200mm czerwono-zielone światło drogowe z wyposażeniem parkingowym na sprzedaż

200mm czerwono-zielone światło drogowe z wyposażeniem parkingowym na sprzedaż
200mm czerwono-zielone światło drogowe z wyposażeniem parkingowym na sprzedaż

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: JD212YF-2
  • Kraj pochodzenia:Guangdong, Chiny
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:USD82
  • Minimalne zamówienie: 1 kawałek
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, W gotówce
  • Szczegóły paczki:1 zestaw / CTN (63 * 32 * 23 CM)
  • Możliwość dostawy:3000 za / miesiąc
Contact Us

Sygnał świetlny czerwono-zielony 200 mm  

Sygnał świetlny czerwono-zielony 200 mm działa dobrze z jednokanałowym detektorem pętli pojazdu do systemu parkingowego.   Dzisiaj. chcemy zaprezentować nasze zielone światło drogowe o średnicy 200 mm dla wszystkich. Światła drogowe składają się z czerwonych, zielonych i żółtych świateł. Czerwone światło oznacza brak ruchu, zielone światło oznacza zgodę na przejście, a żółte światło oznacza ostrzeżenie. Sygnalizatory świetlne są podzielone na światła sygnalizacyjne pojazdów silnikowych, światła sygnalizacyjne pojazdów niezmotoryzowanych, światła sygnalizacji przejścia dla pieszych, światła kierunkowskazów (światła strzałek), światła sygnalizacyjne na pasach, migające światła ostrzegawcze, światła drogowe i światła sygnalizacyjne przejazdu kolejowego. Sprzedaż lamp sygnalizacyjnych Red-Green 200mm dobrze w naszej fabryce.  

Lampka sygnalizacyjna czerwono-zielona 200 mm


Na skrzyżowaniu, ze wszystkich stron wiszą czerwone, żółte, zielone i trójkolorowe światła. To jest " policjant ruchu " kto nie wypowiada się. Sygnalizacje świetlne są światowymi zunifikowanymi światłami. Czerwone światło jest sygnałem stopu, a zielone światło jest sygnałem przejścia. Na skrzyżowaniu zbiegają się samochody jadące w kilku kierunkach, niektóre muszą jechać prosto, niektóre muszą się obrócić, a kto chce jechać pierwszy, słucha sygnalizacji świetlnej. Czerwone światło jest włączone. Zabrania się jechać prosto lub skręcić w lewo. Jeśli pieszy i pojazd nie są zatkane, pojazd może skręcić w prawo; zielone światło świeci, pozwalając pojazdowi jechać prosto lub skręcić; żółte światło świeci się i może dalej przechodzić poza linię przystanku przecięcia lub linię przejścia dla pieszych; Gdy lampka miga, ostrzeż pojazd, aby zwrócił uwagę na bezpieczeństwo. Światła sygnalizacyjne pojazdów silnikowych i lampki sygnalizacyjne pojazdów niezmotoryzowanych. Lampka sygnalizacyjna pojazdu silnikowego to grupa trzech nieregularnych kołowych jednostek czerwonego, żółtego i zielonego do prowadzenia pojazdu silnikowego. Lampka sygnalizacyjna pojazdu niezmotoryzowanego to grupa świateł składająca się z trzech okrągłych jednostek z wzorami rowerowymi w kolorze czerwonym, żółtym i zielonym do prowadzenia pojazdów niezmotoryzowanych. Pojazdy pozamotorowe i piesi muszą podążać w kierunku światła sygnalizacyjnego pojazdu silnikowego na skrzyżowaniu, na którym nie ma świateł sygnalizacyjnych pojazdów niezwiązanych z silnikiem i świateł przechodzących przez przejście dla pieszych. Gdy świeci się czerwone światło, pojazd skręcający w prawo może minąć bez przeszkadzania przejeżdżającym pojazdom i pieszym. Sygnalizacja świetlna sprzedawcy, sygnalizacja świetlna dostawcy z Chin i sygnalizacja świetlna sprzętu parkingowego, sygnalizacja świetlna czerwono-zielona 200 mm.  

Lampka sygnalizacyjna czerwono-zielona 200 mm 1

 

1. Zasady te zostały sformułowane w celu wzmocnienia zarządzania ruchem miejskim, ułatwienia transportu, utrzymania bezpieczeństwa ruchu i dostosowania się do potrzeb krajowej konstrukcji gospodarczej.
2. Organy, wojsko, organizacje, przedsiębiorstwa, personel szkolny, kierowcy pojazdów, obywatele i wszyscy pracownicy, którzy przychodzą i odchodzą do miasta, muszą przestrzegać tych zasad i przestrzegać poleceń policji drogowej.
3. Personel zarządzający pojazdami i pasażerowie w departamentach, wojsku, organizacjach, przedsiębiorstwach, szkołach itp. Nie mogą zmuszać lub akceptować kierowców w celu naruszenia tych zasad.
4. W przypadku braku przepisów w niniejszych zasadach, pojazdy i piesi muszą przejść zgodnie z zasadą nie ograniczania bezpieczeństwa ruchu.
5. Prowadzenie pojazdu, prowadzenie pojazdu lub jazda na inwentarzu, muszą podróżować po prawej stronie drogi.
6. Bez zgody lokalnego biura bezpieczeństwa publicznego nie wolno zajmować chodników, dróg ani innych działań utrudniających ruch.
7. Sygnał ruchu czerwono-zielonego 200 mm Jakość światła może być zapewniona.  

Lampka sygnalizacyjna czerwono-zielona 200 mm

 

 


 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park Przemysłu Mingjinhai, Tangtou Road, Shiyan Town, Bao

Send Us an Email

contact us