Wykrywanie dwukanałowe z dobrej jakości czujnikiem dwukierunkowym

Wykrywanie dwukanałowe z dobrej jakości czujnikiem dwukierunkowym
Wykrywanie dwukanałowe z dobrej jakości czujnikiem dwukierunkowym

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LD-206
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:59
  • Minimalne zamówienie: 10 sztuk
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:1 karton / 25 szt
  • Możliwość dostawy:3000 miesięcznie
Contact Us

Wykrywanie dwukanałowe  

  Wykrywanie dwukanałowe z dobrym ekranowaniem przewodów cewki. Kabel spiralny i przewody są korzystnie jednożyłowymi przewodnikami miedzianymi. Cewki i przewody to kompletne przewody. Liczba cewek i przewodów ołowiowych nie jest mniejsza niż 1,0 mm. Zastosowano dwuwarstwowy wodoodporny drut. Ta sama liczba zwojów o różnych rozmiarach, aby zmienić częstotliwość roboczą cewki, zmniejszając w ten sposób przesłuchy. W celu ułatwienia instalacji cewki detekcyjne są zwykle prostokątne. Ten kształt jest odpowiedni do wykrywania cewek i jest odpowiedni do wykrywania małych obiektów, które mają być wykrywane, takich jak motocykle i rowery.

wykrywanie dwukanałowe

Jeśli detekcja dwukanałowa musi być zainstalowana w pobliżu dużej ilości metalu. Na przykład, gdy bramka znajduje się blisko bramki, używana jest cewka w kształcie 8. Instalacja cewki. Najpierw wytnij cztery sfazowane otwory na cewki na drodze. Zapobiegaj uszkodzeniu przez ostre rogi kabla cewki i zwróć uwagę na specyfikacje rowkowania. Ogólnie szerokość wynosi 4 mm, a głębokość 30-5 mm. Rowki ołowiu są wycięte. Podczas zakopywania przewodów pozostaw wystarczającą liczbę przewodów do podłączenia do wykrywacza pojazdu. Upewnij się, że na środku nie ma żadnych złączy. Po zakopaniu cewki uszczelnia się ją cementem lub asfaltem. Aby upewnić się, że nie ma przerwy w wewnętrznej linii szczeliny linowej. Po zakopaniu cewki drut prowadzący w szczelinie na drut prowadzący jest skręcany i skręcany co najmniej 1 metr 20 razy. Długość przewodu ołowianego nie przekracza 5 metrów. Ponieważ czułość cewki wykrywającej maleje wraz ze wzrostem liczby odprowadzeń. Dlatego długość przewodu prowadzącego powinna być jak najkrótsza. Cewka detekcyjna powinna być prostokątna, chyba że warunki na to nie pozwalają. Dwa dłuższe boki są prostopadłe do kierunku ruchu pojazdu (metal), a odległość między nimi powinna wynosić 1 metr. Długość dłuższego boku zależy od szerokości jezdni i jest zwykle o 0,5 m węższa niż szerokość jezdni. Liczba zwojów cewki wynosi 4 lub 6 zwojów. Jeśli dwie cewki sąsiadują ze sobą, jedna ma 4 zwoje, a druga 6 zwojów. Dwukierunkowy detektor pętli, podwójny detektor, podwójny detektor pętli.  

wykrywanie dwukanałowe

Wykrywanie kierunku (wyjście przekaźnika A1, B1. Gdy   " 1 " MODE jest wyłączone, pojazd wchodzi na wyjście kierunku wyzwalania. Gdy " 1 " jest włączony, pojazd opuszcza kierunek wyzwalania. Gdy pojazd przechodzi przez cewkę A do cewki B. Gdy przekaźnik B1 wyprowadza impuls kierunkowy (200 ms), gdy pojazd mija dwukanałową   cewkę wykrywającą B do cewki A, przekaźnik A1 wysyła impuls kierunkowy (200 ms) 2, a wyjścia przekaźnika pomocniczego (A2, B2) (niezależnie od detekcji kierunku), gdy TRYB Gdy " 2 " jest wyłączony i " 3 " jest wyłączony, przekaźnik A2 jest wyprowadzany, gdy na cewce A jest samochód " obecny ", a gdy cewka B ma pojazd " obecny ", przekaźnik B2 wysyła, gdy " 2 " TRYBU jest wyłączone, " 3 " Po wybraniu pozycji ON, przekaźnik A2 jest wyprowadzany, gdy cewka A ma samochód " z dala ", a przekaźnik B2 jest wyprowadzany, gdy cewka B ma th samochód " daleko " .

wykrywanie dwukanałowe

 

 


 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us