200mm czerwono-zielone światło sygnalizacyjne z wyposażeniem parkingowym na sprzedaż

200mm czerwono-zielone światło sygnalizacyjne z wyposażeniem parkingowym na sprzedaż
200mm czerwono-zielone światło sygnalizacyjne z wyposażeniem parkingowym na sprzedaż

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: JD212YF-2
  • Kraj pochodzenia:Guangdong, Chiny
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:82 USD
  • Minimalne zamówienie: 1 kawałek
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:1 zestaw / CTN (63 * 32 * 23 CM)
  • Możliwość dostawy:3000 miesięcznie
Contact Us

200mm Czerwono-zielone światło sygnalizacyjne  

200mm czerwono-zielone światło sygnalizacyjne działa dobrze z jednokanałowym detektorem pętli pojazdu do systemu parkingowego.   Dzisiaj. Chcemy przedstawić wam wszystkim naszą czerwoną zieloną sygnalizację świetlną o średnicy 200 mm. Sygnalizacja świetlna składa się z czerwonych, zielonych i żółtych świateł. Czerwone światło oznacza brak ruchu, zielone światło oznacza zezwolenie na przejazd, a żółte światło oznacza ostrzeżenie. Światła drogowe dzielą się na światła sygnalizacyjne pojazdów silnikowych, światła sygnalizacyjne pojazdów innych niż silnikowe, światła sygnalizacyjne dla pieszych, światła kierunkowskazów (światła sygnalizacyjne strzałek), światła sygnalizacyjne pasa ruchu, migające światła ostrzegawcze, światła sygnalizacyjne na drogach i przejazdach samolotem kolejowym. 200mm czerwono-zielone światło sygnalizacyjne dobrze sprzedaje się w naszej fabryce.  

200mm czerwono-zielona sygnalizacja świetlna


Na skrzyżowaniach ze wszystkich stron zawieszone są czerwone, żółte, zielone i trójkolorowe światła drogowe. To jest " policjant drogowy " kto nie mówi. Sygnalizacja świetlna to zunifikowana na całym świecie sygnalizacja świetlna. Czerwone światło to sygnał stopu, a zielone światło to sygnał przejazdu. Na skrzyżowaniu gromadzą się tu samochody jadące w kilku kierunkach, jedne muszą jechać prosto, inne skręcać, a kto chce jechać pierwszy, ma nasłuchiwać sygnalizacji świetlnej. Świeci się czerwona lampka. Zabrania się jazdy na wprost lub skręcania w lewo. Jeśli pieszy i pojazd nie są zastawione, pojazd może skręcić w prawo; zielone światło jest włączone, pozwalając pojazdowi jechać prosto lub skręcić; żółte światło jest włączone i może nadal przekraczać linię zatrzymania na skrzyżowaniu lub linię przejścia dla pieszych; Gdy lampka miga, ostrzeż pojazd, aby zwracał uwagę na bezpieczeństwo. Światła sygnalizacyjne pojazdów silnikowych i światła sygnalizacyjne pojazdów innych niż silnikowe. Światło sygnalizacyjne pojazdu silnikowego to grupa trzech nieobjętych wzorem okrągłych jednostek w kolorze czerwonym, żółtym i zielonym, które kierują pojazdem silnikowym. Światło sygnalizacyjne pojazdu niemotorowego to grupa świateł składająca się z trzech okrągłych jednostek z wzorami rowerowymi w kolorze czerwonym, żółtym i zielonym, do kierowania pojazdami niezmotoryzowanymi. Pojazdy niemotorowe i piesi muszą podążać za kierunkiem świateł sygnalizacyjnych pojazdu silnikowego na skrzyżowaniu, na którym nie ma świateł sygnalizacyjnych pojazdów innych niż silnikowe i świateł sygnalizacyjnych dla pieszych. Gdy czerwone światło jest włączone, pojazd skręcający w prawo może przejechać bez przeszkadzania przejeżdżającym pojazdom i pieszym. Światło dla hurtownika, światło dostawcy z Chin i sygnalizacja świetlna sprzętu parkingowego, 200 mm czerwono-zielone światło.  

200mm czerwono-zielone światło sygnalizacyjne 1

 

1. Zasady te zostały sformułowane w celu wzmocnienia zarządzania ruchem miejskim, ułatwienia transportu, utrzymania bezpieczeństwa ruchu oraz dostosowania do potrzeb krajowego budownictwa gospodarczego.
2. Organy, wojsko, organizacje, przedsiębiorstwa, personel szkolny, kierowcy pojazdów, obywatele i wszyscy pracownicy, którzy przyjeżdżają do miasta i jeżdżą do miasta, muszą przestrzegać tych zasad i wykonywać polecenia policji drogowej.
3. Personel zarządzający pojazdami i pasażerowie departamentów, wojska, organizacji, przedsiębiorstw, szkół itp. Nie mogą zmuszać kierowców do naruszania tych zasad ani tolerować ich.
4. W przypadku, gdy nie ma takiego postanowienia w niniejszych przepisach, pojazdy i piesi muszą przejeżdżać zgodnie z zasadą nie utrudniania bezpieczeństwa ruchu.
5. Prowadzenie pojazdu, prowadzenie lub jazda na zwierzętach musi odbywać się po prawej stronie jezdni.
6. Bez zgody lokalnego biura bezpieczeństwa publicznego zabrania się zajmowania chodników, jezdni i innych czynności utrudniających ruch.
7. Możliwość zapewnienia jakości czerwono-zielonego światła sygnalizacyjnego 200 mm.  

200mm czerwono-zielona sygnalizacja świetlna

 

 


 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us