100mm sygnalizacja świetlna z dobrej jakości sygnalizacją świetlną na sprzedaż

100mm sygnalizacja świetlna z dobrej jakości sygnalizacją świetlną na sprzedaż

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: JD-112F-2
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:68 USD
  • Minimalne zamówienie: 1 kawałek
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:1 karton / 1 zestaw (46 * 19 * 22 cm, 2,45 KG)
  • Możliwość dostawy:5000 sztuk / miesiąc
Contact Us

100 mm   Sygnalizacja świetlna  

100mm sygnalizacja świetlna z 2 aspektami czerwono-zielona sygnalizacja świetlna.   Rola sygnalizacji świetlnej w bezpieczeństwie ruchu staje się coraz ważniejsza. W celu poprawy bezpieczeństwa na drogach i ograniczenia wypadków drogowych Ministerstwo Łączności   a Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego sformułowało odpowiednie przepisy ruchu drogowego oraz opracowało i wyprodukowało różne rodzaje produktów sygnalizacji drogowej, które są szeroko stosowane w transporcie miejskim. Zastosowanie 100 mm sygnalizacji świetlnej jest bardzo szerokie.     Jednak w niektórych obszarach zasilanie jest napięte lub nie można ułożyć kabla. Sygnalizacja świetlna w okolicy nie działa prawidłowo w środku sygnalizacji świetlnej. Łatwo jest spowodować chaos na drogach, zagrozić drogom i wpłynąć na ludzi ' żyje. Do rozwiązania takich problemów można wykorzystać światła słoneczne.

100mm sygnalizacja świetlna

Po dziesięcioleciach rozwoju technologicznego, LED ' Skuteczność świetlna została znacznie poprawiona. Żarówki, lampy halogenowe z wolframem mają wydajność świetlną 12-24 lumenów / wat, świetlówki 50-70 lumenów / wat, a lampy sodowe 90-140 lumenów / wat. Większość zużycia energii to straty ciepła. Poprawiona wydajność świetlna LED osiągnie 50-200 lumenów / wat, a jej światło ma dobrą monochromatyczność i wąskie widmo. Może bezpośrednio emitować kolorowe widzialne światło bez filtrowania. Obecnie wszystkie kraje na świecie zintensyfikowały badania nad wydajnością światła LED, a ich skuteczność świetlna ulegnie znacznej poprawie w najbliższej przyszłości. Wraz z komercjalizacją diod LED o wysokiej jasności w różnych kolorach, takich jak czerwony, żółty i zielony, diody LED stopniowo zastępowały tradycyjne żarówki i lampy halogenowe z wolframem jako światła drogowe. Ponieważ światło emitowane przez diodę LED jest stosunkowo skoncentrowane w małym zakresie kąta bryłowego, nie jest potrzebny odbłyśnik, a emitowane światło nie wymaga kolorowego filtra światła do filtrowania, więc do wygenerowania belka równoległa, a następnie używana jest poduszka. Obiektyw ponownie rozprasza i odchyla wiązkę, aby uzyskać wymagany rozsył światła, a także osłonę. Ma znacznie prostszą strukturę. Dioda LED emituje pojedynczy kolor, który zapewnia łatwe do rozpoznania kolory czerwony, żółty i zielony. 100mm czerwono-zielone światło drogowe, dobrej jakości sygnalizacja świetlna, 100mm sygnalizacja świetlna.

100mm sygnalizacja świetlna

Ponadto ma wysoką jasność, niskie zużycie energii, długą żywotność, szybki rozruch, małą moc, brak stroboskopu i mniej widoczne widzenie. Zmęczenie, które sprzyja ochronie środowiska i innym zaletom, może służyć przez wiele lat bez konserwacji, co znacznie obniża koszty utrzymania. Długa żywotność: Środowisko pracy lampy jest stosunkowo surowe, zimne i gorące, słońce i deszcz, więc niezawodność lampy jest wysoka. Średnia żywotność 100 mm sygnalizacji świetlnej   żarówka do lamp sygnalizacyjnych ogólnych to 1000 h, a średnia żywotność żarówki niskonapięciowej typu halo-tungs to 2000 h, co powoduje wysokie koszty utrzymania. Sygnalizacja świetlna LED bez uszkodzeń spowodowanych wstrząsem żarnika i nie ma problemu z pękaniem szklanej osłony. W ten sposób sygnalizacja świetlna zapewnia bezpieczeństwo naszego życia.

100mm sygnalizacja świetlna


 

 

 

 

 


 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us