Cewka czujnika pętli z detektorem pętli pojazdu na sprzedaż.

Cewka czujnika pętli z detektorem pętli pojazdu na sprzedaż.
Cewka czujnika pętli z detektorem pętli pojazdu na sprzedaż.

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LC
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:75 USD
  • Minimalne zamówienie: 1 kawałek
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:1 zestaw (305 metrów)
  • Możliwość dostawy:3000 miesięcznie
Contact Us

Cewka czujnika pętli

Cewka czujnika pętli   Pętla odporna na wysoką temperaturę. Pozwólcie, że przedstawię parametr dla was wszystkich. Rysunek skrzyżowania cewki czujnika pętli i widać dwie części. Pierwszą była cynowana miedź. Po drugie możesz zobaczyć Izolację. konstrukcja cewki czujnika pętli. ze specyfikacjami 19 / 0.19TS. a materiałem cewki detektora pętli był ocynowany drut miedziany. Średnica czujnika pętli stojaków wynosiła 0,19 ± 0,005. O przekroju poprzecznym 0,52 metra kwadratowego. Średnica zewnętrzna splotki wynosiła 0,95 mm. Minimalna grubość cewki pętli pojazdu wynosiła 0,29 mm. Średnia wartość cewki czujnika pętli wynosiła 0,30 mm. a ponad Całkowita średnica zewnętrzna wynosiła 1,55 ± 0,03 mm. A zewnętrzna cewka czujnika pętli będzie oznaczać AWM 1332 20AWG 200 stopni, 300 V, VW-1 C AWM 300 V / A FT1. To były szczegółowe dane naszej cewki czujnika pętli.   Cewka wykrywania pętli, cewka wykrywania pętli pojazdu, cewka wykrywania ruchu, cewka wykrywania pętli.  

cewka czujnika pętli

Cewka czujnika pętli jest najpierw zakopywana przez wycięcie rowka w nawierzchni drogi za pomocą przecinarki do dróg. Wykonaj fazowanie pod kątem 45 stopni na czterech rogach, aby zapobiec uszkodzeniu kabla cewki przez narożniki. Szerokość rowkowania wynosi zwykle od 4 do 8 mm, a głębokość od 30 do 50 mm. Wytnij również cewkę z boku cewki dla przewodu cewki. Należy jednak zwrócić uwagę, że w rowku musi przedostać się woda lub inne płyny. Cewkę należy wyprostować podczas nawijania cewki, ale nie należy rozciągać zbyt mocno i nie przylegać zbyt mocno do dna rowka. Po nawinięciu cewki skręcony przewód wyjściowy jest wyprowadzany przez szczelinę wyprowadzającą. W procesie nawijania cewki indukcyjność cewki indukcyjnej należy faktycznie zbadać za pomocą testera indukcyjnego, a indukcyjność cewki powinna wynosić od 100uH do 300uH. W przeciwnym razie należy wyregulować liczbę zwojów cewki. Po zakopaniu cewki, można ją owinąć nylonową liną dla dodatkowej ochrony. Na koniec rowek uszczelnia się asfaltem lub miękką żywicą.

Kiedy drut cewki indukcyjnej jest zakopany w ziemi: drut po uszczelnieniu nie może już swobodnie się trząść. Nie można go nakładać na mokradła, konieczne jest również usunięcie wilgoci po uszczelnieniu. W rowkach nie powinno być żadnych szczelin, aby woda nie stykała się z przewodnikiem. Bezpieczeństwo przede wszystkim, zmniejsz rezystancję izolacji. W posadzce betonowej cewka indukcyjna powinna znajdować się nad zbrojeniem betonowym, w odległości co najmniej 3 cm, przy osadzaniu cewki gruntowej zależy to od terenu, podłoża, ruchu pojazdu, rodzaju wykrywanego pojazdu, wykrycia, czy na terenie obiektu gromadzi się woda oraz określenia rzeczywistych potrzeb właściciela. Następnie w zależności od szerokości pasa, ograniczeń na pasach, ingerencji podziemnego zbrojenia, materiału podłoża, ingerencji żelaznych drzwi obok, modelu detektora indukcyjnego. Określenie położenia, powierzchni, materiału i odpowiedniej liczby zwojów cewki indukcyjnej. Położenie puszki wraz z linią wylotową i wielkość puszki. Szczelina cewki indukcyjnej jest co najmniej 3 razy szersza od zewnętrznej średnicy cewki.

Gdy przewód czujnika pętli   cewka jest zakopana w ziemi: drut po uszczelnieniu nie może już swobodnie się trząść. Nie można go nakładać na tereny podmokłe, konieczne jest również usunięcie wilgoci po uszczelnieniu. W rowkach nie powinno być żadnych szczelin, aby woda nie stykała się z przewodnikiem. Bezpieczeństwo przede wszystkim, zmniejsz rezystancję izolacji. W posadzce betonowej cewka indukcyjna powinna znajdować się powyżej zbrojenia betonowego, w odległości co najmniej 3 cm. Przy osadzaniu cewki gruntowej zależy to od ukształtowania terenu, materiału gruntu, ruchu pojazdu, rodzaju wykrywanego pojazdu, celu detekcji, czy na miejscu gromadzenia się wody oraz określenia rzeczywistych potrzeb właściciela. Następnie w zależności od szerokości pasa, ograniczeń na pasach, ingerencji podziemnego zbrojenia, materiału ułożenia gruntu, ingerencji żelaznych drzwi obok niej, modelu cewki czujnika pętli. Określenie położenia, powierzchni, materiału i odpowiedniej liczby zwojów cewki indukcyjnej. Położenie puszki wraz z linią wypływu i wielkość puszki. Szczelina cewki indukcyjnej jest co najmniej 3 razy szersza niż zewnętrzna średnica cewki.  

cewka czujnika pętli

 

 

 

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us