200 mm sygnalizacja świetlna z materiałem PC do skrzyżowania

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: JD-212-2
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:75 USD
  • Minimalne zamówienie: 1 kawałek
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:1 karton / zestaw (63 * 32 * 23 cm)
  • Możliwość dostawy:5000 sztuk / miesiąc
Contact Us

Sygnalizator świetlny 200 mm  

Sygnalizacja świetlna 200 mm. Podsumowując, zastosowanie diod LED w sygnalizacji świetlnej rozwinęło się szybko ze względu na ich doskonałe właściwości. A zastosowanie rynku w dziedzinie transportu jest również bardzo dobre i zasadniczo zastąpiło tradycyjne źródło światła. Chociaż produkty sygnalizacji drogowej na rynku są bliskie nasycenia, ze względu na ochronę środowiska, oszczędność energii i długą żywotność samej diody LED, zastosowanie diody LED w transporcie ma bardzo dużą przestrzeń. Sygnalizacja świetlna 200 mm ma wiele typów. Takich jak pełne światło sygnalizacyjne 200 mm, pojazd 200 mm czerwono-zielone światło drogowe, 200 mm 2-fazowe światło drogowe z czerwonym krzyżem i zieloną strzałką.  

200mm sygnalizacja świetlna

Przemysł transportowy jest podstawową gałęzią gospodarki narodowej i warunkiem wstępnym normalnego funkcjonowania i skoordynowanego rozwoju wszystkich aspektów produkcji społecznej. Odgrywa ważną rolę w poprawie trwałego, zdrowego i szybkiego rozwoju gospodarki narodowej, doskonaleniu ludzi ' życia i promocji modernizacji obronności kraju. Skrzyżowania drogowe to miejsca, w których spotykają się ruch drogowy i ludzie przepływają w różnych kierunkach. Praktyka dowiodła, że ​​poprawa przepustowości ruchu na skrzyżowaniach jest skutecznym sposobem na poprawę bezpieczeństwa i wydajności ruchu miejskiego. W zakresie sterowania sygnałami skupia się głównie na taktowaniu sygnałów na skrzyżowaniach, analizie przyczyn oczekiwania na skrzyżowaniach oraz redukcji zbędnego czasu oczekiwania. Gdy skrzyżowanie jest dyskiem sygnalizacja świetlna wskazująca ruch. Kiedy napotkasz czerwone światło, samochód nie może jechać prosto i nie możesz skręcić w lewo, ale możesz skręcić w prawo. Gdy napotkasz zielone światło, możesz iść prosto lub skręcić w lewo i skręcić w prawo. Gdy skrzyżowanie jest wskazywane przez wskaźnik kierunku (światło strzałki). Zielone światło kierunkowe oznacza kierunek, w którym możesz iść. Gdy światło kierunkowe jest czerwone, jest to kierunek, którym nie można jechać.  

200mm sygnalizacja świetlna

 

Cecha sygnalizacji świetlnej 200mm.  

1. Dobra widoczność. Światła drogowe LED zapewniają dobrą widoczność w trudnych warunkach pogodowych, takich jak ciągłe oświetlenie, pochmurna pogoda, mgła i deszcz. Światło ledowe jest światłem monochromatycznym, więc nie ma konieczności zmiany barwy.

2. oszczędność energii. 200-milimetrowe światło sygnalizacyjne. Chociaż światło sygnalizacyjne nie może zużywać dużo energii w ciągu jednego dnia, wiele świateł sygnalizacyjnych w mieście nie wymaga niewielkiej ilości energii elektrycznej.

3. Przystosowalność do środowiska. Na zewnątrz muszą nie tylko wytrzymać zimno, ale także wytrzymać ciepło. Lampka sygnalizacyjna led nie ma wstrząsu i uszkodzenia żarnika, a jednocześnie nie ma problemu pęknięcia szklanej osłony.

4. Czas przełączania świateł sygnalizacyjnych w różnych kolorach jest krótki. Szybkość reakcji takiej żarówki jest szybsza niż reakcja ogólna i ogranicza występowanie zdarzeń drogowych.  

5. z 2-letnią gwarancją jakości. W okresie gwarancji. czy był jakiś problem. zaoferujemy wsparcie techniczne i zajmiemy się wkrótce.  

200mm sygnalizacja świetlna

 

 

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us