Cewka pętli z cewkami detektora dobrej jakości do sprzedaży.

Cewka pętli z cewkami detektora dobrej jakości do sprzedaży.
Cewka pętli z cewkami detektora dobrej jakości do sprzedaży.

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: Cewki pętli LD
  • Kraj pochodzenia:Guangdong, Chiny
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:75 USD (305 m)
  • Minimalne zamówienie: 5 szt
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, W gotówce
  • Szczegóły paczki:1set / CTN
  • Możliwość dostawy:3000 za / miesiąc
Contact Us

Cewka pętli

Cewka pętli z   Cewka pętli Jest to obwód oscylacyjny. Jest on skonstruowany w taki sposób, że na ziemi tworzy się okrągły rowek o średnicy około 1 metra lub prostokątny rowek o porównywalnej powierzchni, a dwa do trzech zwojów drutu są zakopane w rowku, co stanowi cewkę indukcyjną zakopaną na powierzchni ziemi, ta pętla   cewka jest częścią obwodu oscylacyjnego. Składa się z obwodu oscylacyjnego i kondensatora. Zasada jest taka, że ​​oscylacja jest stabilna i niezawodna. Ten sygnał oscylacyjny jest przesyłany do obwodu pomiaru częstotliwości składającego się z mikrokomputera jednoukładowego poprzez konwersję. Zmierz częstotliwość tego oscylatora. Gdy istnieje duży metalowy obiekt, taki jak samochód, który przechodzi, zmiana częstotliwości oscylacji jest spowodowana zmianą ośrodka kosmicznego (częstotliwość drgań wzrasta, gdy istnieje metalowy przedmiot), a zmiana ta jest używana jako potwierdzenie sygnał samochodu przez " cewka uziemiająca " oraz Przedział czasu między początkiem a końcem sygnału może z kolei zostać użyty do pomiaru prędkości samochodu. To jest " cewka uziemiająca " . Kluczem do tej technologii jest to, że zaprojektowany oscylator jest stabilny i niezawodny, a częstotliwość zmienia się znacznie, gdy samochód mija.

Cewka pętli

W idealnych warunkach (niezależnie od wpływu wszystkich czynników środowiskowych), osadzenie cewki uziemiającej uwzględnia jedynie wielkość obszaru (lub obwodu) i liczbę zwojów, niezależnie od materiału drutu. Jednak w praktyce inżynierskiej należy wziąć pod uwagę wytrzymałość mechaniczną drutu i problem przeciwstarzeniowy wysokiej i niskiej temperatury. W niektórych środowiskach należy również uwzględnić odporność na korozję kwasową i zasadową. Detektor nie będzie działał prawidłowo z powodu starzenia się drutu lub niewystarczającej wytrzymałości na rozciąganie, aby spowodować uszkodzenie drutu. W rzeczywistym projekcie zaleca się stosowanie teflonowego wysokotemperaturowego miękkiego drutu o grubości 1,0 mm lub większej. nasza specyfikacja cewek pętlowych wynosiła 300v.  

Cewka pętli

Zwykle cewka wykrywająca powinna być prostokątna. Dwa długie boki są prostopadłe do kierunku ruchu metalowych przedmiotów, a odstęp między nimi powinien wynosić 1 metr. Długość długiego boku zależy od szerokości drogi i zazwyczaj końce są węższe o 0,3 do 1 metra niż odstępy między drogami. z cewką detektora pętli, cewką czujnika pętli, cewką detektora pętli pojazdu.   Cewka Loop na sprzedaż.   Podczas nawijania cewki pozostawić wystarczającą długość przewodu do podłączenia do czujnika pętli i upewnić się, że w środku nie ma złącza. Po nawinięciu kabla cewki przewód doprowadzający musi być wykonany w ciasno skręconą parę, wymagającą minimum 1-metrowego skrętu 20 razy. W przeciwnym razie nieskręcone przewody wyjściowe zostaną wprowadzone na sucho, co spowoduje, że wartość indukcyjności cewki będzie niestabilna. Długość przewodu wyjściowego na ogół nie powinna przekraczać 5 metrów. Ponieważ czułość cewki wykrywającej zmniejsza się wraz ze wzrostem długości przewodu, długość przewodu doprowadzającego jest możliwie najkrótsza.

cewka pętli

 

 

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park Przemysłu Mingjinhai, Tangtou Road, Shiyan Town, Bao

Send Us an Email

contact us