Cewka detektora pętli pojazdu do wykrywania ruchu w sprzedaży

Cewka detektora pętli pojazdu do wykrywania ruchu w sprzedaży
Cewka detektora pętli pojazdu do wykrywania ruchu w sprzedaży

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LC
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:75 USD
  • Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:1 koła (305 metrów)
  • Możliwość dostawy:3000 miesięcznie
Contact Us

Cewka detektora pętli pojazdu

Zasada działania cewki detektora pętli pojazdu. Przed wprowadzeniem zasady działania cewki wykrywającej uziemienie, przedstawimy czym jest cewka wykrywająca ziemię. “ wykrywanie ruchu   cewka ” jest obwodem oscylacyjnym. Jest skonstruowany w taki sposób, że na ziemi powstaje okrągły rowek o średnicy około 1 metra lub prostokątny rowek o porównywalnej powierzchni, aw rowku zakopane są dwa do trzech zwojów drutu, który tworzy pętlową cewkę detekcyjną zakopany w ziemi ' powierzchni, ta cewka jest częścią obwodu oscylacyjnego. Składa się z obwodu oscylacyjnego i kondensatora. Zasada jest taka, że ​​oscylacja jest stabilna i niezawodna. Ten oscylacyjny sygnał jest przesyłany do obwodu pomiarowego częstotliwości złożonego z jednoukładowego mikrokomputera poprzez konwersję. Zmierz częstotliwość tego oscylatora. Kiedy przejeżdża duży metalowy przedmiot, taki jak samochód, zmiana częstotliwości oscylacji jest spowodowana zmianą ośrodka kosmicznego (częstotliwość oscylacji wzrasta, gdy znajduje się metalowy przedmiot) i ta zmiana jest wykorzystywana jako potwierdzenie sygnał samochodu przez " detektor pętli   cewka " , oraz Odstęp czasu między początkiem a końcem sygnału może z kolei służyć do pomiaru prędkości samochodu. To jest " cewka detektora pętli pojazdu. " Kluczem do technologii jest to, że zaprojektowany oscylator jest stabilny i niezawodny, a częstotliwość zmienia się znacząco, gdy samochód przejeżdża.

cewka detektora pętli pojazdu

Elektroniczny mostek obciążnikowy jest obwodem oscylacyjnym, który wykrywa prędkość, z jaką przejeżdża samochód. Zasada działania jest następująca: najpierw utwórz na ziemi okrągły rowek o średnicy około 1 metra lub prostokątny rowek o równej powierzchni, osadzając w nim dwa lub trzy zwoje drutu, co stanowi zakopaną na powierzchni cewkę indukcyjną. Cewka ta jest częścią obwodu oscylacyjnego, który składa się z obwodu oscylacyjnego. Częstotliwość oscylatora można zmierzyć poprzez konwersję sygnału oscylacyjnego na obwód pomiaru częstotliwości składający się z mikrokomputera z pojedynczym chipem.

cewka detektora pętli pojazdu

Kiedy przejeżdża duży metalowy przedmiot, taki jak samochód, zmiana częstotliwości oscylacji jest spowodowana zmianą ośrodka kosmicznego (częstotliwość oscylacji wzrasta, gdy znajduje się metalowy przedmiot), a mikrokomputer jednoukładowy może mierzyć wartość częstotliwości zmiany, to znaczy można zauważyć, że samochód przejeżdża. . Jednocześnie odstęp czasu między początkiem a końcem tego sygnału można wykorzystać do pomiaru prędkości poruszania się samochodu.   kiedy wybieramy cewkę detektora pętli pojazdu. weźmiemy pod uwagę jakość.   Jeśli możemy zagwarantować jakość cewki detektora pojazdu. wtedy nasz klient ograniczy część konserwacji   koszt.   W związku z tym.   Kiedy potrzebujesz zamówić cewkę detektora pętli pojazdu. śmiało możesz się z nami skontaktować. odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.  

cewka detektora pętli pojazdu

 

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us