10-kanałowy system sterowania z przewodowym systemem sterowania

10-kanałowy system sterowania z przewodowym systemem sterowania

Szczegóły Produktu:

  • Marka:NobTra
  • Numer seryjny: TM-4
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:212,00 USD
  • Minimalne zamówienie: 1 kawałek
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, przelew bankowy, zamówienie online alibaba, WeChat
  • Szczegóły paczki:1 Kartony / 1 Zestaw
  • Możliwość dostawy:3000 sztuk / miesiąc
Contact Us

10-kanałowy system sterowania

10-kanałowy system sterowania   (Kontroler TM-4) został opracowany przez naszego R & Dział D. Niewielki rozmiar i moc.   Może być podłączony przez WIFI. Udostępnimy aplikację na telefon z systemem Android i   Oprogramowanie komputerowe App. Możesz ustawić parametr sygnalizacji świetlnej, jak chcesz. Co ' więcej.   sprzedajemy również szafy sterownicze.   Szafy na sterowniki ' poziom wodoodporności to IP65. Może to być   przymocowany do słupa światła.   Główny system sterowania mocą był dobrze używany na skrzyżowaniach.   Sterownik 10-kanałowy   system wziął wbudowany system do centralnego sterowania sygnalizacją świetlną, co sprawia, że ​​działanie jest bardziej stabilne. Cała maszyna ma konstrukcję modułową, która jest wygodna do konserwacji i naprawy. Przyjazna interakcja człowiek-komputer pozwala na wygodniejszą konfigurację i monitorowanie stanu każdego skrzyżowania.  

10-kanałowy system sterowania

Dobra kompatybilność: ustawienie parametrów przez telefon komórkowy, komputer, notebook, można go łatwo podłączyć.  
Sterownik TM-4 ze zróżnicowanym planem sygnałowym dla różnych potrzeb. Umożliwienie 240 rozwiązań, 30 okresów,
240 menu z 30 fazami. Zezwalający plan tygodniowy, specjalny plan dnia, cały czerwony czas, czerwone rozszerzenie itp. Kontrola sygnalizacji świetlnej Pojazd FAFG   technologia wykrywania. WIFI dla aplikacji na Androida. do zdalnego sterowania kontrolerem.
Wejście interfejsu RSA485 najwyżej dla pojazdu   pętla wykrywa funkcję. Funkcja flashowania sprzętu. Funkcja ustawienia i wykrywania zielonego konfliktu. Funkcja diagnostyki błędów   do otwierania lub zamykania. Zabezpieczone bezpiecznikiem wyjście sterownika z diodami LED. Zakres temperatur pracy wynosił -40 stopni   do 70 stopni.   Może pracować w okropnych warunkach pogodowych. Dzięki niewielkim rozmiarom. Wystarczy wyposażyć niewielką szafkę sterowniczą.   Możesz także zaoszczędzić trochę kosztów.   TM-4 główny regulator mocy   system może łączyć się z sygnalizacją świetlną pojazdu i sygnalizacją dla pieszych na 2 strony   skrzyżowanie i skrzyżowanie czterokierunkowe.   Przez aplikację na telefon i możesz wybrać różne menu ruchu i plan świateł drogowych.   W porównaniu z bezprzewodowym systemem sterowania. Kontroler przewodowy instaluje się wygodniej i łatwiej. Nie ma potrzeby stosowania panelu słonecznego i baterii.   Przyjazny interfejs człowiek-komputer ułatwia konfigurację skrzyżowań. Z   najnowsza technologia .Net i wielowątkowe wielowątkowe programowanie współbieżne,   it   potrafi dostosować się do wielordzeniowych platform sprzętowych i w pełni wykorzystać zasoby sprzętowe. Monitorowanie online może monitorować stan pracy każdego urządzenia do kontroli skrzyżowań   i sygnalizacja świetlna, zgłaszanie usterek na czas,   i zapisywać w bazie danych, aby pomóc w analizie i utrzymaniu systemu; Więcej funkcji można dostosować.

10-kanałowy system sterowania

Zaleta 10-kanałowego systemu sterowania  
1.Stabilna wydajność: dzięki wbudowanemu systemowi sterowania funkcja jest stabilna i niezawodna.
2.Zwalczanie zakłóceń danych: dane bezprzewodowe wykorzystują algorytm korekcji błędów FEC, algorytm szyfrowania, zdolność przeciwdziałania zakłóceniom i bezpieczeństwo informacji. 10-kanałowy system kontrolera NobTra z dobrą wydajnością.  
3. Przechowywanie danych: parametry pracy, takie jak okres i harmonogram, można zapisać przez 10 lat.
4. oszczędność czasu: dzięki precyzyjnemu chipowi zegarowemu moc można oszczędzać przez pół roku bez błędów.
5.Multi-time i multi-plan: można ustawić 30 okresów czasowych, może obsługiwać 200 programów. Istnieje stałe wyłączenie. Menu, menu startowe,  
  żółte migające menu, menu usterek.
6.Symulacja wyjścia w czasie rzeczywistym: Wyświetl stan każdego portu wyjściowego w czasie rzeczywistym.
7.Funkcja ręczna: z funkcjami ręcznego stopniowania, bezkolizyjne wymuszone zielone, pełne czerwone, żółte migające,           i tak dalej.
8. Edycja fazy: Wyjście fazowe można zaprogramować zgodnie z rzeczywistymi potrzebami.
9. obudowa : ABS
10-kanałowy system sterowania

 

 

 

 

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us