Hurtowy dwukanałowy detektor pętli z przekaźnikiem importu.

Hurtowy dwukanałowy detektor pętli z przekaźnikiem importu.
Hurtowy dwukanałowy detektor pętli z przekaźnikiem importu.

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LD-205
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:59
  • Minimalne zamówienie: 10 sztuk
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:Karton 50 szt.Jeden rozmiar kartonu 47 * 30 * 35 cm waga 13,8 kg
  • Możliwość dostawy:3000 miesięcznie
Contact Us

Hurtowy dwukanałowy detektor pętli

Hurtownik podwójny   Detektor pętli kanału. Dotyczy dwukanałowego detektora pętli. zapewniamy dobrą jakość w dobrej cenie. Hurtownik podwójny   detektor pętli kanałowej należy zainstalować w wodoszczelnym, odpornym na wilgoć i suchym miejscu, jak najbliżej cewki wykrywającej. Miejsce instalacji należy wybrać z dala od źródeł ciepła i silnych pól magnetycznych oraz w odległości co najmniej 10 mm od innych urządzeń (nie zbliżać się do obudowy). To, czy detektor działa dobrze, zależy w dużym stopniu od uziemienia czujnika, do którego jest podłączony. Kilka ważnych parametrów dotyczących osadzania cewek obejmuje środowisko (unikanie wysokiej temperatury, silnego magnesu, ruchomego metalu itp.), Materiał, rozmiar kształtu cewki, liczbę zwojów i metodę osadzania.

hurtownia dwukanałowego detektora pętli

Odpowiedź wyjściowa 2 jest określana przez DIP3:   Gdy DIP3 jest wyłączony.   jest wyjście, to znaczy jeśli pojazdy wjeżdżają do cewki. 3 i 4 są podłączone i włączone, dopóki pojazd nie opuści cewki. Gdy DIP3 jest włączony, wyjście przekaźnika 2 jest takie samo jak przekaźnika 1 (określone przez DIP1 i DIP2). Przekaźnik 1   jest wyjściem wielofunkcyjnym, a jego tryb wyjścia jest określany przez DIP1 i DIP2 na płycie głównej. Gdy DIP1 jest WYŁĄCZONY, a DIP2 WYŁĄCZONY, po opuszczeniu cewki przez pojazd na 300 milisekund, stopy 5 i 6 są włączane na 1 sekundę, a następnie wyłączane; gdy DIP1 jest włączony i DIP2 jest wyłączony, jeśli pojazd wjeżdża do cewki, 5 i 6 stóp Natychmiast wciągnij i wyłącz po 300 milisekundach; Gdy DIP1 jest wyłączony i DIP2 jest włączony, jeśli pojazd wejdzie do cewki na 300 milisekund, 5 i 6 stóp są podłączone i włączone do chwili odjazdu pojazdu. Gdy DIP1 jest włączony i DIP2 jest włączony, jeśli pojazd wjeżdża do cewki, 5. i 6. stopa są natychmiast włączane i wyłączane, a następnie wyłączane po 300 ms opóźnienia po wyjeździe pojazdu. Standardem jednokanałowego detektora pętli był standard UE. Detektor pętli pojazdu, dwukanałowy detektor ruchu, dwukanałowy detektor pętli.  

hurtownia dwukanałowego detektora pętli

Hurtowy dwukanałowy detektor pętli umożliwia elastyczną regulację kształtu i rozmiaru cewki. W praktyce cewka   obwód może wynosić do 30 metrów, a rozmiar do 3 metrów. Zwój znajduje się co najmniej 300 mm od krawędzi toru. Gdy obwód cewki przekracza 10 metrów, zwykle zajmuje to dwa zwoje. Kiedy   obwód cewki przekracza 10 metrów, zwykle zajmuje to dwa zwoje. Gdy obwód cewki wynosi od 6 do 10 metrów, zwykle zajmuje to trzy obroty. Gdy obwód cewki jest mniejszy niż 6 metrów, cewkę należy nawinąć czterokrotnie. W związku z tym. Jeśli chcesz wybrać dobrą cenę, dwukanałowy detektor pętli. Śmiało możesz się z nami skontaktować.  

hurtowy dwukanałowy detektor pętli

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us