200mm sygnalizacja świetlna LED z wodoodporną sygnalizacją świetlną IP65

200mm sygnalizacja świetlna LED z wodoodporną sygnalizacją świetlną IP65

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: JD212-2
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:86 USD
  • Minimalne zamówienie: 1 kawałek
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:1 karton / 1 zestaw (64 * 32 * 23 cm)
  • Możliwość dostawy:3000 sztuk / miesiąc
Contact Us

Światło sygnalizacyjne LED 200 mm  

Światło sygnalizacyjne LED 200 mm o niskim zużyciu energii. Światła drogowe LED o średnicy 200 mm zapewniają dobrą widoczność i wskaźniki wydajności w trudnych warunkach pogodowych, takich jak ciągłe oświetlenie, deszcz i kurz. Światło emitowane przez monochromatyczne światło LED, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania kolorowych chipów do generowania kolorów sygnału w kolorze czerwonym, żółtym i zielonym. Światła emitowane przez diodę LED mają kierunkowość i pewien kąt rozbieżności, co eliminuje użycie tradycyjnej lampy sygnalizacyjnej. Lustro asferyczne. Ta cecha diod LED rozwiązuje iluzję tradycyjnych świateł sygnalizacyjnych (powszechnie znanych jako fałszywy wyświetlacz) i zanikanie kolorowych chipów, co poprawia wydajność świetlną. Zaleta źródła światła LED w oszczędzaniu energii jest bardzo oczywista. Jedną z jego niezwykłych cech jest niskie zużycie energii. Ma to duże znaczenie dla zastosowania oprawy. Sygnalizacja świetlna LED prawie 100% diody LED ' energia wzbudzenia staje się światłem widzialnym. Dla porównania 80% żarówek traci ciepło, a tylko 20% staje się światłem widzialnym. Diody LED są bezpośrednio zamieniane na źródła światła za pomocą energii elektrycznej, co powoduje bardzo niskie ciepło i prawie brak ciepła. Powierzchnia chłodząca LED sygnalizacji świetlnej pozwala uniknąć poparzeń personelu konserwacyjnego i może uzyskać dłuższą żywotność.

Sygnalizacja świetlna led 200mm

Sygnalizacja świetlna jest ważną częścią sygnalizacji świetlnej i jest podstawowym językiem ruchu drogowego. Sygnalizacja świetlna składa się z czerwonych (zakaz ruchu), zielonych (za pozwoleniem) i żółtych (dla ostrzeżeń). Podzielony na: światła sygnalizacyjne pojazdów silnikowych, światła sygnalizacyjne pojazdów innych niż silnikowe, światła sygnalizacyjne dla pieszych, światła sygnalizacyjne pasa ruchu, światła kierunkowskazów, światła ostrzegawcze błyskowe, światła sygnalizacyjne na drogach i przejazdach samolotem kolejowym. Sygnalizacja świetlna to kategoria produktów bezpieczeństwa ruchu. Są ważnym narzędziem usprawniającym zarządzanie ruchem drogowym, ograniczającym wypadki drogowe, poprawiającym efektywność użytkowania dróg i poprawiającym warunki ruchu. Nadaje się do skrzyżowań, takich jak skrzyżowania i w kształcie litery T. Kierując się sygnalizacją świetlną, kieruje pojazdami i pieszymi w bezpieczny i uporządkowany sposób. Lampa sygnalizacyjna LED 200 mm ze wspornikami w kształcie litery C i L. 200mm czerwono-zielone światło sygnalizacyjne z uchwytami w kształcie C i L, 2-stopniowe światło drogowe, 200mm sygnalizacja świetlna  

Sygnalizacja świetlna led 200mm

Najwcześniej były tylko dwa kolory, czerwony i zielony. Później, po poprawie, dodano żółte światło. Czerwone światło oznacza zatrzymanie, żółte światło oznacza przygotowanie, a zielone światło oznacza przejście. Używane są trzy kolory. Z jednej strony to trzy kolory podstawowe, sygnalizacja świetlna led 200mm, a na tej podstawie przenoszone są również inne barwy. z drugiej strony. Użycie tych trzech kolorów jako numerów komunikacyjnych jest również związane z ludźmi ' struktura wizualna i reakcje psychologiczne. Zastosowanie diod LED do sygnalizacji świetlnej ma dobre perspektywy rozwojowe, ponieważ sygnalizacja świetlna zapewnia płynny rozwój ruchu miejskiego. Niemal każdego roku duża liczba sygnalizacji świetlnych wymaga modernizacji, co przynosi ogromny rynek i zyski dla sygnalizacji świetlnej, pomaga w produkcji i projektowaniu LED oraz stymuluje całą branżę LED.

Sygnalizacja świetlna led 200mm

 

 

 


 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us