Podwójna pętla instalacji detektora pojazdu Detektor pętli pojazdu

Podwójna pętla instalacji detektora pojazdu Detektor pętli pojazdu
Podwójna pętla instalacji detektora pojazdu Detektor pętli pojazdu

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LD-200
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:59
  • Minimalne zamówienie: 5 szt
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:Karton 50 szt.Jeden rozmiar kartonu 47 * 30 * 35 cm waga 13,8 kg
  • Możliwość dostawy:3000 szt / miesiąc
Contact Us

Instalacja detektora pojazdów w podwójnej pętli

Instalacja nowego produktu detektora pojazdów z podwójną pętlą,   Instalacja detektora pojazdu z podwójną pętlą na sprzedaż, schemat detektora pętli pojazdu, schemat połączeń detektora pętli, detektor ruchu.

Instalacja detektora pojazdów w podwójnej pętli

Jak zainstalować podwójną pętlę instalacji detektora pojazdów, na co zwrócić uwagę podczas instalacji i co robić
Przed instalacją najpierw potwierdź położenie instalacji podwójnej pętli detektora pojazdu Cewka instalacyjna, narysuj wzór cięcia w miejscu instalacji detektora pętli   cewki i unikaj cięcia pod kątem prostym podczas cięcia cewki detektora pętli, głównie dlatego, że kształt pod kątem prostym jest łatwy do uszkodzenia skóry linii. Podstawowe wymagania dotyczące instalacji są zawarte w zakupie i można zapoznać się z instrukcją obsługi instalacji. Do instalacji detektora pętli zaleca się użycie przewodu wielożyłowego większego niż 1,0mm2. Rozmiar zwoju tnącego wynosi około 1,0 m ~ 2,0 m, a szerokość około 0,8 m ~ 1,2 m. Długość cewki montażowej to około 3-4m. Zalecana liczba zwojów cewki wynosi około 6 zwojów; jeśli zdecydujesz się zainstalować obwód cewki około 4-6 m, zaleca się użycie 5 obrotów wokół numeru cewki; jeśli zdecydujesz się zainstalować obwód cewki około 6-10 M, liczba zwojów cewki jest zalecana, aby użyć 4 zwojów. Jeśli obwód cewki wynosi około 10-20 M, liczba zwojów cewki jest wybrana na 3 zwoje; jeśli obwód cewki wynosi około 20 M-UP, zaleca się, aby liczba zwojów cewki wynosiła 2 zwoje. Cewka musi mieć pozostawioną linię resztkową, a pozostały przewód jest podłączony do detektora na około 15 mm skręcenia. W normalnych warunkach im więcej uzwojeń cewki jest zainstalowanych, tym niższa częstotliwość, tym stosunkowo słabszy jest odbierany sygnał; im mniejsza liczba cewek, tym wyższa częstotliwość i silniejszy odbierany sygnał; zaleca się rozsądne rozmieszczenie cewek. Instalacja cewki i pozycja osadzenia powinna starać się unikać instalacji elektrycznych drzwi żaluzjowych i zakłóceń sygnału w sąsiednich miejscach.

Instalacja detektora pojazdów w podwójnej pętli

Jeśli ekran instalacji podwójnej pętli detektora pojazdu nie działa poprawnie po instalacji, sprawdź poniższe elementy krok po kroku. Najpierw sprawdź przycisk RESET. To jest przycisk do resetowania hosta wykrywania. Po zważeniu obserwuj czerwoną diodę POWER. Jeśli dioda LED pokazuje, że stan nie jest jasny, należy sprawdzić zewnętrzne zasilanie i wewnętrzny bezpiecznik; jeżeli miga zielona dioda CH1 / CH2, możliwe jest zwarcie obwodu cewki. Jeśli liczba zwojów cewki jest niewystarczająca, miganie będzie powolne, instalacja detektora pojazdu z podwójną pętlą i liczba otwartych cewek będzie zbyt wysoka. Zielone światło szybko miga; liczba zwojów cewki jest niewystarczająca (co wskazuje, że częstotliwość jest zbyt wysoka): przełącznik wyboru częstotliwości można zmienić na LOW. Jeśli nadal jest za duża, należy zwiększyć liczbę zwojów cewki; liczba zwojów cewki jest zbyt duża (co wskazuje, że częstotliwość jest zbyt niska): częstotliwość można zmienić. Wybierz przełącznik na HI. Jeśli nadal jest za niski, zmniejsz liczbę zwojów cewki. Jeśli miga raz przez długi czas, poprzedni obwód jest uszkodzony.

Instalacja detektora pojazdów w podwójnej pętli

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us