Cewka detekcji pętli z najwyższej jakości cewką detektora pętli ruchu

Cewka detekcji pętli z najwyższej jakości cewką detektora pętli ruchu
Cewka detekcji pętli z najwyższej jakości cewką detektora pętli ruchu

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LC
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:75 USD
  • Minimalne zamówienie: 1 kawałek
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:1 koła (300 metrów)
  • Możliwość dostawy:3000 miesięcznie
Contact Us

Cewka wykrywania pętli

Żywotność cewki wykrywania pętli jest dłuższa. jeśli chcesz dodać wsporniki do otworów na druty, musisz być szerszy. Sprawdź stan podziemnego zbrojenia (posadzka cementowa), określ głębokość zakopanej linii lub dodaj lub odejmij liczbę zwojów. Osadzenie linii jest możliwe tylko wtedy, gdy nawierzchnia drogi jest sucha i wypełnienie uszczelnienia. Długość przewodu należy zarezerwować przed osadzeniem cewki detekcyjnej pętli. Kiedy drut jest zakopany, każda pętla powinna znajdować się blisko góry i dołu.   kiedy dwa przewody są rozpoczynane w rogu cewki detekcyjnej pętli, nawet jeśli są owinięte wokół siebie, są one schowane w szczelinie ołowianej.  

cewka detekcyjna pętli

Sprawdź indukcyjność i rezystancję izolacji za pomocą przyrządu pomiarowego cewki wykrywającej pętlę. Jeśli specyfikacja jest spełniona, osadzanie cewki detektora pętli jest zakończone po wyschnięciu kleju. Jeśli nie jest to właściwe, należy je ponownie przetworzyć. Całkowita długość cewki czujnika pętli powinna wynosić około 24 metry. Linia uziemienia powinna być wykonana z izolowanego przewodu wysokotemperaturowego o przekroju większym niż 0,25 milimetra kwadratowego. Przecinarkę można wykorzystać do wycięcia rowka w twardej betonowej podłodze. Głębokość około 5-7cm. Szerokość jest wytrawiona do grubości 5 mm. Linię układa się po kolei w kółko, a okładzinę rowka cementuje się. Zauważyłem, że cewka czujnika pętli nie wypływa z ziemi. Podczas umieszczania hurtowej cewki pętli uważaj, aby nie uszkodzić izolacji przewodu, aby uniknąć wycieku lub zwarcia. Dobrej jakości cewka pętli i podajniki są najważniejszymi i łatwo zatykającymi się częściami. Muszę poświęcić wystarczająco dużo uwagi. Przed szczelinowaniem. Sprawdź, czy nawierzchnia drogi jest mocna i postępuj zgodnie z ogólnymi warunkami technicznymi systemu, aby wybrać mocną, i postępuj zgodnie z ogólnymi warunkami technicznymi systemu, aby wybrać miejsce, w którym cewka detektora pętli jest zakopana. Narysuj linię wymiarową z nacięciem. Użyj dłutownicy, aby zbudować zgodnie z rysunkiem.  

cewka detekcyjna pętli

Luźne osadzenie cewki: cewki lokalnej nie można trwale zamocować w gnieździe. Drgania samochodu nad nawierzchnią drogi spowodują odkształcenie cewki detekcyjnej pętli wewnątrz szczeliny, zmieniając początkową indukcyjność zwrotności podłoża. W tym momencie czujnik musi zostać zresetowany, zanim będzie mógł normalnie działać.   Powoduje, że wykrywacz pojazdów nie wykrywa. Rozwiązaniem jest wlanie do niego słodowanego asfaltu w celu utrwalenia. Zaleca się mieć cewkę indukcyjną LC do pomiaru wielkości czujnika cewki wykrywania pętli. Indukcyjność używana do potwierdzenia liczby zwojów cewki indukcyjnej zawiera się w przedziale   100uH i 300uH. Wykrywacz pojazdów może być używany w stabilnej pracy w zakresie użytkowania. Materiał cewki detekcji ruchu powinien spełniać wymagania rynku.  

cewka wykrywania pętli

 

 

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us