200mm Sygnalizacja świetlna z wodoodporną sygnalizacją świetlną IP65 na sprzedaż

200mm Sygnalizacja świetlna z wodoodporną sygnalizacją świetlną IP65 na sprzedaż

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: JD212F-2
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:85 USD
  • Minimalne zamówienie: 1 kawałek
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:1 karton / 1 zestaw (63 * 32 * 23 cm)
  • Możliwość dostawy:5000 sztuk / miesiąc
Contact Us

Sygnalizator świetlny 200 mm  

Światło sygnalizacyjne 200 mm z przezroczystą soczewką pajęczynową do wyboru. Kiedy przekraczamy skrzyżowanie. Widzimy, że było światło sygnalizacyjne pojazdu z pełną kulą, strzałka, sygnalizacja dla pieszych, minutnik, przycisk dla pieszych i tak dalej. Ale 200 mm sygnalizacja świetlna jest normalna. Nakaz. Możesz zobaczyć różne światła sygnalizacyjne 200mm. Na przykład.   200mm światło dla pieszych, 200mm pełne światło kulkowe z licznikiem odliczania i 200mm czerwone zielone światło o dużym strumieniu. Ze względu na wygląd sygnalizacji świetlnej. Nasze życie staje się bardziej bezpieczne i cywilizacyjne. Wiemy, co oznaczają światła drogowe. Będziemy cierpliwie czekać, gdy zapali się zielone światło. Dodatkowo. Proces produkcji sygnalizacji świetlnej jest bardzo złożony. Od zakupu światła LED i produkcji płytek drukowanych. Każdy krok jest ważny. Zwróć uwagę tylko na każdy szczegół. Gwarantujemy jakość naszych produktów.

200mm sygnalizacja świetlna

 

Sygnalizacja świetlna jest używana na skrzyżowaniach dróg. Wydając instrukcje dla pojazdów lub pieszych, aby jechali lub zatrzymywali się, można zminimalizować ruch i przepływ osób przybywających w tym samym czasie, tak aby poprawić przepustowość skrzyżowań i zapewnić płynny przepływ na skrzyżowaniach. Bezpieczeństwo. Ze względu na rozkład zastosowań sygnalizację świetlną można podzielić na trzy kategorie. Światło sygnalizacyjne pojazdu silnikowego składa się z trzech kolorów: zielonego, żółtego i czerwonego. Gdy zielone światło jest włączone, pojazd może przejechać, ale pojazd skręcający nie może przeszkadzać pojazdom jadącym na wprost i zwolnionym pieszym; kiedy świeci się żółte światło, pojazd, który minął linię zatrzymania, może nadal przejeżdżać; Kiedy pali się czerwone światło, ruch nie jest dozwolony. Większość sygnalizacji świetlnych na skrzyżowaniach w mieście to światła samochodowe. Jakość światła sygnalizacyjnego 200 mm jest dobra.  

200mm sygnalizacja świetlna

Światło sygnalizacyjne pasa składa się z zielonego światła strzałki i czerwonego światła wideł lub czerwonego światła strzałki. Gdy świeci się zielona strzałka, pojazd na pasie może przejechać we wskazanym kierunku. Gdy świeci się czerwone światło widelca lub czerwona strzałka, ruch na pasie jest zabroniony. Wjazd na wiadukt, wjazd na płatny przejazd   Światło sygnalizacyjne przejścia dla pieszych. 200mm 2 aspekt sygnalizacji świetlnej, sygnalizacja postojowa. Sygnał przejścia dla pieszych składa się ze światła zielonego i czerwonego. 200 mm czerwono-zielone światło drogowe Gdy zielone światło jest włączone, piesi mogą przechodzić przez przejście dla pieszych.   Gdy pali się czerwone światło, pieszym nie wolno wchodzić na przejście dla pieszych. Jeśli jednak weszli na przejście dla pieszych, mogą nadal przejeżdżać lub czekać na środkowej linii jezdni. W przypadku skrzyżowania, na którym zainstalowane jest zielone światło strzałki, należy zwrócić uwagę na kierunek strzałki. Strzałka zielonego światła po prawej może skręcać w prawo tylko na prawym pasie; jednak przy sygnalizacji świetlnej 200mm niektóre pasy mogą być prostym i prawym skrętem, tak że możemy skręcić również w prawo. Podobnie, zielone światło strzałki, które prowadzi prosto, możemy minąć tylko na prostej drodze, nie możemy jechać prosto na prawym pasie skrętu.

200mm sygnalizacja świetlna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us