Gorąca sprzedaż cewka detektora pętli z dobrej jakości cewką detektora pętli.

Gorąca sprzedaż cewka detektora pętli z dobrej jakości cewką detektora pętli.
Gorąca sprzedaż cewka detektora pętli z dobrej jakości cewką detektora pętli.

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LC
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:75 USD
  • Minimalne zamówienie: 1 kawałek
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:1 karton / 305 metrów
  • Możliwość dostawy:300 000,0000 metrów / miesiąc
Contact Us

Gorąca sprzedaż cewki detektora pętli

Gorąca sprzedaż cewki detektora pętli.   W idealnych warunkach (niezależnie od wpływu wszystkich czynników środowiskowych), osadzenie cewki induktora uwzględnia tylko wielkość obszaru (lub obwód) i liczbę zwojów, niezależnie od materiału drutu. Jednak w inżynierii praktycznej należy wziąć pod uwagę wytrzymałość mechaniczną drutu oraz problemy związane z zapobieganiem starzeniu się w wysokich i niskich temperaturach. W niektórych środowiskach należy również wziąć pod uwagę odporność na korozję kwasową i alkaliczną. Wykrywacz pojazdu nie będzie działał prawidłowo z powodu starzenia się drutu lub niewystarczającej wytrzymałości na rozciąganie, która może spowodować uszkodzenie drutu. W aktualnym projekcie zaleca się stosowanie cewki detektora pętli gorącej sprzedaży z teflonu wysokotemperaturowego miękkiego drutu powyżej 0,75-1,0 mm. Zwykle cewka wykrywająca powinna być prostokątna. Dwa długie boki są prostopadłe do kierunku ruchu metalowych przedmiotów, a odległość między nimi powinna wynosić 1 metr. Długość dłuższego boku zależy od szerokości jezdni i zwykle końce są o 0,3 do 1 metra węższe niż rozstaw jezdni.

cewka detektora pętli gorącej sprzedaży

W celu optymalnego działania wykrywacza zastosowano indukcyjność pętli hurtownika   cewka powinna być utrzymywana pomiędzy 100uH a 300uH. W przypadku, gdy indukcyjność cewki detekcyjnej pętli jest stała, liczba zwojów cewki ma istotny związek z obwodem. Im mniejszy obwód, tym większa liczba zwojów. Materiały metalowe, takie jak różne rurociągi kablowe, pręty stalowe i pokrywy kanalizacyjne, mogą być zakopane pod drogą, co znacznie wpłynie na rzeczywistą wartość indukcyjności cewki, dlatego powyższe dane tabeli służą wyłącznie jako odniesienie. W rzeczywistej konstrukcji użytkownik powinien użyć testera indukcyjności do faktycznego przetestowania indukcyjności cewki indukcyjnej w celu określenia rzeczywistej liczby zwojów konstrukcji, o ile końcowa indukcyjność cewki mieści się w rozsądnym zakresie roboczym (np. Pomiędzy 100uH i 300uH). Podczas nawijania cewki pozostaw wystarczającą długość przewodu do podłączenia do czujnika pętli i upewnij się, że na środku nie ma złącza. Po nawinięciu kabla cewki, kabel prowadzący należy ułożyć w mocno skręconą parę, wymagającą minimum 1-metrowego skręcenia 20 razy. W przeciwnym razie nieskręcone przewody wyjściowe zostaną wysuszone, co spowoduje niestabilną wartość indukcyjności cewki detektora w pętli gorącej sprzedaży. Długość przewodu wyjściowego nie powinna generalnie przekraczać 5 metrów. Ponieważ czułość cewki detekcyjnej maleje wraz ze wzrostem długości przewodu, długość przewodu powinna być możliwie jak najkrótsza.

cewka detektora pętli gorącej sprzedaży

Zasada działania jest następująca: najpierw utwórz na ziemi okrągły rowek o średnicy około 1 metra lub prostokątny rowek o równej powierzchni, osadzając dwa lub trzy zwoje drutu w rowku, który stanowi zakopaną cewkę detektora pętli gorącej sprzedaży na powierzchnia. Cewka ta jest częścią obwodu oscylacyjnego, który składa się z obwodu oscylacyjnego. Częstotliwość   Oscylator może być mierzony poprzez konwersję sygnału oscylacyjnego na obwód pomiaru częstotliwości składający się z mikrokomputera z pojedynczym chipem. Kiedy przejeżdża duży metalowy przedmiot, taki jak samochód, zmiana częstotliwości oscylacji jest spowodowana zmianą ośrodka kosmicznego (częstotliwość oscylacji wzrasta, gdy znajduje się metalowy przedmiot), a mikrokomputer jednoukładowy może mierzyć wartość częstotliwości zmiany, to znaczy można zauważyć, że samochód przejeżdża.

cewka detektora pętli gorącej sprzedaży

 

 

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us