Cewka pętli z dobrej jakości cewkami detektora pętli na sprzedaż.

Cewka pętli z dobrej jakości cewkami detektora pętli na sprzedaż.
Cewka pętli z dobrej jakości cewkami detektora pętli na sprzedaż.

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: Cewki pętli LD
  • Kraj pochodzenia:Guangdong, Chiny
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:75 USD (305 metrów)
  • Minimalne zamówienie: 5 szt
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:1 zestaw / CTN
  • Możliwość dostawy:3000 miesięcznie
Contact Us

Cewka pętli

Cewka pętlowa z   Cewka pętli Jest to obwód oscylacyjny. Jest skonstruowany w taki sposób, że w ziemi powstaje okrągły rowek o średnicy około 1 metra lub prostokątny rowek o porównywalnej powierzchni, aw rowku zakopane są dwa do trzech zwojów drutu, co stanowi zakopaną cewkę indukcyjną w ziemi ' powierzchni, ta pętla   cewka jest częścią obwodu oscylacyjnego. Składa się z obwodu oscylacyjnego i kondensatora. Zasada jest taka, że ​​oscylacja jest stabilna i niezawodna. Ten oscylacyjny sygnał jest przesyłany do obwodu pomiarowego częstotliwości złożonego z jednoukładowego mikrokomputera poprzez konwersję. Zmierz częstotliwość tego oscylatora. Kiedy przejeżdża duży metalowy przedmiot, taki jak samochód, zmiana częstotliwości oscylacji jest spowodowana zmianą ośrodka kosmicznego (częstotliwość oscylacji wzrasta, gdy znajduje się metalowy przedmiot) i ta zmiana jest wykorzystywana jako potwierdzenie sygnał samochodu przez " cewka uziemiająca " , oraz Odstęp czasu między początkiem a końcem sygnału można z kolei wykorzystać do pomiaru prędkości samochodu. To jest " cewka uziemiająca " . Kluczem do technologii jest to, że zaprojektowany oscylator jest stabilny i niezawodny, a częstotliwość zmienia się znacząco, gdy samochód przejeżdża.

Cewka pętli

W idealnych warunkach (niezależnie od wpływu wszystkich czynników środowiskowych) osadzenie cewki uziemiającej uwzględnia jedynie wielkość obszaru (lub obwód) i liczbę zwojów, niezależnie od materiału drutu. Jednak w inżynierii praktycznej należy wziąć pod uwagę wytrzymałość mechaniczną drutu i problem przeciwdziałania starzeniu się wysokiej i niskiej temperatury. W niektórych środowiskach należy również wziąć pod uwagę odporność na korozję kwasową i alkaliczną. Detektor nie będzie działał prawidłowo z powodu starzenia się drutu lub niewystarczającej wytrzymałości na rozciąganie, która może spowodować uszkodzenie drutu. W rzeczywistym projekcie zaleca się stosowanie wysokotemperaturowego wielożyłowego miękkiego drutu teflonowego o grubości 1,0 mm lub więcej. Nasza specyfikacja cewek pętli wynosiła 300 V.  

Cewka pętli

Zwykle cewka wykrywająca powinna być prostokątna. Dwa długie boki są prostopadłe do kierunku ruchu metalowych przedmiotów, a odległość między nimi powinna wynosić 1 metr. Długość dłuższego boku zależy od szerokości jezdni i zwykle końce są o 0,3 do 1 metra węższe niż rozstaw jezdni. z cewką detektora pętli, cewką czujnika pętli, cewką detektora pętli pojazdu.   Sprzedaż cewek pętlowych.   Podczas nawijania cewki pozostaw wystarczającą długość przewodu do podłączenia do czujnika pętli i upewnij się, że na środku nie ma złącza. Po nawinięciu kabla cewki, kabel prowadzący należy ułożyć w mocno skręconą parę, wymagającą minimum 1-metrowego skręcenia 20 razy. W przeciwnym razie nieskręcone przewody wyjściowe zostaną wysuszone, przez co wartość indukcyjności cewki będzie niestabilna. Długość przewodu wyjściowego nie powinna generalnie przekraczać 5 metrów. Ponieważ czułość cewki detekcyjnej zmniejsza się wraz ze wzrostem długości przewodu, długość przewodu jest możliwie najkrótsza.

cewka pętli

 

 

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us