Podwójny detektor pojazdu Pętla instalacji Detektor pojazdu na sprzedaż

Podwójny detektor pojazdu Pętla instalacji Detektor pojazdu na sprzedaż
Podwójny detektor pojazdu Pętla instalacji Detektor pojazdu na sprzedaż

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LD200
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:59
  • Minimalne zamówienie: 5 szt
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:Karton 50 szt. 47 * 30 * 35 cm 14,7 kg
  • Możliwość dostawy:3000 miesięcznie
Contact Us

Instalacja podwójnej pętli detektora pojazdu

Instalacja podwójnej pętli detektora pojazdu Wyprodukowano w Chinach,   Podwójna instalacja pętli detektora pojazdu na sprzedaż, instalacja detektora pętli pojazdu, testowanie pętli wykrywania pojazdu, detektor ruchu w pętli indukcyjnej.

Instalacja podwójnej pętli detektora pojazdu

W instalacji podwójnej pętli detektora pojazdu LD200, DIP 1 to regulowana cewka pętli do inteligentnego wykrywania:
DIP 1 Gdy wybierzesz ON, oznacza to, że wybierasz jednoczesne przestawienie kanałów CH1 i CH2 w tryb inteligentnego wykrywania. Funkcje CH1 i CH2 służą głównie do uniknięcia podwójnej instalacji w pętli detektora pojazdu LD200   funkcja, która może działać poprawnie, gdy podwozie różnych modeli jest wysokie i niskie, a jednocześnie Dobra identyfikacja pojazdów i pojazdów mijała płynnie. Jeśli kanały CH1 i CH2 nie zostaną ustawione tak, aby stały się trybem inteligentnego wykrywania podczas instalacji, instalacja podwójnej pętli detektora pojazdu LD200   łatwo spowoduje awarię wykrywacza i nie ma sposobu, aby działać poprawnie. Szczególnie w tym obszarze instalacji często występują holowniki. W przypadku wjazdu i wyjazdu dużych ciężarówek.

Instalacja podwójnej pętli detektora pojazdu LD200 DIP 2 to regulowany tryb detekcji czujki:
Wybierając DIP NO. DIP 2 ta funkcja to tryb obecności pojazdu.
DIP MODE wybiera ON, co oznacza, że ​​pojazd może zatrzymać się w trybie nieskończonym. (Gdy pojazd jest zaparkowany w pozycji montażowej cewki, pojazd nie wróci automatycznie, gdy istnieje, chyba że pojazd opuści odpowiednie położenie cewki uziemiającej).
Jeśli wybierzesz OFF, oznacza to tryb ogólny. (Gdy pojazd jest zaparkowany w pozycji montażowej cewki, jeśli pojazd zatrzyma się na cewce uziemiającej przez ponad 30 minut, system automatycznie się zresetuje, system domyślnie nie będzie samochodu, co można wykorzystać do wyeliminowania usterek , jeśli nie ma funkcji specjalnej, zaleca się ustawić pokrętło w pozycji OFF).

Instalacja podwójnej pętli detektora pojazdu

Po wybraniu DIP 3 jest to przycisk funkcyjny, za pomocą którego można regulować tryb wykrywania cewki.
DIP MODE wybiera ON To jest system automatycznej logicznej dyskryminacji kierunku → (Gdy pojazd porusza się sekwencyjnie z kanałów CH1 do CH2, CH1 wskazuje działanie przekaźnika; jeśli pojazd uruchamia się sekwencyjnie z kanałów CH2 do CH1, kanał CH2 wskazuje działanie przekaźnika). Jeśli wybrano OFF, ogólna dwugrupowa cewka toroidalna jest w niezależnym trybie wykrywania.

Jeśli zdecydujesz się użyć przycisku DIP 4, jest to regulowana funkcja trybu wyjścia przekaźnikowego CH1:
DIP NO. Tryb wyjścia przekaźnika DIP 4 CH1 Stan cewki CH1, DIP MODE wybiera OFF przekaźnik CH1 jako wyjście półprzewodnikowe, przekaźnik CH1 jako tryb wyjścia, Jeśli wybrano ON, aby wskazać, że pojazd wjeżdża w pozycję montażową cewki indukcyjnej, przekaźnik CH1 jest bezzwłoczny wynik. Funkcją jest tryb wyjścia przekaźnikowego CH1 po wybraniu instalacji podwójnej pętli detektora pojazdu.

Przycisk LD200 DIP 5, jest to tryb, w którym można regulować wyjście sygnału cewki CH1:
DIP NO. DIP 5 CH1 tryb wykrywania Stan cewki CH1, gdy DIP MODE jest wyłączony, cewka CH1 jest w trybie indukcyjnym. Tryb wyjścia przekaźnika CH1,   Jeśli wybrano ON, cewka CH1 jest w trybie indukcyjnym. Przekaźnik CH1 ma wyjście opóźnienia 200 ms i szerokość impulsu 600 ms. Wskazuje tryb wyjścia przekaźnika CH1

Instalacja podwójnej pętli detektora pojazdu

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us