact Us

Czerwono-zielona sygnalizacja świetlna 200 mm  

Sprzedam czerwono-zielone światło drogowe 200mm z soczewką pajęczynową. Nasz tryb JD-212F-2 z niskim zużyciem. I zasila mniej niż 7 watów.   Z   moda i specjalny design. Jego wygląd został zaprojektowany przez nasz   inżynier budowlany.     Zewnętrzna obudowa tego produktu jest wodoodporna. Kiedy jakiś wiejski deszcz jest ulewny. A nasze 200mm czerwono-zielone światło drogowe może działać normalnie. i otrzymaliśmy wiele opinii od naszych klientów. Niektórzy dostawcy oferują sygnalizację świetlną łatwą do uszkodzenia. Pod wpływem ulewnego deszczu sygnalizacja świetlna znajdowała się wewnątrz wody i spaliła moc lampy. Ale nasza sygnalizacja świetlna nigdy nie miała tego problemu. Dodatkowo. Osłona przeciwsłoneczna naszego czerwono-zielonego światła o średnicy 200 mm chroni światła przed ekspozycją.   Nasi inżynierowie udali się na właściwe skrzyżowanie, aby zobaczyć nasze światła drogowe, które można zobaczyć w odległości 200 metrów od siebie. W związku z tym.   200mm czerwono-zielone światło sygnalizacyjne z dużą odległością widzenia.  

200mm czerwono-zielone światło drogowe

 

 

Kiedy rozmawiamy z naszym klientem. i pytają, czy nasz produkt spełnia międzynarodowe standardy i posiada jakiś certyfikat. takie jak CE, Rohs i ISO: 9001. Odpowiedziałem, że mamy ten certyfikat. W razie potrzeby możemy również dostarczyć list gwarancyjny jakości. Będziemy ściśle egzekwować umowę i warunki. i Jako hurtownia sygnalizacji świetlnej. Posiadamy niezależną fabrykę i rozbudowaliśmy dział. Jeśli chcesz wkleić logo swojej firmy na naszej sygnalizacji świetlnej. To ' s akceptowane. Przed wszystkimi szczegółami musisz skontaktować się z naszym personelem sprzedaży.   W przypadku Twoich specjalnych wymagań zostaniemy dodani do umowy i pokryjemy. Umowa ma skutek prawny.   Ty ' Ponowne zapytanie dotyczące naszego produktu lub cen zostanie udzielone w ciągu 12 godzin.    

200mm czerwone zielone światło drogowe

 

Jeśli używasz 200mm czerwono-zielonego sygnalizacji świetlnej w systemie parkingowym. poniżej zaproponujemy rozwiązanie dla Ciebie.   2 zestawy 200mm czerwono-zielone światła drogowe i 1 szt.System kontrolera bezprzewodowego i 1 szt. Jednokanałowy detektor pętli pojazdu. Wtedy może działać dobrze. O całym napięciu systemu. możemy zaoferować 12-24VDC i 85-265VAC. Sygnalizacja gwarancyjna to   niezbędny.   To ' Ważne jest, aby przed zamówieniem sygnalizacji świetlnej. Pierwszy. musisz potwierdzić. który wspornik chcesz? Drugi. musisz potwierdzić, jakiego napięcia potrzebujesz.       Trzeci. czy potrzebujesz systemu kontrolera zamówień. Ten punkt jest bardzo istotny. Jeśli chodzi o led.   Wszystkie koraliki do lamp zostały ręcznie włożone przez naszych pracowników warsztatu, a następnie nasz warsztat został ręcznie lutowany.   Każdy proces traktujemy poważnie - w końcu jakość naszych produktów jest kwalifikowana. JD212F-2 tego modelu. Powłoka możemy również dostarczyć żółtą obudowę pc, jeśli potrzebujesz. Postaramy się jak najlepiej zaoferować Państwu dobre usługi. 200mm czerwono-zielone światło sprzedaży dobrze.  

200mm czerwone zielone światło drogowe

 

 

 

 

 

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us