Jednokanałowy detektor ruchu z dobrej jakości detektorem pętli pojazdu

Jednokanałowy detektor ruchu z dobrej jakości detektorem pętli pojazdu
Jednokanałowy detektor ruchu z dobrej jakości detektorem pętli pojazdu

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LD-105
  • Kraj pochodzenia:Guangdong, Chiny
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:39 USD
  • Minimalne zamówienie: 5 szt
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:25 zestawów / CTN
  • Możliwość dostawy:5000 miesięcznie
Contact Us

Jednokanałowy detektor ruchu

Jednokanałowy detektor ruchu, bardziej standardowym tytułem powinien być detektor informacji o ruchu. Obecnie zaawansowana technologicznie nauka i technologia, taka jak technologia wykrywania elektromagnetycznego, technologia wykrywania ultradźwiękowego, technologia wykrywania radarów, technologia wykrywania wideo, technologia komputerowa i technologia komunikacyjna, są szeroko stosowane w systemach wykrywania ruchu lub systemach gromadzenia informacji o ruchu drogowym w kraju i za granicą. Odpowiednio, detektory informacji o ruchu drogowym obejmują głównie detektor pętli indukcyjnej (cewka indukcyjna typu pierścieniowego), detektor ultradźwiękowy, detektor podczerwieni, detektor radarowy, detektor wideo, jednokanałowy detektor ruchu i tym podobne.

jednokanałowy detektor ruchu

 

 

 

 

Funkcja jednokanałowego detektora ruchu:

1. Cewka detektora obejmuje duży obszar, tylko jeden detektor jest potrzebny na 1-4 tory, a zasięg wykrywania wynosi 1-6 metrów.
2. Istnieje wiele wykrywalnych parametrów, które mogą wykrywać liczbę pojazdów, ich obecność, prędkość, liczbę osób, kierunek ruchu pojazdów, odstępy między pojazdami, czas przejazdu i natężenie ruchu.

3. Wysoka precyzja. kiedy był przejazd pojazdów. nasz detektor pętli drogowych może to wykryć bardzo dokładnie.  

4. Łatwa rozbudowa, po wykryciu 4 lub więcej pasów, zwiększ kartę testową.
5. Wymagane jest zamknięcie drogi, a czas budowy jest krótki. W ten sposób możesz zaoszczędzić trochę kosztów siły roboczej.    
6. Gdy cewka ulegnie awarii, wymień ją ponownie i usterkę można naprawić.
7. Nie można regulować ani przesuwać po zakończeniu instalacji. jeśli przesuniesz wykrywanie ruchu. będzie to miało wpływ na jego działanie   wydajność.
8. Technologia jest bardzo dojrzała i najczęściej używana, ponieważ dokładność wykrywania jest najczęściej stosowana i nie ma na nią wpływu żaden silny deszcz, mgła ani nocna pogoda.

Jednokanałowy detektor ruchu

 

Wykrywanie ruchu w jednym kanale   przetestuje cewkę podczas procesu strojenia. Gdy indukcyjność cewki przekroczy dopuszczalny zakres lub wystąpi przerwa lub zwarcie, dioda LED będzie stale migać. Jeśli test cewki jest normalny, dioda LED na górnym panelu przestanie migać i przejdzie do normalnej pracy (przekaźnik nie zadziała w tym czasie).  

Informacje o ruchu jednokanałowego detektora ruchu   można podzielić na osadzone i zawieszone w zależności od metody montażu. Z punktu widzenia wydajności kosztowej i wysokiej niezawodności, najczęściej stosowanym detektorem pojazdów jest cewka toroidalna, ale w ostatnich latach stosuje się coraz więcej detektorów wideo. Detektor z cewką toroidalną jest tradycyjnym wykrywaczem ruchu i najczęściej stosowanym urządzeniem wykrywającym na świecie. Pojazd przejeżdża przez cewkę toroidalną zagłębioną pod nawierzchnią drogi, powodując zmianę pola magnetycznego cewki. Detektor oblicza parametry ruchu, takie jak natężenie przepływu, prędkość, czas zajętości i długość pojazdu, i przesyła je do centralnego systemu sterowania, aby spełnić wymagania systemu sterowania ruchem. potrzeba. Ta metoda jest dojrzała, łatwa do opanowania i ma tę zaletę, że jest tańsza. karta detektora pętli / karta detektora sygnału ruchu / detektor pętli drogowej / detektor pętli pojazdu / jednokanałowy detektor ruchu.

jednokanałowy detektor ruchu

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us