Cewka wykrywania pętli z szybką reakcją cewki detektora pętli pojazdu

Cewka wykrywania pętli z szybką reakcją cewki detektora pętli pojazdu
Cewka wykrywania pętli z szybką reakcją cewki detektora pętli pojazdu

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LC
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:75 USD
  • Minimalne zamówienie: 5 kręgów
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:1 koła / 305 metrów
  • Możliwość dostawy:3000 000 sztuk / miesiąc
Contact Us

Cewka wykrywania pętli  

Cewka wykrywania pętli. Wykonując cewkę, pozostaw wystarczającą długość przewodu do podłączenia do czujnika pętli i upewnij się, że nie ma złącza na środku. Po nawinięciu kabla cewki, kabel należy ułożyć w mocno skręconą parę, wymagającą co najmniej 1 metra skręcenia 20 razy. W przeciwnym razie nieskręcone przewody wyjściowe wprowadzą zakłócenia, które spowodują, że wartość indukcyjności cewki będzie niestabilna. Długość przewodu wyjściowego nie powinna generalnie przekraczać 5 metrów. Ponieważ czułość cewki detekcyjnej maleje wraz ze wzrostem długości przewodu. Tak więc długość przewodu prowadzącego jest jak najkrótsza. Cewka wykrywająca pętlę, podajnik cewek i pojemność detektora pojazdu tworzą obwód oscylacyjny LC. Detektor uziemienia wykrywa częstotliwość oscylacji obwodu oscylacyjnego LC. Jeżeli częstotliwość oscylacji zmienia się w stosunku do częstotliwości odniesienia, detektor naziemny ustala, że ​​przejeżdża pojazd, więc zapewnienie, że zmiana częstotliwości oscylacji jest tylko kluczem do sukcesu wykrycia detektora naziemnego, jest związane z wejście pojazdu do cewki.  

cewka detekcyjna pętli

Cewka wykrywająca pętlę pojazdu powinna być prostokątna, chyba że warunki na to nie pozwalają. Dwa dłuższe boki są prostopadłe do kierunku ruchu pojazdu (metal), a odległość między nimi powinna wynosić 1 metr. Długość dłuższego boku zależy od szerokości jezdni i jest zwykle o 0,5 m węższa niż szerokość jezdni. Liczba zwojów cewki wynosi 4 lub 6 zwojów. Jeśli dwie cewki sąsiadują ze sobą, jedna 4 zwoje, jedna 6 zwojów, gdy kabel jest zakopany, pozostawiając wystarczającą długość do podłączenia do czujnika pętli i upewnienia się, że nie ma złącza pośrodku. Po nawinięciu dobrej jakości kabla cewki detektora pętli, wyjmij kabel przez szczelinę wyprowadzającą. Przewody wyjściowe mają postać ciasnych skrętów, skręconych 20 razy na co najmniej 1 metr. Maksymalna długość przewodu nie powinna przekraczać 10 metrów. Ponieważ czułość cewki detekcyjnej maleje wraz ze wzrostem długości przewodu, długość przewodu powinna być możliwie jak najkrótsza. Po zakopaniu cewki uszczelnia się ją cementem lub asfaltem.

cewka detekcyjna pętli

 

Wykrywanie pętli   cewka jest najpierw zakopywana przez wycięcie rowka na powierzchni drogi za pomocą przecinarki do dróg. Wykonaj fazowanie pod kątem 45 stopni na czterech rogach, aby zapobiec uszkodzeniu kabla cewki przez narożniki. Szerokość rowkowania wynosi zwykle od 4 do 8 mm, a głębokość od 30 do 50 mm. Wytnij również cewkę z boku cewki dla przewodu cewki. Należy jednak zwrócić uwagę, że w rowku musi przedostać się woda lub inne płyny. Cewkę uziemiającą należy wyprostować podczas nawijania cewki uziemiającej, ale nie należy rozciągać jej zbyt mocno i blisko dna rowka. Po nawinięciu cewki skręcony przewód wyjściowy jest wyprowadzany przez szczelinę wyprowadzającą.

cewka wykrywania pętli

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us