Gorąco sprzedające się światło strzałkowe o dużym strumieniu na skrzyżowaniu

Gorąco sprzedające się światło strzałkowe o dużym strumieniu na skrzyżowaniu
Gorąco sprzedające się światło strzałkowe o dużym strumieniu na skrzyżowaniu

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: NBAL213HP
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:148,12 USD
  • Minimalne zamówienie: 1 kawałek
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:1 Kartony / 10szt
  • Możliwość dostawy:3000 sztuk / miesiąc
Contact Us

Gorący strumień o wysokim strumieniu   strzałka   światło na skrzyżowaniu

Gorąco sprzedające się światło strzałkowe o wysokim strumieniu

Gorąco sprzedające się światło strzałkowe o wysokim strumieniu

Gorąco sprzedające się światło strzałkowe o dużym strumieniu na skrzyżowaniu.   Sygnalizacja świetlna o wysokim strumieniu 200MM została opracowana przez naszych inżynierów R & Zespół D oparty na zwykłych światłach o małej mocy po latach nieustannych wysiłków. W porównaniu ze zwykłymi światłami o małej mocy, światła o dużej mocy są bardziej popularne wśród klientów. Używając 3 wysokoprzepływowych 1W chipów LED OSRAM importowanych z Niemiec, jasność jest wyższa, emisja światła jest bardziej jednolita, dawka jest mniejsza, koszty konserwacji są niskie, żywotność jest dłuższa, a jakość gwarantowana.
Przestrzegaliśmy odpowiednich krajowych norm jakości, takich jak EN12368, Fcc, RoHS, CE, ISO9001, IK08, IP65, oprogramowanie i certyfikaty patentowe wzorów użytkowych itp.
Nowoczesny sposób zarządzania, doskonała sieć sprzedaży oraz dobra obsługa przedsprzedażowa i posprzedażna są dla nas podstawą do zapewniania wysokiej jakości produktów oraz ciągłego rozwoju.  

sygnalizacja świetlna

Korzyści:
1. Szerokie napięcie robocze

2. Wodoszczelność i pyłoszczelność
3. Długa żywotność 100 000 godzin
4. Oszczędność energii, niskie zużycie energii
5. Nie mogą być otwierane przez osoby nieupoważnione
6. Łatwy montaż można zamontować zarówno poziomo, jak i pionowo
Główne cechy:
 

* Super szybkie włączanie, super szybkie wyłączanie, ponadczasowe 75 ms
* Oszczędzanie energii
* Moduły sygnalizacji drogowej oparte na diodach LED
* Łatwy do zainstalowania w istniejącej obudowie sygnału
* Jednolity wygląd sygnału
* PF > 0,9, THD < 15
* Zgodność z normą CE, EN12368

Sygnalizacja świetlna 200mm

Produkt przyjmuje całą konstrukcję z odlewu aluminiowego, aby rozpraszać ciepło, ciepło wytwarzane przez świecący koralik lampy jest z czasem emitowane do powietrza, a żywotność diody LED ulega poprawie.

Pracuje normalnie w temperaturze -40-60 ℃, unikając normalnego działania produktu z powodu zmiany temperatury otoczenia.

Wodoodporna konstrukcja przyjmuje elastyczne części pierścienia uszczelniającego z gumy silikonowej, pyłoszczelne, wodoodporne, ognioodporne, przeciwdziałające starzeniu, powłoka lampy jest odporna na wstrząsy, zapobiegająca upadkowi, bez diamentu, wentylacja, dobre odprowadzanie ciepła, wodoodporność IP66. W połączeniu z ogólną ultracienką konstrukcją, lekką i łatwą w montażu, ogólny wygląd jest piękny, zdobył wiele certyfikatów patentowych.

Materiał obudowy jest wykonany z przemysłowego tworzywa ABS + PC (poliwęglan PC), który jest odporny na starzenie, mgłę solną i promienie ultrafioletowe i jest jednorazowo formowany wtryskowo, aby zapewnić, że światła drogowe będą używane przez długi czas w trudnych warunkach środowiska zewnętrzne.

Gorąco sprzedające się światło strzałkowe o dużym strumieniu do sygnalizacji świetlnej 200 mm. Zasilacz przyjmuje izolowany zasilacz impulsowy, szerokie napięcie wejściowe, krótki czas rozruchu, ochronę odgromową, ochronę przeciwprzepięciową itp., A wyjście jest zaprojektowane ze stałym prądem i stałym napięciem. Cały zasilacz został sprawdzony warstwa po warstwie, od projektu, przez zakup materiałów, po test starzenia. Proces starzenia opiera się ściśle na określonym czasie i pełnym starzeniu. Zdecydowanie zapobiegaj wypływowi złych produktów z fabryki i zapewnij stabilne środowisko pracy dla źródła światła.  

Wysokoprzepływowe światło strzałkowe w 200 mm świetle strzałkowym Ponad 10 lat doświadczenia w opracowywaniu i produkcji sygnałów opartych na diodach LED pozwala nam oferować wysoce niezawodne i najnowocześniejsze produkty. Centralne źródło światła w połączeniu z systemem dwóch soczewek zapewnia doskonałe i jednolite wyświetlanie sygnału.

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us