Dwukanałowe wykrywanie ruchu z detektorem o wysokiej czułości na sprzedaż.

Dwukanałowe wykrywanie ruchu z detektorem o wysokiej czułości na sprzedaż.
Dwukanałowe wykrywanie ruchu z detektorem o wysokiej czułości na sprzedaż.

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LD-206
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:59
  • Minimalne zamówienie: 10 sztuk
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:Karton 50 szt.Jeden rozmiar kartonu 47 * 30 * 35 cm waga 13,8 kg
  • Możliwość dostawy:3000 miesięcznie
Contact Us

Dwukanałowe wykrywanie ruchu  

Wykrywanie ruchu dwukanałowego. Kiedy odnosimy się do detektora pętli pojazdu. Najpierw. przypomnimy, że jednokanałowy detektor pętli, dwukanałowy detektor ruchu, czterokierunkowy detektor pętli, detektor kamery wideo. Te zastosowanie detektora pętli w systemie parkingowym, stacji poboru opłat, instrukcji detektora pojazdów Wprowadzenie Detektor pojazdu ma funkcje kompensacji i korekcji temperatury, które mogą być normalnie używane w temperaturach od -40 stopni do 85 stopni Celsjusza i eksportowane do krajów takich jak Rosja i Indiach. LD-206 to dwukanałowy wykrywacz pojazdów (znany również jako czujnik pętli, dwukanałowy czujnik ruchu, wykrywacz pojazdów, czujnik naziemny itp.), Który służy wyłącznie do wykrywania metalowych obiektów. Używany głównie do wykrywania pojazdów. Nadaje się do parkingów, punktów poboru opłat drogowych, autostrad i systemów sterowania sygnalizacją świetlną. Duże ciężarówki z kontenerami i motocykle, można wykryć rowery. Tryb wyjścia to podwójne wyjście przekaźnikowe.

dwukanałowe wykrywanie ruchu

Wykrywacz pojazdu należy zainstalować w wodoszczelnym środowisku, jak najbliżej cewki wykrywającej. To, czy wykrywacz pojazdu może działać dobrze, zależy w dużej mierze od cewki indukcyjnej, do której jest podłączony. Kilka ważnych parametrów cewki obejmuje. Materiał cewki, kształt cewki i prawidłowa konstrukcja są zakopane. Zachowaj ostrożność podczas instalacji. Cewka detekcyjna powinna być prostokątna, chyba że warunki na to nie pozwalają. Dwa wydłużone kształty są prostopadłe do kierunku ruchu metalu. Zaleca się, aby odstęp między sobą wynosił jeden metr. Długość dłuższego boku zależy od szerokości jezdni. Zwykle oba końce są o 0,3 metra węższe niż rozstaw jezdni. Jeśli obwód cewki jest większy niż 10 metrów. Muszę przejść około dwóch. Jeśli obwód nie przekracza 10 metrów. Musisz przejść około trzech lub więcej. Jeśli obwód nie przekracza 6 metrów. Muszę się obejść. Dobrym sposobem na zainstalowanie jest naprzemienna zmiana sąsiednich cewek o trzy lub cztery zwoje. Dwukanałowy detektor pętli, dwukanałowy czujnik ruchu, detektor pętli pojazdu.  

dwukanałowe wykrywanie ruchu

Materiał do dwukanałowego wykrywania ruchu jest bardzo dobry.   Cewkę zakopuje się najpierw, wycinając rowek w nawierzchni drogi za pomocą przecinaka do nawierzchni i fazując pod kątem 45 stopni na czterech rogach, aby zapobiec uszkodzeniu kabla cewki przez kabel narożny. Szerokość szczeliny wynosi zwykle 4 mm, a głębokość od 30 do 50 mm. Jednocześnie wytnij rowek od strony kanału cewki dla przewodu cewki. Indukcyjność dwukanałowego wykrywania ruchu jest bardzo ważna. nasza normalna indukcyjność detektora pętli wynosiła 20uH-2000uH.     I będziesz mylić, dlaczego nasza wartość indukcyjności jest wyższa. Normalnie. Zakres ofert innych dostawców   20uH-200uH. W ten sposób widać, że jakość naszych produktów jest bardzo dobra.   Bez względu na Twój wybór. i uważam, że nasze dwukanałowe wykrywanie ruchu jest opłacalne i wiele dla Ciebie przyniesie. Postaramy się jak najlepiej zaoferować produkt dobrej jakości wraz z usługami.  

dwukanałowe wykrywanie ruchu


 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us